LLM در قانون مالکیت معنوی

عمومی

شرح برنامه

اگر می خواهید یک IP متفکر استراتژیک باشید ، LLM را در UJ تکمیل کنید!

"آینده کشور به هیچ وجه به بهره وری صنعت بستگی ندارد و بهره وری از صنعت به هیچ وجه به حمایت از مالکیت معنوی بستگی ندارد." قاضی ریچارد پوسنر در Rockwell Graphic Systems، Inc. در مقابل DEV Industries ، 925 F.2d 174 (7 Cir. 1991)

زمینه مالکیت فکری (IP) بسیار گسترده است و احتمالاً پویاترین حوزه قانون است ، زیرا دائماً تغییر می کند. چه ارتباطی با آن دارد؟ ماهیت IP بهتر است از طریق مقایسه با سایر اشکال ملموس و خاص. یک نمونه آن املاک غیر منقول مانند یک قطعه زمین است.

مثالهای دیگر مواردی مانند وسیله نقلیه ، ساعت یا توپ فوتبال است. در این موارد ، شخص نسبت به خود جسم حق دارد. به عبارت دیگر ، در صورت از بین رفتن جسم ، حقوق شما نقض می شود. موقعیت با IP متفاوت است. یک مثال ممکن است حق ثبت اختراع برای یک جفت دوربین شکاری دید در شب باشد. در صورت تخریب دوربین شکاری ، حقوق مالکیت معنوی صاحبخانه نقض نمی شود. دلیل این امر این است که این اختراع است که محافظت می شود و نه دوربین شکاری. بر این اساس ، IP قانونی است که ایجاد و استفاده از دارایی غیرمادی و اجرای حقوق ناشی از آن را تنظیم می کند. اشیاء حقوق مختلف IP به طور معمول شامل حق ثبت اختراع ، حق چاپ ، طرح های ثبت شده و علائم تجاری هستند.

برای درک صحیح همه این موارد ، مطالعه آنها در سطح پیشرفته ای ضروری است. لازم است هم قانون و هم آئین دادرسی مربوط به یک رشته خاص را درک کنیم. در دنیای تجارت مدرن ، برخورد صحیح با معاملات تجاری بدون پیش زمینه IP لازم غیرممکن است. این LLM با هدف ارائه ابزارهای لازم به دانشجویان در جهت حرکت در منظره IP و ایجاد آگاهی از مشکلات یا فرصتهایی که ممکن است خود را نشان دهد ، فراهم می کند. در حقیقت ، در شرایط خاص ، دارنده مدرک پیشرفته آی پی ممکن است برای یک کار خاص بر کسی که چنین صلاحیتی ندارد ، ارجح باشد.

در مشاهده طبیعت کاملی از IP ، دانش آموزان بیشترین مزایای استفاده از محیط محیط کلاس را دارند. این یک هدف خاص از درجه برای ایجاد تعامل است.

چه چیزی تعلیم خواهم داد؟ شما می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید:

  • قانون علائم تجاری
  • کپی رایت و قانون اینترنت
  • قانون ثبت اختراع
  • شما همچنین می توانید پایان نامه ای در مورد موضوع حقوق مالکیت معنوی بنویسید.

استادان

هماهنگ کننده دوره استاد ویم آلبرتز است که 20 سال تجربه عملی دارد. وی به کمک سایر دانشگاهیان و همچنین دست اندرکاران فعالیت خواهد کرد.

بورس تحصیلی

بورس های تحصیلی در دسترس هستند. دانشجویانی که مدرک دانشگاهی خود را طی دو سال به اتمام می رسانند ، واجد شرایط بازپرداخت شهریه خود هستند (به استثنای هزینه ثبت نام و کارمزد فناوری اطلاعات و ارتباطات و مشمول شرایط و ضوابط خاص)

شرایط پذیرش

به طور کلی ، دانشجویان به عنوان حداقل شرایط قبولی در پذیرش ، باید به طور متوسط 65٪ برای افراد رشته حقوق در مدرک LLB خود کسب کنند.

فرصت های شغلی

IP LLM می تواند به عنوان حرفه ای منجر شود:

  • یک مدافع
  • وکیل دادگستری
  • مشاور حقوقی در دولت
  • مشاور حقوقی در بخش خصوصی

همچنین می تواند درهایی را برای موقعیت در یک محیط نظارتی یا موقعیتی در یک آژانس بین المللی باز کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سوالات مربوط به شرایط ورود ، تاریخ اختتامیه و مراحل درخواست و همچنین ماده دروس ، با دانشکده تماس بگیرید:

خانم P Magongoa: پردیس دانشگاه اوکلند Kingsway
تلفن: 011 559 3843 ، ایمیل: phaladim@uj.ac.za ، وب: www.uj.ac.za/law

ثبت نام و شروع تاریخ

ثبت نام در ژانویه آغاز می شود و در فوریه برای هر دو برنامه کار دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد سخنرانی می شود.

کلیه برنامه های پژوهشی کارشناسی ارشد و دکترا می توانند در طول سال ثبت نام کنند.

تاریخ پایان: دانشگاهی از ژانویه شروع می شود و در دسامبر پایان می یابد. مهلت برنامه با مدت زمان برنامه تعیین می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... اطلاعات بیشتر

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. اطلاعات محدود