LLM در مطالعات عمومی

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد از قانون: مطالعات عمومی

مرور برنامه

امثال مطالعات عمومی برنامه وکلا فراهم می کند و قانون فارغ التحصیلان انعطاف پذیری را به مطالعه طیف گسترده ای از افراد حقوقی و یا تمرکز بر مناطق خاص قانونی. نامزد درجه طرح درس خود را از مطالعه بر اساس نیازها و اهداف خود.

بررسی اجمالی درجه

امثال مطالعات عمومی مدرک از تکمیل موفقیت آمیز 24 ساعت اعتباری با تجمعی معدل کلی 3.0 و یا بهتر دست آورده است.

نوشتن علمی برای امثال دانش آموزان یک دوره دو اعتبار مورد نیاز برای مطالعات عمومی امثال است نامزد درجه. (این البته چشم پوشی است اگر علمی نوشتن موفقیت به عنوان یک دانشجوی JD تکمیل شد.) باقی مانده 22 اعتبار انتخابی از کلاس های JD تشکیل شده است و بیش از شش اعتبارات امثال دوره ها از برنامه های دیگر. دانش آموزان ممکن است انتخاب کردن برای شرکت در یک externship درآمد به عنوان بسیاری از چهار اعتبار. بعضی از درسها ممکن در محیط کلاس درس و آموزش از راه دور در دسترس باشد.

امثال دانش آموز ثبت نام در انتخابی JD در نظر گرفته می در یک "JD پلاس" کلاس باشد.

امثال دانش آموز انتظار می رود تکمیل الزامات البته JD و ارائه امثال مکمل مقاله یا پروژه که مربوط به موضوع کلاس. مقاله تکمیلی و یا پروژه مورد نیاز برنامه های تحصیلات تکمیلی برای برآوردن انتظارات علمی یک دانشجوی کارشناسی ارشد است. "به همراه" بخشی از کلاس است که در پایان مدت ارسال.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Western Michigan University Thomas M. Cooley Law School is a private, non-profit, independent law school accredited by the American Bar Association and the Higher Learning Commission.

Western Michigan University Thomas M. Cooley Law School is a private, non-profit, independent law school accredited by the American Bar Association and the Higher Learning Commission. اطلاعات محدود