بررسی اجمالی

برنامه کارشناسی ارشد ما (LLM) به شما درک عمیقی از قانون در زمینه بین المللی شما می دهد. شما در مورد مطالعات حقوقی مانند حقوق بشر، مهاجرت و قانون پناهندگی، قانون بین المللی بانکی و مالی، و قوانین بین المللی محیط زیست، تحقیق و تحقیقات پیشرفته را ارزیابی خواهید کرد.

با استفاده از طیف وسیعی از ماژول های اختیاری در کنار برنامه درسی اصلی، شما قادر خواهید بود برنامه را به مناطق مورد علاقه ی تحصیلی و آرزوهای شغلی خود اختصاص دهید.

شما از دانشکده حقوق دانشگاهی با تخصص تحقیق و تجربه قانونی بین المللی در زمینه هایی از جمله:

 • عدالت اجتماعی
 • قانون کیفری
 • حقوق بشر
 • انرژی و محیط زیست
 • قانون رقابت
 • مالکیت معنوی

شما نیازی به تحصیل در مقطع کارشناسی نخواهید داشت تا LLM را در مطالعات حقوقی بین المللی مطالعه کنید. اگر قبلا قانون را مطالعه نکرده اید، قبل از آغاز برنامه، ابتدا دو هفته پیش از شروع مقدماتی قانون، اطمینان حاصل کنید که شما با نهادهای قانونی اساسی و منابع قانون بین المللی و انگلیسی آشنا هستید.

علاوه بر ارائه دانش حقوقی متخصص، LLM شما را با توانایی هایی که در هر حرفه ای ارزشمند است، مانند تحقیق، مهارت های تحلیلی و ارتباطی، به شما آموزش خواهد داد. این برنامه همچنین به شما می آموزد که چگونه قوانین بین المللی جامعه جهانی را شکل می دهد و چگونه در آن عمل می کنیم. این به این معنی است که شما بعد از فارغ التحصیلی، مجهز خواهید بود تا طیف گسترده ای از فرصت های شغلی را بیاموزید.

رتبه بندی

University of Bradford در رتبه بندی University of Bradford جهان در سال 2019 در رتبه بندی دانشگاه های تجاری و اقتصاد در رتبه بندی 301 تا 400 قرار دارد.107941_the-business-ranking.jpg

شرایط ورود

2: 2 یا بالاتر در یک موضوع مرتبط (موضوع مربوطه شامل همه علوم اجتماعی، علوم انسانی و برنامه های کسب و کار و مدیریت).

فارغ التحصیلان غیر قانونی باید قبل از شروع نیمسال اول، دوره ی مقدماتی دو هفته ای را به طور کامل تکمیل کنند.

الزامات زبان انگلیسی

آیلتس در 6.5 یا معادل آن.

اگر نیازهای آیلتس را برآورده نکنید، می توانید دوره پیش University of Bradford بخوانید.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

مطالعات حقوقی بین المللی LLM به منظور ارائه یک برنامه مطالعاتی چالش انگیز و تحریک کننده طراحی شده است که قوانین را در شرایط اجتماعی، اقتصادی و سیاسی بین المللی خود در نظر می گیرد.

ماژول های چهار هسته ای مورد مطالعه شما را در درک مفصلی از مسائل کلیدی جهانی در قانون و تمرکز بر توسعه مهارت های خود را برای تحقیق؛ تجزیه و تحلیل و بحث در مورد مسائل مهم در قوانین بین المللی، در حقوق بشر و در نظریه حقوقی. آنها همچنین شما را برای بخش نهایی برنامه کارشناسی ارشد که داستانی است که از طریق آن فرصتی برای مطالعه موضوع خاصی از انتخاب شما را در جزئیات فراهم می کند. ماژول های اختیاری به شما اجازه می دهد که به دنبال یک علاقه خاص با تمرکز بر مسائل حقوقی جهانی باشید.

لطفا توجه داشته باشید که برای ورود به سال 2019 اطلاعات ماژول قابل تغییر است.

ماژول ها

هسته

 • مبانی حقوق و مهارت ها (LAW7029-R)
 • قانون توسعه پایدار در تجارت معاصر
 • نظریه تنظیم و تمرین (LAW7035-B)
 • پایاننامه LLM (LAW7032-E)

گزینه

 • حقوق بشر بین المللی (LAW7043-B)
 • قانون تجارت و سرمایه گذاری بین المللی (LAW7045-B)
 • قانون بین المللی عمومی (LAW7044-B)
 • حقوق بین الملل بشر دوستانه (LAW7019-B)
 • قانون بین المللی محیط زیست (LAW7021-B)
 • قراردادهای تجاری بین المللی و تجارت الکترونیک (LAW7031-B)
 • قانون مالکیت بین المللی بین المللی (LAW7008-B)
 • قانون بین المللی نفت (LAW7033-B)
 • بانکداری بین المللی
 • قانون جرایم بین المللی (LAW7046-B)
 • مهاجرت و قانون پناهندگی (LAW7023-B)
 • قانون رقابت بین المللی (LAW7007-B)
 • تجارت، حقوق بشر و محیط زیست (LAW7041-B)
 • حل اختلاف تجاری (LAW7036-B)
 • قانون و سیاست تغییر اقلیم (LAW7040-B)
 • قانون بین المللی منابع آب (LAW7034-B)
 • Cyberlaw (LAW7039-B)
 • قانون مدیریت زباله (LAW7042-B)
 • قانون و جنسیت (LAW7038-B)

انتخابی

یادگیری و ارزیابی

این برنامه LLM با هدف ادغام دانش کاربردی و نظری با فرایندهای ارزیابی که دانش، کاربرد و تجزیه و تحلیل موضوع را آزمایش می کنند. برای این منظور، استراتژی یادگیری، تدریس و ارزیابی این برنامه برای کمک به دانش خود به طور قدم در طول سال تحصیل و توسعه تحقیقات، تفکر انتقادی و مهارت های نوشتاری توسعه داده شده است.

شما در گروه های کوچکی در محیطی متمرکز بر شما و توسعه شما آموزش داده خواهد شد. یادگیری شما توسط جلسات آموزش و یادگیری هفتگی هدایت و پشتیبانی می شود که در آن شما در فعالیت های مختلف شرکت خواهید کرد. بدین ترتیب تمام مدرسه های تدریسی هر هفته در طول نیمسال تحصیلی، دو ساعته دروس تدریس می کنند. در ابتدای برنامه، اکثر این اسلات ها به عنوان زمان کلاس با ورودی سخنرانی، فعالیت های فردی و گروهی کار خواهند کرد. زمان کلاس برنامه ریزی شده به منظور کمک به درک شما از قانون مربوط به موضوع مورد استفاده قرار می گیرد.

شما مستلزم به طور مستقل کار کنید، آماده شدن برای تمام جلسات آموزشی و استفاده از فرصت های ارائه شده برای توسعه مهارت ها و دانش خود، مشارکت در بحث های گروهی کوچک و مشارکت با سایر فعالیت های پشتیبانی شده از طریق محیط آموزشی مجازی.

هزینه ها، مالیات و بورس تحصیلی

شهریه

خانه / اتحادیه اروپا: 6،850 پوند در سال

بین المللی: 16،040 پوند در سال

بورس تحصیلی

هر ساله دانشجویان بریتانیا، اتحادیه اروپا و دانشجویان بین المللی بر اساس برتری تحصیلی، شرایط شخصی و یا مشکلات اقتصادی اعطای بورس تحصیلی غیرقابل پرداخت می شود.

افزایش اشتغال شما

درمانگاه قانون

کلینیک حقوقی ما دانش آموزان فرصت را برای تئوری در عمل فراهم می کند. دانش آموزان در کلینیک حقوقی ما مشغول به مشاوره از اعضای عمومی در ارتباط با دفتر مشاوران شهروندان و CHAS @ StVincent است.

دانشجویان برای مصاحبه و مشاوره از اعضای عمومی در هر جنبه ای از شرکت کننده دعوت شده اند. دانشجویان به عنوان بخشی از یک تیم، پرونده را مورد بحث قرار می دهند و تصمیم می گیرند که آیا مشتری نیاز به مشاوره حقوقی دارد. تحت هدایت مدیر کلینیک، دانش آموزان برای مشتری خود مشاوره می دهند.

دانش آموزان همچنین فرصت دریافت آموزش رسمی در مورد قانون مهاجرت را دارند که منجر به اعطای OISC (دفتر کمسیون خدمات مهاجرت) سطح 1 و 2 از طریق همکاری با CHAS @ StVincent است. این به دانشجویان فرصتی می دهد تا در ارائه توصیه های مهاجرت در حالی که درآمد مدارک شناخته شده را درگیر می کنند.

تیراندازی

دانش آموزان ما این فرصت را دارند تا در طیف وسیعی از مسابقات مونتاژ داخلی و خارجی شرکت کنند.

تطبیق مکمل آموزش های قانونی دانش آموزان است و راهی عالی برای یادگیری نحوه استفاده از قانون برای ایجاد استدلال قانونی قانع کننده است. دانش آموزان باید مشکلات را تجزیه و تحلیل کنند، قانون را تحقیق کنند، مدارک ارائه شده را تهیه کنند و استدلال های خود را به یک وکیل یا قاضی آموزش ببینند.

این مسابقه تقلید از رویه هایی است که در دادگاه های تجدید نظر انجام شده است و فرصتی عالی برای دانش آموزان برای اعمال مهارت و دانش خود در عمل است.

حمایت شغلی

این دانشگاه متعهد به کمک به دانش آموزان در توسعه و ارتقاء قابلیت های استخدام است و این بخش جدایی ناپذیر از بسیاری از برنامه ها است. پشتیبانی تخصصی در سراسر دوره از خدمات حرفه ای و مشاغل خدماتی از جمله کمک به پیدا کردن کار نیمه وقت در هنگام تحصیل، تسهیلات، کار تعطیلات و جای خالی فارغ التحصیل در دسترس است. دانش آموزان تشویق می شوند برای دسترسی به این حمایت در مراحل اولیه و استفاده از منابع گسترده در وب سایت Careers.

بحث در مورد گزینه ها با مشاوران متخصص کمک می کند تا برنامه ها را از طریق بررسی گزینه ها و شبیه سازی شغلی شغلی بهبود بخشند. در اکثر برنامه های ما، مشاوران توسعه حرفه ای به برنامه های درسی و یا از طریق کارگاه های تخصصی تنظیم شده است.

چشم انداز شغلی

فارغ التحصیلان مسیرهای مختلفی را دنبال می کنند، از قبیل حرفه ای در کسب و کار، کار قانونی، آموزش و دانشگاه.

تقویت کننده شغلی

در طول زمان تحصیل در دانشکده مدیریت، حقوق و علوم اجتماعی شما این فرصت را برای شرکت در برنامه تقویت حرفه ای خود را در طول دوره خود داشته باشید. این برنامه طراحی شده است تا شما را با مهارت های لازم و ویژگی های فارغ التحصیل آماده کند تا در هنگام جستجوی کار با سازمان های نوآورانه پیشرو آماده باشد. برنامه تقویت حرفه ای (PDF، 2.8 مگابایت) به شما امکان می دهد تا گواهی ها را در:

 • مجوز رانندگی اروپا (ECDL) - معیار سواد دیجیتالی است
 • Sage 50 Accounting and Sage 50 حقوق و دستمزد - آموزش هایی که به شما امکان می دهد مهارت های نرم افزار حسابداری و حقوق و دستمزد را افزایش دهید
 • مدیر پروژه گواهینامه های حرفه ای - به شما لبه هنگام تلاش برای تبدیل شدن به مدیر پروژه خبره
 • تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و مهارت های گزارش دهی - استفاده از نرم افزار و خدمات (SAS) که منجر به صدور گواهینامه می شود.

علاوه بر این، این برنامه همچنین فعالیت هایی را برای ارتقاء کار گروهی، اعتماد به نفس، ارتباطات و بسیاری از مهارت های دیگر که توسط کارفرمایان دنبال می شود، شامل می شود.

توسعه مجموعه ای از گواهینامه های مداوم حرفه ای (CPD) به کارفرمایان نشان می دهد که شما نه تنها بلندپرواز هستید، بلکه مسئولیت توسعه حرفه ای خود را نیز بر عهده دارید.

پشتیبانی تحصیلی

شما یک معلم شخصی اختصاص خواهید یافت - کسی که با آن می توانید در مورد هر گونه نگرانی های علمی یا شخصی صحبت کنید. مسئولین مسئول مدیریت LLM در دسترس هستند تا به شما در ارائه درخواست های روزمره در مورد برنامه کمک کنند.

ما یک دانشکده حقوق کوچک، اختصاص داده شده و دوستانه هستیم، به کارکنان آموزشی و پشتیبانی ما اجازه می دهد تا شخصا دانش آموزان را بیاموزند و حمایت و آموزش فردی را ارائه دهند. ما اطمینان داریم که وقت شما با ما این است که به عنوان پاداش به عنوان ممکن است، و همه چیز ما می توانیم برای کمک به شما در دستیابی به پتانسیل خود.

کتابخانه قانون حمایت از کتابدار قانون ما را به عهده دارد که می تواند به شما راهنمایی در مورد استفاده از پایگاه های حقوقی، ارجاع OSCOLA یا یافتن کتاب در کتابخانه ارائه دهد.

کتابخانه قانون همچنین دسترسی به کتاب های درسی کلیدی و سایر مواد را به صورت کپی، همچنین به سه پایگاه داده اصلی قانونی تقسیم می کند:

 • Westlaw
 • کتابخانه لکسیس
 • هین آنلاین

بنابراین شما باید 24 ساعت دسترسی الکترونیکی، در داخل و خارج از محوطه دانشگاه، به اکثر مواد لازم برای موفقیت کامل برنامه خود را. از آنجا که آموزگاران نیاز به خواندن مطالبی دارند که به آسانی در دسترس نیستند، هرچند محیط مجازی آموزش مجازی را در اختیار شما قرار می دهد. شما تشویق میشوید که با سایر مجموعهها نیز مشورت کنید زیرا مطالب جالب و مفیدی در مورد موضوعات مورد مطالعه موجود در رشتههای مختلف وجود دارد و بنابراین شما به طور کلی به عنوان کتابخانه به عنوان مجموعهای از مجموعههای خاص به عنوان بخشی از این برنامه معرفی خواهید شد. .

این کتابخانه شامل امکانات خودپرداز و خود بازگشت، فتوکپی و پرینتر، زمینه برای مطالعه ساکت و یادگیری اجتماعی و دسترسی بیسیم در سراسر ساختمان است. یک میز اطلاعات، یک لپ تاپ رایانه ای خاص و زمینه های یادگیری اجتماعی وجود دارد. این ساختمان دارای دسترسی کامل به معلولیت است. دانش آموزان LLM همچنین دسترسی به فضاهای اجتماعی از جمله اتاق مشترک اتاق کارشناسی ارشد دارند.

پژوهش

تمام مدولها توسط استادان با تجربه با تخصص و تحقیق قابل توجهی در مسائل مورد بررسی در حوزه های گوناگون تدریس می شود.

در پایان LLM شما یک مدرک پایان نامه را با استفاده از طیف وسیعی از روش های تحقیق و طراحی تحقیق برای تکمیل یک پروژه تحقیق قابل توجهی خواهید گرفت. این پایان نامه شما را قادر می سازد تا درک جامعی از بورس تحصیلی پیشرفته و اصول تحقیقاتی و چگونگی گسترش مرزهای دانش را از طریق تحقیقات علمی گسترش دهید.

از طریق پایان نامه شما همچنین خواهید آموخت که چگونه به انتقاد از ارزیابی و بررسی داده های اولیه و / یا ثانویه، و درک عمیق از موضوع انتخاب خود را توسعه دهد.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Bradford »

آخرین به روز رسانی ژانویه 19, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
12 - 15 
تمام وقت
Price
6,850 GBP
خانه / اتحادیه اروپا: 6،850 پوند در سال / بین المللی: 16،040 پوند در سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا