LLM در قانون مالیات

عمومی

شرح برنامه

قوانین مالیاتی در قرن گذشته بطور فزاینده ای پیچیده شده است. اخیراً اقدامات ضد جلوگیری از جلوگیری از تأثیر ساختار سازه های جلوگیری از مالیات ، افزایش حجم مقررات مالیاتی قابل اعمال در معاملات تجاری روزانه اعمال شده است. کارشناسی ارشد حقوق مالیات یک مدرک ساختاری است که درنظرگرفته شده است تا کاندیداها درک عمیقی از هسته مالیات و همچنین تدوین قوانین مالیاتی در آفریقای جنوبی و در جامعه بین المللی ارائه دهند.

حداقل مدت این درجه دو سال است و بصورت پاره وقت ارائه می شود. کلاسها یا سمینارهای موجود در ماژولهای تدریس شده عصرها در روزهای هفته از ساعت 18 تا 20:00 (یک سمینار در هفته در هر واحد) ارائه می شود. میزان پذیرش دانشجویی بعدی در فوریه 2018 خواهد بود. به طور کلی ، برای پذیرش دانش آموزان باید حداقل 65 درصد برای افراد رشته حقوق در مدرک LLB خود کسب کرده باشند. علاوه بر این ، علامت متقاضی قانون مالیات در مقطع کارشناسی ارشد مورد توجه قرار می گیرد.

این مدرک شامل یک پایان نامه جزئی در موضوع قانون مالیات به همراه سه ماژول آموزش داده شده زیر است:

قانون مالیات: اصول اساسی (ترم اول)

مباحثی که تحت پوشش قرار می گیرند عبارتند از: مقدمه ای در مورد قانون مالیات و مفاهیم مالیاتی ، نمای کلی از سیستم مالیاتی آفریقای جنوبی و قانون مالیات بر درآمد 58 سال 1962 ، تجزیه و تحلیل اصول کلی تعیین درآمد مشمول مالیات ناشی از درآمد ناخالص ، معافیت ها ، مجاز کسر و ضررهای ارزیابی شده ، مقدمه ای برای درمان مالیات هزینه های سرمایه و کسر ضررهای ارزیابی شده. تجزیه و تحلیل عمیق از اصول مالیاتی قابل استفاده در بورس معاملات. تجزیه و تحلیل دقیق از مالیات شرکت ها ، به طور خاص مالیات سود سهام و معاملات سازماندهی مجدد شرکت. نمای کلی از قوانین مالیاتی قابل اجرا در مورد اشخاص خاص ، مانند مشارکت ، اعتماد ، مشاغل کوچک و خرد و تجزیه و تحلیل برنامه هشتم قانون مالیات بر درآمد در مورد مالیات سود سود سرمایه.

این ماژول توسط استاد Thabo Legwaila و استادان مهمان ارائه شده است.

مالیات های غیر مستقیم و اداره امور مالیاتی (ترم دوم 2018)

این ماژول در نظر گرفته شده برای پر کردن شکافی است که توسط وکلا و دست اندرکاران امور مالیاتی صورت می گیرد که ضمن تحصیل مالیات ، تمرکز خود را بر جنبه های اصلی مالیات مانند مالیات بر درآمد و مالیات بین المللی متمرکز می کنند و توجه کمتری به جنبه هایی از قبیل اداره امور مالیاتی و مالیات های مختلف معاملات دارند. . در نتیجه ، این ماژول مالیات های خاصی را پوشش می دهد که در معاملات تجاری افراد و شرکت ها تأثیر دارد. این ماژول مالیات های زیر را تحت پوشش قرار می دهد: مالیات کمک مالی ، مالیات انتقال اوراق بهادار ، مالیات بر ارزش افزوده ، مالیات کارمندان و همچنین تدارکات مالیات های موقت. موضوع اداره امور مالیاتی از طریق اکتشاف و تفسیر عمیق قانون مالیات 28 سال 2011 پوشش داده می شود.

این ماژول توسط استاد Thabo Legwaila هماهنگ شده و در رابطه با چندین مدرس مهمان توسط وی ارائه شده است. دانشجویان فقط می توانند در صورت تصویب ماژول قانون مالیات: اصول اساسی ، برای این ماژول ثبت نام کنند.

مالیات بین المللی (ترم دوم 2019)

مباحثی که تحت پوشش قرار می گیرند شامل اصول اساسی مالیات بین المللی ، صلاحیت کشورها بر مبنای مالیات - منبع و محل اقامت مالیات ، مالیات اشخاص و اتباع بیگانه در آفریقای جنوبی ، مالیات شرکتها و سود سهام ، پیامدهای مالیاتی تأمین مالی فرامرزی ، خودداری مالیات سود سهام ، بهره ، هزینه خدمات و حق امتیاز ، توافق نامه مالیات مضاعف ، مالیات سود و زیان ارز خارجی ، قانونگذاری شرکت های خارجی کنترل شده و همچنین قیمت گذاری نقل و انتقالات و سرمایه نازک. این ماژول همچنین برای جلوگیری از مالیات بین المللی و ابتکارات بین المللی ضد جلوگیری از قبیل فرسایش پایه OECD و تغییر سود ("BEPS") تحقیق می کند.

این ماژول توسط استاد تابو لگوایلا و استادان مختلف مهمان ارائه شده است. دانشجویان فقط می توانند در صورت تصویب ماژول قانون مالیات: اصول اساسی ، برای این ماژول ثبت نام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سوالات مربوط به شرایط ورود ، تاریخ اختتامیه و مراحل درخواست و همچنین ماده دروس ، با دانشکده تماس بگیرید:

خانم P Magongoa: پردیس دانشگاه اوکلند Kingsway
تلفن: 011 559 3843 ، ایمیل: phaladim@uj.ac.za ، وب: www.uj.ac.za/law

ثبت نام و شروع تاریخ

ثبت نام در ژانویه آغاز می شود و در فوریه برای هر دو برنامه کار دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد سخنرانی می شود.

کلیه برنامه های پژوهشی کارشناسی ارشد و دکترا می توانند در طول سال ثبت نام کنند.

تاریخ پایان: دانشگاهی از ژانویه شروع می شود و در دسامبر پایان می یابد. مهلت برنامه با مدت زمان برنامه تعیین می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... اطلاعات بیشتر

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. اطلاعات محدود