LLM در قانون کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

روز آزاد مجازی

آیا می خواهید در مورد این برنامه اطلاعات بیشتری کسب کنید ، در پردیس ما گشت و گذار کنید و دانشجویان و کارمندان فعلی را از راحتی در خانه خودتان ملاقات کنید؟ برای روز آزاد واقعی در تاریخ 6 فوریه 2020 به ما بپیوندید!

برنامه

شما جنبه های قوانین شرکت های اروپایی و مقایسه ای ، مانند بازسازی شرکتها ، تحرک شرکتی ، تشکیل و تأمین مالی شرکتها ، اشکال تجاری اروپا ، مشارکت کارمندان ، حاکمیت شرکتی و مقررات تصدی را بررسی خواهید کرد. شما همچنین یاد خواهید گرفت که هر دو قانون اصلی و ثانویه اتحادیه اروپا را تجزیه و تحلیل کنید ، و همچنین آئین دادرسی دادگاه دیوان عدالت اتحادیه اروپا و قوانین مربوط به حوزه های قضایی مربوطه. تا پایان برنامه ، تعامل قوانین اروپایی و ملی در مورد مشاغل را درک خواهید کرد.

شما هم دانش گسترده ای در مورد بازارهای داخلی و خارجی اتحادیه اروپا و موقعیت اروپا در جهان و همچنین دانش تخصصی در زمینه حقوق تجارت کسب خواهید کرد و در دانشکده حقوق هلند تحصیل می کنید که دارای رتبه اول در هلند برای رضایت دانشجویان.

دانشکده حقوق در نایژگن نخستین هلند بود که برنامه حقوق اروپا را آغاز کرد. این کشور در زمینه حقوق اروپا ، حقوق مهاجرت و حقوق خصوصی یک شهرت بین المللی ایجاد کرده است و بخشی از شبکه گسترده ای است که بیش از پنجاه دانشگاه در اروپا ، ایالات متحده ، آسیا و استرالیا را دربر می گیرد. شما با کسب و کار معتبر همکاری خواهید کرد

شما اساتید حقوق بین الملل بین المللی ، کلیه متخصصان در زمینه های خاص خود را به صورت گروهی کوچک و تحریک آمیز به شما آموزش می دهند. این برنامه فقط برای دانشجویان کشورهای اتحادیه اروپا طراحی نشده است. همه کشورها در جهان با اتحادیه اروپا تجارت می کنند که دارای قوانین و مقرراتی است که باید از آنها رعایت شود. بنابراین ، دانشجویان رشته حقوق از سراسر جهان از تخصص این Master استفاده خواهند کرد.

آمار و ارقام

 • مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد حقوق (LL.M)
 • دانشکده: حقوق
 • کد Croho: 60224
 • مدت زمان: 1 سال (60 EC) ، تمام وقت
 • ماه شروع: سپتامبر یا فوریه
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • دانشجویان ثبت نام شده: 60-70 در هر سال
 • ساعات تماس: 15-18 ساعت در هفته

چرا در Radboud University ؟

 • شما هم دانش گسترده ای در مورد بازارهای داخلی و خارجی اتحادیه اروپا و موقعیت اروپا در جهان و همچنین دانش تخصصی در زمینه حقوق تجارت کسب خواهید کرد.
 • شما در یک دانشکده حقوق هلند تحصیل خواهید کرد که برای رضایت دانش آموزان رتبه یک در هلند کسب شده است.
 • دانشکده حقوق در نایژگن نخستین هلند بود که برنامه حقوق اروپا را آغاز کرد. این کشور در زمینه حقوق اروپا ، حقوق مهاجرت و حقوق خصوصی یک شهرت بین المللی ایجاد کرده است و بخشی از شبکه گسترده ای است که بیش از پنجاه دانشگاه در اروپا ، ایالات متحده ، آسیا و استرالیا را دربر می گیرد.
 • شما با کسب و کار معتبر همکاری خواهید کرد
 • شما اساتید حقوق بین الملل بین المللی ، کلیه متخصصان در زمینه های خاص خود را به صورت گروهی کوچک و تحریک آمیز به شما آموزش می دهند.
 • ترکیبی بین المللی از دانش آموزان به کلاس ها و کار پروژه لمس چند فرهنگی می کند. این مزیت به شما می دهد برای به دست آوردن مهارت های ارتباطی چند فرهنگی و همچنین دیدگاه های فرهنگی زیادی در این زمینه بهره مند شوید. با دریافت مدرک کارشناسی ارشد خود ، مهارتهای عالی برای کار در هلند یا هر کشور دیگر کسب خواهید کرد.
 • این برنامه فقط برای دانشجویان کشورهای اتحادیه اروپا طراحی نشده است. همه کشورها در جهان با اتحادیه اروپا تجارت می کنند که دارای قوانین و مقرراتی است که باید از آنها رعایت شود. بنابراین ، دانشجویان رشته حقوق از سراسر جهان از تخصص این Master استفاده خواهند کرد.

برنامه کارشناسی ارشد قانون تجارت در مدت زمان 2.5 دقیقه

شرایط پذیرش

شرایط پذیرش برای همه دانشجویان

 1. مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد تکمیل حقوق معادل سطح تحصیلات هلندی *.
  • برای تخصص در حقوق اروپا و امور جهانی: دانشجویان دارای مدرک سیاسی ، حکومتی ، روابط بین الملل ، هنرهای لیبرال یا معادل آن ، با تعداد قابل توجهی از دوره ها در رشته حقوق ، همچنین مجاز به پذیرش در این تخصص هستند. این دانشجویان باید اثبات دانش خود را درباره مفاهیم اساسی قانون ارائه دهند.
 2. مهارت درانگلیسی
  • برای شرکت در این برنامه ، باید دانش کافی در مورد زبان انگلیسی داشته باشید. افراد غیر بومی انگلیسی ** باید با ارائه یکی از آزمون های زیر شواهدی از مهارت خود ارائه دهند:
   • یک گواهی تافل با حداقل نمره 90 در کل (مبتنی بر اینترنت ، حداقل 23 برای نوشتن) یا 575 (مبتنی بر کاغذ). کد سازمانی تافل Radboud University رادبد 3387 است. یا
   • آیلتس با حداقل نمره 6.5 به طور کلی (با حداقل نمره 6.0 حداقل برای شنیدن ، خواندن و صحبت کردن مؤلفه ها و حداقل 6.5 برای نوشتن) یا
   • گواهی کمبریج انگلیسی پیشرفته (CAE) با درجه C یا بالاتر یا گواهی مهارت در انگلیسی (CPE) با درجه C یا بالاتر.
    • لطفاً توجه داشته باشید که اعتبار گواهینامه های آیلتس و تافل 2 سال و اعتبار CAE / CPE 5 سال است.
    • دانشجویان کشورهای اتحادیه اروپا (از جمله دانشجویان هلندی) که لیسانس LL.B (دیپلم لیسانس در رشته حقوق) را آموزش داده اند و به زبان دیگری به غیر از انگلیسی تدریس می کنند می توانند آزمون RATEr را در موسسه زبان ما Radboud In'to Languages در تاریخ 4 ژوئن 2019 یا 9 آگوست 2019 بگیرند. ، محل: Erasmusbuilding ، Erasmusplein 1 ، اتاق 00.28 در Nijmegen. برای دریافت فوریه 2020 ، دانش آموزان می توانند آزمون را در Wageningen In'to Languages ، Droevendaalsesteeg 2 ، ساختمان 102 ، اتاق 2.67 ، Wageningen در 7 نوامبر 2019 یا در Radboud In'to Languages ، Nijmegen ، در 9 ژانویه سال 2020 انجام دهند. قانون Nijmegen دانشکده هزینه آزمون RATEr را پرداخت می کند. ما همچنین گواهینامه های TOEFL ، IELTS ، CAE و CPE را با نمرات ذکر شده در بالا می پذیریم. با این حال ، دانشکده حقوق هزینه های این تست ها را بازپرداخت نمی کند.
 3. نامه انگیزه به زبان انگلیسی ***
  • لطفاً در نامه انگیزه خود توضیح دهید که چرا می خواهید در آزمون کارشناسی ارشد انتخابی خود در برنامه حقوق بین الملل و اروپا ثبت نام کنید. همچنین رزومه خود را با یک عکس و لیست نمرات خود به این نامه بچسبانید.
  • لطفا توجه داشته باشید:
  • برای کسانی که الزامات را برآورده نمی کنند ، Radboud University برنامه حقوق مقدماتی را در حقوق بین الملل و اروپا ارائه نمی دهد. اگر مایل به ورود به برنامه کارشناسی ارشد در حقوق بین الملل و اروپا هستید ، به مدرک لیسانس (از دانشگاه تحقیقاتی) نیاز دارید که شرایط را برآورده کند.
  • اگر دانشجوی چینی هستید و می خواهید به عنوان یک دانشجوی در یک برنامه آموزش انگلیسی زبان در یک موسسه آموزش عالی هلند ثبت نام کنید ، باید برای دریافت گواهی Nuffic اقدام کنید. اطلاعات بیشتر را می توان در وب سایت Study in Holland یافت.

* دانشجویانی که مدرک خود را در هلند اخذ کرده اند ملزم به اخذ مدرک لیسانس از دانشگاه تحقیقاتی (universiteit) هستند. دانشجویانی که مدرک لیسانس را از دانشگاه علوم کاربردی (hbo) دریافت کرده اند ، نمی توانند پذیرش شوند.

دانشجویانی که مدرک خود را در اندونزی دریافت کرده اند ، باید مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق (Sarjana Hukum II) را کسب کنند.

** متقاضیان اگر شهروند استرالیا ، کانادا (به استثنای کبک) ، ایرلند ، نیوزلند ، سنگاپور ، انگلیس ، ایالات متحده یا آفریقای جنوبی باشند ، یا اگر لیسانس کسب کرده باشند زبان انگلیسی بومی زبان محسوب می شوند. ب (برنامه لیسانس در حقوق) در یکی از کشورهایی که در بالا ذکر شد. دانشجویان لیسانس دانشکده حقوق اروپا در Radboud University نیز از آزمون زبان معاف هستند.

*** دانشجویان لیسانس دانشکده حقوق اروپا در Radboud University از نامه انگیزشی معاف هستند.

آخرین مهلت

آخرین مهلت برای دانشجویان دارای مدرک هلندی

تمام برنامه های کارشناسی ارشد ما در هفته اول سپتامبر آغاز می شود با چند برنامه همچنین یک فوریه دریافت می کنند. لطفاً صفحات برنامه خاص را برای این اطلاعات بررسی کنید. اگر می خواهید در Radboud University ، توجه داشته باشید که مهلت درخواست را برای هر نوع مصرف تعیین کرده ایم.

دانشجویان دارای مدرک لیسانس دانشگاه هلندی باید اطمینان حاصل کنند که درخواست خود را قبل از تاریخ 1 سپتامبر (برای دریافت ماه سپتامبر) و قبل از 1 فوریه (برای دریافت فوریه) انجام داده اند.

اگر به بیانیه پذیرش احتیاج دارید ، لطفاً حداکثر تا اول ژوئیه (برای دریافت سپتامبر) این را از هیئت امتحان کنندگان بخواهید.

برخی از (کارشناسی ارشد) کارشناسی ارشد مهلت های اضافی خود را برای ثبت نام تعیین کرده اند. لطفاً برای اطلاع از این مهلت ها به برنامه مورد نظر خود بروید.

آخرین مهلت برای دانشجویان دارای مدرک بین المللی

مصرف سپتامبر
متقاضیان غیر اتحادیه اروپا / EEA با بورس تحصیلی

دانشجویان غیر اتحادیه اروپا و اروپا (EEA) در صورت تمایل برای دریافت بورس تحصیلی ، به عنوان مثال ، برنامه بورس تحصیلی Radboud ، یا / یا بورسیه ی لاله های نارنجی ، باید قبل از 1 مارس درخواست کاملی ارائه دهند. لطفا توجه داشته باشید که مهلت های مختلفی ممکن است برای سایر بورس های تحصیلی اعمال شود. لطفاً وب سایت بورس تحصیلی را بررسی کنید تا ببینید شما یا برنامه انتخابی شما واجد شرایط دریافت بورس تحصیلی است یا خیر.

متقاضیان غیر اتحادیه اروپا / EEA بدون بورس تحصیلی

همه متقاضیان غیر اتحادیه اروپا / EEA باید قبل از 1 آوریل درخواست کاملی ارائه دهند. این آخرین مهلت است و شامل خدمات پیش از ورود است. این شامل کمک به اسکان و پشتیبانی از روند درخواست ویزا است.

متقاضیان EU / EEA (1)

متقاضیان اتحادیه اروپا / EEA قبل از 1 مه برای دریافت کمک درمورد اقامت ، باید درخواست کاملی ارائه دهند. Radboud University تا 1 ژوئیه برنامه های اتحادیه اروپا و EEA را در نظر خواهد گرفت ، اما ممکن است ما نتوانیم مسکن را ارائه دهیم.

دانشجویان تقریباً 3 هفته پس از اتمام درخواست خود در سیستم آنلاین برنامه OSIRIS Application پذیرش دریافت می کنند.

برخی از (کارشناسی ارشد) کارشناسی ارشد مهلت های اضافی خود را برای ثبت نام تعیین کرده اند. لطفاً برای اطلاع از این مهلت ها به برنامه مورد نظر خود بروید.

فوریه مصرف

متقاضیان غیر اتحادیه اروپا / EEA

متقاضیان غیر اتحادیه اروپا / EEA قبل از 1 نوامبر برای دریافت بسته خدمات باید درخواست کاملی ارائه دهند. این شامل کمک به اسکان و پشتیبانی از روند ویزا و اجازه اقامت است.

متقاضیان EU / EEA (1)

متقاضیان اتحادیه اروپا و EEA قبل از 1 دسامبر باید درخواست کاملی را برای دریافت مسکن در اختیار شما قرار دهند.

دانش آموزان حدود 4 هفته پس از اتمام درخواست خود در سیستم برنامه آنلاین OSIRIS Application تصمیم پذیرش دریافت می کنند.

برخی از (کارشناسی ارشد) کارشناسی ارشد مهلت های اضافی خود را برای ثبت نام تعیین کرده اند. لطفاً برای اطلاع از این مهلت ها به برنامه مورد نظر خود بروید.

این لیست می تواند تغییر کند.

مهلت ثبت نام

دانشجویانی که پذیرفته شده اند (مشروط) باید ثبت نام خود را تا تاریخ زیر انجام دهند:

دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / EEA که به درخواست ویزا خود نیاز به کمک دارند ، می بایست نسخه های سخت مدارک مربوط به ثبت نام را (که در نامه پذیرش مشخص شده است) قبل از 1 ژوئن (برای دریافت سپتامبر) یا 1 دسامبر (برای فوریه دریافت) ارسال کنند. سایر معیارهای ثبت نام باید قبل از 15 آگوست (برای دریافت ماه سپتامبر) یا 15 ژانویه (برای بهمن ماه) انجام شود.

لطفاً توجه داشته باشید که این مهلت ها بسیار دقیق است و باید رعایت شود. آنها برای اطمینان از زمان كافی دانش آموزان جهت تکمیل مراحل ویزا قرار دارند.

(1) کشورهای اتحادیه اروپا / EEA: اتریش ، بلژیک ، بلغارستان ، کرواسی ، قبرس ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، مجارستان ، ایسلند ، ایرلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالت ، هلند (از جمله کارائیب هلند) ، نروژ ، لهستان ، پرتغال ، رومانی ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد یا انگلستان.

چشم انداز شغلی

این تخصص تخصصی در درجه اول برای دانشجویانی طراحی شده است که مایلند حرفه حقوقی بین المللی را در زمینه حقوق شرکت ها دنبال کنند. این یک آموزش کامل و گسترده در حقوق شرکت ارائه می دهد که شامل قانون رقابت ، حقوق تجارت ، قانون کار و قانون ورشکستگی می شود. و از آنجا که بخشی از برنامه حقوق بین الملل و اروپا در Radboud University ، شما همچنین درک خوبی از بازارهای داخلی و خارجی اتحادیه اروپا و جایگاه اروپا در جهان خواهید داشت.

موقعیت های شغلی

فارغ التحصیلان رشته حقوق تجارت می توانند طیف گسترده ای از چشم اندازهای اشتغال را انتظار داشته باشند. دانش گسترده در مورد مشاغل اتحادیه اروپا و فرایند تصمیم گیری در اروپا باعث می شود که فارغ التحصیلان این تخصص برای شغلی در قانون ، لابی یا مشاوره با بنگاه های مختلف در هر جای دنیا مجهز باشند. همچنین می توانید برای مؤسسات مالی ، چند ملیتی و شرکت های پذیرفته شده و همچنین برای موسسات دولتی و سازمان های غیر دولتی کار کنید. فارغ التحصیلان همچنین می توانند برای یکی از معدود موقعیت های حقوقی در کمیسیون اروپا تلاش کنند ، زیرا این کارشناسی ارشد قطعاً مبنای کاملی را برای دستیابی به شایستگی های حرفه ای لازم کسب می کند.

آخرین به روز رسانی دسامبر 2019

درباره این دانشگاه

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 r ... اطلاعات بیشتر

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 research university. We offer 11 English-taught Bachelor's programmes and 35 English-taught Master’s programmes with many specialisations which will give you the necessary skills and insights into research and practice within your own subject area. You will benefit from our personal teaching style, our top research institutes, and a green and friendly student city. اطلاعات محدود