LLM در نوآوری، فناوری و قانون (آموزش آنلاین)

عمومی

شرح برنامه

شرح برنامه

این برنامه منحصر به فرد و بین المللی متمرکز LLM به بررسی چگونگی پاسخ به قوانین، تنظیم و ترویج فن آوری های جدید و در حال ظهور است.

فن آوری های نوآورانه و همگرایی در فن آوری باعث ایجاد تغییرات بی سابقه ای در جامعه می شود. مسائل قانونی جدید بوجود می آیند و پاسخ های جدید نظارتی در حال ظهور است. این قانون می تواند کمک کند - یا مانع آن - توانایی جامعه برای به دست آوردن پاداش مطلوب از توسعه تکنولوژیک.

در سراسر برنامه، شما حالت های مختلف نظارتی - قانون، بازارهای، تکنولوژی خود را مطالعه خواهید کرد و به طور انتقادی از مزایا و معایب هر یک از آنها را تحلیل خواهید کرد. پتانسیل تکنولوژی برای حمایت از روند قانونی و قضایی نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

این LLM شما را قادر خواهد ساخت تا دانش پیشرفته ای را در زمینه هایی که قوانین مربوط به تکنولوژی، آگاهی از مشکلات در منطقه و درک روش های متفاوت در راه حل آنها را در اختیار شما قرار دهد.

ساختار برنامه

برای اهداف LLM نوآوری، فناوری

طیف وسیعی از دوره های ما حوزه های فناوری اطلاعات، قانون مالکیت معنوی و قانون پزشکی را پوشش می دهد. در طول تحصیلات خود، شما همچنین می توانید یک دوره از دوره های حقوقی تجاری خود را مطالعه کنید.

لطفا توجه داشته باشید که انتخاب دوره های موجود در هر سال ممکن است تغییر کند.

نتایج یادگیری

در پایان مطالعات شما باید سطح بالایی از دانش در زمینه حقوق و فن آوری را بدست آورید، آگاهی پیچیده از مشکلات در منطقه و روش های متفاوت در راه حل آنها.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان برنامه های آنلاین آموزش آنلاین خود را به طیف وسیعی از حرفه ها در قانون و زمینه های مرتبط قانونی، از جمله کار در شرکت های داخلی و بین المللی، ادارات حقوقی دولتی، دیگر نهادهای دولتی، سازمان های بین المللی و در دانشگاه ها.

این برنامه ها همچنین یک پلت فرم ایده آل برای تحقیقات پیشرفته هستند.

شرایط ورود

انگلیس 2: 1 مدرک یا معادل بین المللی آن در قانون است.

ما همچنین ممکن است یک مدرک انگلیس 2: 1 افتخار یا معادل بین المللی آن را در یک موضوع علوم اجتماعی مورد توجه قرار دهیم.

الزامات زبان انگلیسی

تمام متقاضیان باید یکی از مدارک زیر را به عنوان مدرک توانایی زبان انگلیسی خود داشته باشند:

  • یک مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد که به زبان انگلیسی در اکثر زبان انگليسی به ترتيب توسط ويزا و مهاجرت انگليسی آموزش داده شد
  • آیلتس: مجموع 7.0 (حداقل 6.5 در هر ماژول)
  • TOEFL-iBT: مجموع 100 (حداقل 23 در هر مدول)
  • PTE (A): مجموع 67 (حداقل 61 در هر بخش "مهارت های ارتباطی")
  • CAE و CPE: مجموع 185 (حداقل 176 در هر ماژول)
  • تثلیث ISE: ISE III با عبور از تمام چهار اجزاء

مدارک تحصیلی و ارزیابی به زبان انگلیسی باید در ابتدای برنامه تحصیلی شما بیش از سه سال باشد. آزمون زبان باید در ابتدای برنامه تحصیلی شما بیش از دوسال باشد.

آزمون زبان انگلیسی دانشکده ادینبورگ

دانشکده حقوق ادینبورگ در رابطه با اداره آموزش زبان انگلیسی دانشگاه، یک آزمون جایگزین زبان انگلیسی برای متقاضیان را برای برنامه های تحصیلات عالی خود در زمینه تحصیلات تکمیلی آنلاین برای تحصیل در سال تحصیلی 2017-2015 توسعه داده است.

تست یک جایگزین برای آزمونهای زبان انگلیسی است که در حال حاضر توسط دانشگاه پذیرفته شده است، مانند IELTS، TOEFL-iBT، PTE (A)، CAE و CPE.

لطفا توجه داشته باشید که این آزمون فقط می تواند مورد نیاز برای رعایت الزامات زبان انگلیسی برای ورود به یک برنامه تحصیلات تکمیلی در قانون توسط آموزش آنلاین از راه دور در ادینبورگ دانشکده حقوق دانشگاه ادینبورگ.

مهلت درخواست

  • تاریخ شروع برنامه: 14 ژانویه 2019
  • مهلت درخواست: 13 نوامبر 2018

ما به شدت توصیه می کنیم که درخواست تکمیل شده خود را در اسرع وقت ارائه دهید، مخصوصا اگر شما نیز برای درخواست کمک مالی یا ویزا نیاز دارید. اگر مکان هایی در دسترس داشته باشیم ممکن است برنامه های دیررس را در نظر بگیریم.

ما با توجه به تعداد برنامه ها با دقت نظارت می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه کسانی که پیشنهادات دریافت می کنند را می پذیریم. بنابراین، ممکن است لازم باشد تا یک برنامه را به زودی از مهلت منتشر شده بسته شود. اگر این مورد باشد، یک هشدار چهار هفته ای ارائه خواهیم کرد.

نحوه درخواست

شما باید یک مرجع را با درخواست خود ارسال کنید.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2018

درباره این دانشگاه

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. اطلاعات محدود
ادینبورگ , UK آنلاین + 1 بیشتر کمتر