LLM در قانون تجارت بین المللی

عمومی

شرح برنامه

LLM جدید در قانون بینالملل تجاری به شما می دهد دانش تخصصی در مورد تنظیم تجارت بین المللی و درک کامل از شرایط اجتماعی، اقتصادی و سیاسی گسترده تر که قانون و عمل تجاری مدرن را تشکیل می دهند.

این دوره ارائه می دهد طیف گسترده ای از ماژول های که معاصر، آکادمیک سخت و مهارت گرا است. شما می توانید دانش اصلی چارچوب و محیط نظارتی تجارت مدرن را بدست آورید در حالیکه داشتن انعطاف پذیری برای تطبیق درجه خود را با توجه به منافع خاص خود و آرمان های حرفه ای با انتخاب از طیف وسیعی از ماژول های قانون تجاری تجاری (و ماژول های اختیاری از دانشکده مدیریت )

هر چه انتخاب شما، مطالعات شما موضوعات کلیدی معاصر مانند تحولات تکنولوژی اطلاعات، تجارت آزاد و حمایت از تجارت، Brexit و پایداری را مورد بررسی قرار می دهد.

رتبه بندی

University of Bradford در رتبه بندی University of Bradford جهان در سال 2019 در رتبه بندی دانشگاه های تجاری و اقتصاد در رتبه بندی 301 تا 400 قرار دارد.

107941_the-business-ranking.jpg

شرایط ورود

2: 2 یا بالاتر در هر موضوع یا تجربه کار مربوطه در سطح تحصیلات تکمیلی.

الزامات زبان انگلیسی: آیلتس در 6.5 یا معادل حداقل 5.5 در هر آزمون.

اگر نیازهای آیلتس را برآورده نکنید، می توانید دوره پیش University of Bradford بخوانید.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

یک الگوی دو هفته ای شدید در آغاز دوره، تضمین می کند که تمام دانش آموزان، از جمله کسانی که از قوانین غیر قانونی و / یا بین المللی هستند، مفاهیم اصلی و مهارت های علمی لازم برای دستیابی به نتایج یادگیری را آموزش می دهند.

دانشجویان 180 واحد مدرک را شامل یک عنصر آموزش داده شده از 120 اعتبار و 60 داوطلب اعتبار می دانند.

دانش آموزان مجبور خواهند شد 40 اعتبار از ماژول های اصلی را پوشش موضوعات در اصول مقررات و اجرای؛ و قانون توسعۀ پایدار در کسب و کار و جامعه است که تم های اصلی را بررسی می کند و زمینه های لازم و متنوعی از محیط مدرن را فراهم می کند که در آن کسب و کارها و تنظیم آنها مشارکت دارند.

علاوه بر این، دانش آموزان از مجموع 60 اعتبار واحد از زیر (مجموع 20 واحد هر یک)، که دانش خاص و عمیق را در جنبه های متخصص امور تجاری ارائه می دهند، مورد نیاز است:

 • حل مناقشات تجاری
 • قراردادهای تجاری بین المللی و تجارت الکترونیک
 • قانون مالکیت بین المللی
 • بانکداری بین المللی و مالی
 • قانون تجارت و سرمایه گذاری

آخرین مدرک 20 اعتبار LLM در قانون بینالمللی تجاری، انتخابی است که میتواند از لیست موجود انتخاب شود، از یک مجموعه گستردهتر از مؤسسات تحصیلات تکمیلی از دانشکده حقوق مانند کسب و کار، حقوق بشر و محیط زیست، قانون نفت ، قانون تغییر آب و هوا، یا ماژول های سایر ادارات مانند مدرسه مدیریت.

لطفا توجه داشته باشید که برای ورود به سال 2019 اطلاعات ماژول قابل تغییر است.

ماژول ها

هسته

 • مبانی حقوق و مهارت ها (LAW7029-R)
 • قانون توسعه پایدار در تجارت معاصر
 • نظریه تنظیم و تمرین (LAW7035-B)
 • پایاننامه LLM (LAW7032-E)

گزینه

 • قراردادهای تجاری بین المللی و تجارت الکترونیک (LAW7031-B)
 • قانون تجارت و سرمایه گذاری بین المللی (LAW7045-B)
 • قانون مالکیت بین المللی بین المللی (LAW7008-B)
 • حل اختلاف تجاری (LAW7036-B)
 • بانکداری بین المللی
 • قانون رقابت بین المللی (LAW7007-B)
 • Cyberlaw (LAW7039-B)

انتخابی

یادگیری و ارزیابی

شما در گروه های کوچک در محیط یادگیری تعاملی و جذاب تدریس خواهید شد.

شما در بعضی از مؤلفه ها در آموزش و پرورش حقوقی بالینی شرکت می کنید که در آن تجربه های عملی را با موارد واقعی زندگی به دست می آورید در حالی که توسط دانشگاهیان پشتیبانی می شود.

این دوره همچنین با بازدید از سخنرانان مهمان از تمام حوزه های زندگی، از جمله حرفه های حقوقی، دانشگاه ها و کسب و کار ها افزایش یافته است.

هزینه ها، مالیات و بورس تحصیلی

شهریه

 • خانه / اتحادیه اروپا: 6،850 پوند در سال
 • بین المللی: 16،040 پوند در سال

بورس تحصیلی

هر ساله دانشجویان بریتانیا، اتحادیه اروپا و دانشجویان بین المللی بر اساس برتری تحصیلی، شرایط شخصی و یا مشکلات اقتصادی اعطای بورس تحصیلی غیرقابل پرداخت می شود. برای جزئیات کامل، به وب سایت بورس تحصیلی ما مراجعه کنید.

افزایش اشتغال شما

درمانگاه قانون

کلینیک حقوقی ما دانش آموزان فرصت را برای تئوری در عمل فراهم می کند. دانش آموزان در کلینیک حقوقی ما مشغول به مشاوره از اعضای عمومی در ارتباط با دفتر مشاوران شهروندان و CHAS @ StVincent است.

دانش آموزان برای مصاحبه و مشاوره از اعضای عمومی در هر جنبه ای از قانون آموزش دیده اند. دانشجویان به عنوان بخشی از یک تیم، پرونده را مورد بحث قرار می دهند و تصمیم می گیرند که آیا مشتری نیاز به مشاوره حقوقی دارد. تحت هدایت مدیر کلینیک، دانش آموزان برای مشتری خود مشاوره می دهند.

دانش آموزان همچنین فرصت دریافت آموزش رسمی در مورد قانون مهاجرت را دارند که منجر به اعطای OISC (دفتر کمسیون خدمات مهاجرت) سطح 1 و 2 از طریق همکاری با CHAS @ StVincent است. این به دانشجویان فرصتی می دهد تا در ارائه توصیه های مهاجرت در حالی که درآمد مدارک شناخته شده را درگیر می کنند.

تیراندازی

دانش آموزان ما این فرصت را دارند تا در طیف وسیعی از مسابقات مونتاژ داخلی و خارجی شرکت کنند.

تطبیق مکمل آموزش های قانونی دانش آموزان است و راهی عالی برای یادگیری نحوه استفاده از قانون برای ایجاد استدلال قانونی قانع کننده است. دانش آموزان باید مشکلات را تجزیه و تحلیل کنند، قانون را تحقیق کنند، مدارک ارائه شده را تهیه کنند و استدلال های خود را به یک وکیل یا قاضی آموزش ببینند.

این مسابقه تقلید رویه هایی را که در دادگاه های تجدید نظر انجام می شود تقسیم می کند و فرصتی عالی برای دانش آموزان برای اعمال مهارت و دانش خود در عمل است.

حمایت شغلی

این دانشگاه متعهد به کمک به دانش آموزان در توسعه و ارتقاء قابلیت های استخدام است و این بخش جدایی ناپذیر از بسیاری از برنامه ها است. پشتیبانی تخصصی در سراسر دوره از خدمات حرفه ای و مشاغل خدماتی از جمله کمک به پیدا کردن کار نیمه وقت در هنگام تحصیل، تسهیلات، کار تعطیلات و جای خالی فارغ التحصیل در دسترس است. دانش آموزان تشویق می شوند برای دسترسی به این حمایت در مراحل اولیه و استفاده از منابع گسترده در وب سایت Careers.

بحث در مورد گزینه ها با مشاوران متخصص کمک می کند تا برنامه های خود را با کشف گزینه ها و شفاف سازی شغل شغلی توضیح دهند. در اکثر برنامه های ما، مشاوران توسعه حرفه ای به برنامه های درسی و یا از طریق کارگاه های تخصصی تنظیم شده است.

چشم انداز شغلی

دوره های ما توسط هیئت مشاورین بین المللی دانشکده حقوق تشکیل می شود که شامل چهره های برجسته در قوه قضائیه و عمل حقوقی، دانشگاه ها و صنایع گسترده و جامعه است که به ما در مورد مهارت ها و شایستگی های مورد نیاز در محل کار فعلی و آینده توصیه می کنند. این امر به طراحی و تحویل دوره های ما کمک می کند و دانش آموزان ما دانش و تجربیات را به دست می آورند که نه تنها از لحاظ تحصیلی سخت اما با ارزش کارفرمایان است.

پشتیبانی تحصیلی

شما یک معلم شخصی اختصاص خواهید یافت - کسی که با آن می توانید در مورد هر گونه نگرانی های علمی یا شخصی صحبت کنید. مسئولین مسئول مدیریت LLM در دسترس هستند تا به شما در ارائه درخواست های روزمره در مورد برنامه کمک کنند.

ما یک دانشکده حقوق کوچک، اختصاص داده شده و دوستانه هستیم، به کارکنان آموزشی و پشتیبانی ما اجازه می دهد تا شخصا دانش آموزان را بیاموزند و حمایت و آموزش فردی را ارائه دهند. ما اطمینان داریم که وقت شما با ما این است که به عنوان پاداش به عنوان ممکن است، و همه چیز ما می توانیم برای کمک به شما در دستیابی به پتانسیل خود.

کتابخانه قانون حمایت از کتابدار قانون ما را به عهده دارد که می تواند به شما راهنمایی در مورد استفاده از پایگاه های حقوقی، ارجاع OSCOLA یا یافتن کتاب در کتابخانه ارائه دهد.

کتابخانه قانون همچنین دسترسی به کتاب های درسی کلیدی و سایر مواد را به صورت کپی، همچنین به سه پایگاه داده اصلی قانونی تقسیم می کند:

 • Westlaw
 • کتابخانه لکسیس
 • هین آنلاین

بنابراین ، به اکثر مطالب مورد نیاز برای تکمیل موفقیت در برنامه خود ، دسترسی الکترونیکی 24 ساعته ، خارج و خارج از محوطه دانشگاه خواهید داشت. در جایی که معلمان از شما بخواهند مطالبی را بخوانید که به راحتی در دسترس نباشد ، از طریق Blackboard در دسترس شما قرار می گیرد. از شما تشویق می شود که با مجموعه های دیگر نیز مشورت کنید زیرا مطالب جالب و مفیدی در مورد همه مباحث مورد مطالعه از انواع رشته ها وجود دارد و بنابراین شما به جای یک مجموعه خاص به عنوان بخشی از کتابخانه ، به عنوان یک کل معرفی خواهید شد. این برنامه

این کتابخانه شامل امکانات خودپرداز و خود بازگشت، فتوکپی و پرینتر، زمینه برای مطالعه ساکت و یادگیری اجتماعی و دسترسی بیسیم در سراسر ساختمان است. یک میز اطلاعات، یک لپ تاپ رایانه ای خاص و زمینه هایی برای یادگیری اجتماعی در Atrium بالا در سطح 1 وجود دارد. این ساختمان دارای دسترسی کامل به معلولین است.

دانش آموزان LLM همچنین دسترسی به فضاهای اجتماعی از جمله اتاق خواب مشترک و اتاق عروسی دارند.

پژوهش

موضوع تحقیق اصلی ما قانون به عنوان یک راننده برای تغییر در یک جامعه جهانی است. این نشان دهنده تخصص کارکنان دانشگاهی ما و تعهد ما نسبت به تحقیقات معاصر و عملی مرتبط است که جهانی است و در جهت تضمین جوامع پایدار و انعطاف پذیر، از جمله در زمینه تجارت بین المللی است.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2019

درباره این دانشگاه

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... اطلاعات بیشتر

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. اطلاعات محدود