LLM در قانون سایبر

عمومی

شرح برنامه

دانشکده حقوق University of Johannesburg یک برنامه LLM یا Master را در قانون سایبر ارائه می دهد.

این برنامه LLM یک برنامه sui generis است که در مورد جنبه های مرتبط با قانون سایبر بحث می کند. این جنبه های قانون سایبر تقاطع بین قانون و انقلاب صنعتی چهارم (4IR) را در بر می گیرد. این هدف همچنین به دانش و مهارت های عمیق حقوقی و فنی دانشجویان جهت ایجاد و اجرای برنامه های پاسخگو ، سیاستها و چارچوبهای قانونی در رابطه با حوزه روزافزون قانون سایبر ارائه می شود. به طرز واضح تر ، برنامه کارشناسی ارشد در قانون سایبر مزایا و چالش هایی را که فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) به جامعه ارائه می دهد ، روشن می کند. بنابراین ، دانشجویان را با جنبه های مهم قانون آشنا می کند که به نحوه استقبال از مزایای ICT و تنظیم یا کنترل چالش های ناشی از این ICT ها می پردازد.

با انجام این کار از کارشناسان صنعت در زمینه قانون سایبر دعوت شده است تا بینش عملی نسبت به قانون و ارتباط آن با 4IR را ارائه دهند.

در نتیجه ، جزئیات برنامه ، از نظر ابتدایی و کارشناسی ، هر دو مزایا و کاستی های قانون در برخورد با تحولات ناشی از آن به 4IR را نشان می دهد. علاوه بر این ، چارچوب هایی با قابلیت کار قانونی ارائه می دهد که به این مزایا و محدودیت ها در یک دوره دیجیتال می پردازد.

Made with Canon 5d Mark III and loved analog lens, Leica APO Macro Elmarit-R 2.8 / 100mm (Year: 1993)

درباره برنامه

مدت زمان: 12 ماه

روش: رویکردی ترکیبی که شامل استفاده از کلاسها و مباحث و فعالیتهای آنلاین است.

ارزیابی: فعالیتهای کلاس ، مباحث فردی یا گروهی ، تکالیف (های) کتبی ، آزمونها و امتحانات و مینی پایان نامه.

نتیجه: پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد رشته حقوق سایبر ، دانشجویان از University of Johannesburg مدرک کارشناسی ارشد حقوق سایبر دریافت می کنند.

محتویات برنامه

این برنامه به منظور تقویت درک دانش آموز از مباحث ذکر شده در زیر و فراهم آوردن دانش آموزان به درک کاملی از اصول ، استانداردها و راهنمایی های مربوط به نحوه برخورد ، در زمان واقعی ، با مزایای 4IR و پرداختن به موقعیت قانون در پاسخ به 4IR.

بر این اساس ، این برنامه شامل سه دوره اجباری و دو ماژول انتخابی (گزینش) است. بنابراین ، دانش آموزان ملزم به ثبت نام در تمام ماژول های اجباری هستند و یک انتخابی را از بین ماژول های انتخابی ذکر شده انتخاب می کنند.

1. ماژول های اجباری

1.1 قانون حفظ حریم خصوصی داده ها و اطلاعات:

(الف) این ماژول مرور کلی از قوانین و اصول حریم خصوصی داده ها و اطلاعات را ارائه می دهد. همچنین به ذات ، اهمیت و تأثیر این اصول بر جامعه می پردازد.

(ب) همچنین به بررسی تأثیر 4IR در جمع آوری و پردازش قانونی داده ها می پردازد. اصول تنظیم مجموعه و پردازش داده ها این بحث را راهنمایی می کند.

1.2 تجارت الکترونیکی یا الکترونیکی:

(الف) این ماژول تجارت الکترونیکی یا تجارت الکترونیکی را مطالعه می کند. تمرکز ، از جمله ، ایجاد توافق های تجاری و تشریفات لازم در رابطه با ایجاد این قراردادها است. همچنین این اصول حقوقی موجود برای حمایت از مشتریانی که به صورت آنلاین یا الکترونیکی معامله می کنند را در بر می گیرد.

1.3 جرایم سایبری و امنیت سایبری:

(الف) این شامل یک بحث کامل درباره جرایم سایبری و امنیت سایبر است. سناریوهای مبتنی بر واقعیت برای نشان دادن نقاط قوت و حدود قانون در تنظیم جرایم مرتکب شده بصورت آنلاین یا مرتکب شده با استفاده از اینترنت به عنوان ابزار یا ابزار بحث شده است.

(ب) این همچنین موضع قانون را در رابطه با جرایمی که مرتکب آن نیازی به مداخله انسانی یا کنترل انسانی فن آوری ندارد ، در بر می گیرد. در این روش از AI ، رباتها یا ماشین آلات به عنوان نمونه استفاده می شود.

2. ماژول ها یا دوره های انتخابی

2.1 حل اختلاف اختلاف آنلاین

(الف) این شامل ماهیت و اهمیت ICT در حل و فصل اختلافات حقوقی می شود. نمونه های عملی و صنعتی برای روشن کردن نقشی که ICT ها بازی می کنند یا می توانند در حل و فصل کارآمد و کارآمد اختلافات به کار گیرند ، استفاده می شود.

(ب) علاوه بر این ، این ماژول در حل اختلافات با استفاده از مکانیزم حل اختلاف آنلاین ، جنبه های مربوط به قانون ، به عنوان مثال ، قانون جزا ، قانون محکومیت و قانون ادله را در بر می گیرد.

2.2 الکترونیکی یا دولت الکترونیکی

(الف) این ماژول در مورد تاثیر حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات در ارائه خدمات دولتی به جامعه بحث می کند. این ایده کلی برای دولت الکترونیکی را نشان می دهد و خدمات مختلف دولت الکترونیکی قابل اجرا را بررسی می کند.

(ب) همچنین ابزار و اصول لازم برای دولت الکترونیکی را بررسی می کند.

مجری برنامه

پروفسور ام نجوتینی رهبر برنامه یا هماهنگ کننده این برنامه است.

چه کسی باید شرکت کند؟

این برنامه شامل طیف گسترده ای از رشته ها یا صنایعی است که از جمله ، از جمله حرفه های حقوقی ، پزشکی قانونی یا فنی گسترش می یابد.

شرایط ورود

به عنوان حداقل شرایط پذیرش ، دانشجویان باید به طور متوسط 65٪ برای افراد حقوقی یا حقوقی در مدرک LLB خود را کسب کنند.

دانش آموزان خارجی

دانشجویان غیر آفریقای جنوبی باید از دانشکده درباره الزامات قانونی سوال کنند.

برنامه های کاربردی

کالج بعدی دانشجو در فوریه 2020 خواهد بود. دانشکده این حق را دارد که در سال خاصی ماژول های خاصی را ارائه ندهد

NB: اطلاعات اضافی مربوط به مدرک و / یا روند درخواست را می توان با تماس با دانشکده به دست آورد:

خانم اندانی رامولونگو
تلفن: 011 559 3552
ایمیل: aramulongu@uj.ac.za

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... اطلاعات بیشتر

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. اطلاعات محدود