LLM در میانه

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

چرا مطالعه قانون LLM (عمومی) در دانشگاه میدلسکس؟

دانشکده حقوق است از دانشمندان مشهور جهان تشکیل شده از سراسر جهان و متخصص در زمینه هایی از قبیل حقوق بشر، مهاجرت و قانون اروپا، که متخصص در ارتباط با آخرین تفکر در مورد مسائل حقوقی پیچیده هستند، ترکیب آموزش در موضوعات هسته ای با میوه ها را از تحقیقات فعلی خود را.

همچنین شما می خواهد از شبکه های گسترده خود را از اطلاعات تماس، که مدرسه را قادر به ارائه فرصت دادن به دانش آموزان واجد شرایط با سازمان های بین المللی از جمله سازمان ملل متحد بهره مند شوند.

برجسته دوره

  • مطالعه با کارکنان آموزش که در تحقیقاتی بزرگ سراسر طیف وسیعی از زمینه های به حقوق بشر و حقوق اروپا درگیر، از قانون تجارت - یادگیری در کنار دانشجویان از سراسر جهان در یکی از بزرگترین شهرستانها در جهان انتخاب هر ترکیبی از ماژول های تحصیلات تکمیلی رشته حقوق ارائه شده توسط دانشکده حقوق برای ایجاد یک برنامه سفارشی است که منعکس کننده منافع شخصی خود، با امکان اضافی را به انتخاب ماژول یک کارشناسی ارشد - با ترکیب یک ماژول مهارت های قانونی هسته ای با پایان نامه تحقیق و ماژول های اختیاری خود انتخاب کنید، شما یک پایه کامل در به دست آوردن دانش پیشرفته قانونی و تحقیقات است.
آخرین به روز رسانی نوامبر 2016

درباره این دانشگاه

At Middlesex University, our students come first. As a forward thinking, global university, we empower students from all backgrounds by providing the opportunities to discover, shape and develop the ... اطلاعات بیشتر

At Middlesex University, our students come first. As a forward thinking, global university, we empower students from all backgrounds by providing the opportunities to discover, shape and develop their own path to success. Informed by impactful research, and taught by internationally recognised academics and practitioners, our broad-range of contemporary courses are industry-informed and practice-based. اطلاعات محدود
لندن , UK آنلاین + 1 بیشتر کمتر