LLM در قانون (ONLINE LEARNING)

عمومی

شرح برنامه

شرح برنامه

این برنامه ارائه می دهد دوره های هیجان انگیز و انعطاف پذیری از دوره، که شما را قادر به بسته بندی LLM متناسب با نیازهای حرفه ای و شخصی خاص خود را.

برای رسیدن به موثر در سطح بین المللی، متخصصان حقوقی، افراد کسب و کار و سیاست گذاران باید درک فرهنگ های حقوقی مختلف و روش های کار و برقراری ارتباط در زمینه های محیط زیست جایگزین و چارچوب های قانونی را درک کنند. این برنامه یک محیط یادگیری ایده آل برای چنین افرادی را فراهم می کند تا مهارت ها و دانش هایی را که می توان در آن مطالعه بیشتر یا حرفه ای مناسب ایجاد کرد، توسعه دهد.

این برنامه شامل مسائل بنیادی در حوزه های قانون، از جمله:

 • قانون تجاری
 • قانون فناوری اطلاعات
 • قانون مالکیت معنوی
 • قانون پزشکی

ساختار برنامه

برای دریافت مدرک تحصیلی LLM شما باید در طول دوره انتخابی خود از شش دوره و یک پایان نامه 10،000 کلمه مطلع شوید.

در طول تحصیلات خود، شما فرصت درس خواندن را از طیف وسیعی از موضوعات در اختیار خواهید داشت.

نتایج یادگیری

پس از مطالعه این برنامه، شما با درک مسائل حقوقی نه فقط در زمینه حقوقی، بلکه با مبانی صحیح در زمینه اخلاق، مفاهیم اجتماعی و نظری، آشنا خواهید شد.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان برنامه های آنلاین آموزش آنلاین خود را به طیف وسیعی از حرفه ها در قانون و زمینه های مرتبط قانونی، از جمله کار در شرکت های داخلی و بین المللی، ادارات حقوقی دولتی، دیگر نهادهای دولتی، سازمان های بین المللی و در دانشگاه ها.

این برنامه ها همچنین یک پلت فرم ایده آل برای تحقیقات پیشرفته هستند.

شرایط ورود

انگلیس 2: 1 مدرک تحصیلی یا معادل بین المللی آن است. درجه شما در مورد قانون نیست، بلکه باید از یک موسسه عالی آموزش عالی باشد.

ما همچنین مدارک و تجربه حرفه ای خود را به عنوان بخشی از درخواست شما در نظر خواهیم گرفت.

الزامات زبان انگلیسی

تمام متقاضیان باید یکی از مدارک زیر را به عنوان مدرک توانایی زبان انگلیسی خود داشته باشند:

 • یک مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد که به زبان انگلیسی در اکثر زبان انگليسی به ترتيب توسط ويزا و مهاجرت انگليسی آموزش داده شد
 • آیلتس: مجموع 7.0 (حداقل 6.5 در هر ماژول)
 • TOEFL-iBT: مجموع 100 (حداقل 23 در هر مدول)
 • PTE (A): مجموع 67 (حداقل 61 در هر بخش "مهارت های ارتباطی")
 • CAE و CPE: مجموع 185 (حداقل 176 در هر ماژول)
 • تثلیث ISE: ISE III با عبور از تمام چهار اجزاء

مدارک تحصیلی و ارزیابی به زبان انگلیسی باید در ابتدای برنامه تحصیلی شما بیش از سه سال باشد. آزمون زبان باید در ابتدای برنامه تحصیلی شما بیش از دوسال باشد.

آزمون زبان انگلیسی دانشکده ادینبورگ

دانشکده حقوق ادینبورگ در رابطه با اداره آموزش زبان انگلیسی دانشگاه، یک آزمون جایگزین زبان انگلیسی برای متقاضیان را برای برنامه های تحصیلات عالی خود در زمینه تحصیلات تکمیلی آنلاین برای تحصیل در سال تحصیلی 2017-2015 توسعه داده است.

تست یک جایگزین برای آزمونهای زبان انگلیسی است که در حال حاضر توسط دانشگاه پذیرفته شده است، مانند IELTS، TOEFL-iBT، PTE (A)، CAE و CPE.

لطفا توجه داشته باشید که این آزمون فقط می تواند مورد نیاز برای رعایت الزامات زبان انگلیسی برای ورود به یک برنامه تحصیلات تکمیلی در قانون توسط آموزش آنلاین از راه دور در ادینبورگ دانشکده حقوق دانشگاه ادینبورگ.

مهلت درخواست

 • تاریخ شروع برنامه: 14 ژانویه 2019
 • مهلت درخواست: 13 نوامبر 2018

ما به شدت توصیه می کنیم که درخواست تکمیل شده خود را در اسرع وقت ارائه دهید، مخصوصا اگر شما نیز برای درخواست کمک مالی یا ویزا نیاز دارید. اگر مکان هایی در دسترس داشته باشیم ممکن است برنامه های دیررس را در نظر بگیریم.

ما با توجه به تعداد برنامه ها با دقت نظارت می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه کسانی که پیشنهادات دریافت می کنند را می پذیریم. بنابراین، ممکن است لازم باشد تا یک برنامه را به زودی از مهلت منتشر شده بسته شود. اگر این مورد باشد، یک هشدار چهار هفته ای ارائه خواهیم کرد.

نحوه درخواست

شما باید یک مرجع را با درخواست خود ارسال کنید.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2018

درباره این دانشگاه

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. اطلاعات محدود
ادینبورگ , UK آنلاین + 1 بیشتر کمتر