LLM در نوآوری، فناوری و قانون

عمومی

شرح برنامه

شرح برنامه

هدف این برنامه ارتقاء دانش و درک روابط بین قانون، فناوری، تجارت و جامعه در بیشترین حد ممکن است.

این نقش قانون در پاسخ دادن به، تنظیم و ترویج، فن آوری های جدید و نوظهور را بررسی می کند و همچنین بر نقش فناوری در حمایت و هدایت فرآیندهای قانونی و قضایی تاکید دارد.

تمرکز این درجه بر ماهیت بین المللی موضوع است و هر دوره یک تحلیل تطبیقی ​​از پیشرفت های قانونی کنونی را ارائه می دهد.

ساختار برنامه

این برنامه دوره های مختلفی از زمینه های فناوری، ارتباطات، آی پی و قانون پزشکی را با دیدگاه بین المللی ارائه می دهد، به شما این امکان را می دهد که برنامه را با توجه به نیازها و منافع خود در اختیارتان قرار دهید.

این برنامه شامل 180 اعتبار است که دوره های آموزشی را به ارزش 120 اعتبار (60 اعتبار در هر ترم) و یک پایان نامه 10،000 کلمه ای به ارزش 60 اعتبار می دهد.

لطفا توجه داشته باشید که با توجه به شرایط غیر قابل پیش بینی یا عدم تقاضا برای دوره های خاص، ممکن است ما نتوانیم تمام دوره هایی را که در سال های تحصیلی اعلام می شود، اجرا کنیم.

جزئیات ساختار برنامه و دوره های برنامه ریزی شده در سال 2018/19 در وب سایت دانشکده حقوق مشاهده می شود.

نتایج یادگیری

پس از اتمام این برنامه، دانش آموزان با درک قوانین مربوط به فن آوری و حمایت از فن آوری برای فرآیندهای قانونی نه تنها در زمینه قانونی بلکه تجاری، اجتماعی، اخلاقی و فرهنگی خود نیز ظاهر خواهند شد.

شرایط ورود

انگلیس 2: 1 مدرک یا معادل بین المللی آن در قانون است.

ما همچنین ممکن است یک مدرک انگلیس 2: 1 افتخار یا معادل بین المللی آن را در یک موضوع علوم اجتماعی مورد توجه قرار دهیم.

الزامات زبان انگلیسی

تمام متقاضیان باید یکی از مدارک زیر را به عنوان مدرک توانایی زبان انگلیسی خود داشته باشند:

  • یک مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد که به زبان انگلیسی در اکثر زبان انگليسی به ترتيب توسط ويزا و مهاجرت انگليسی آموزش داده شد
  • آیلتس: مجموع 7.0 (حداقل 6.5 در هر ماژول)
  • TOEFL-iBT: مجموع 100 (حداقل 23 در هر مدول)
  • PTE (A): مجموع 67 (حداقل 61 در هر بخش "مهارت های ارتباطی")
  • CAE و CPE: مجموع 185 (حداقل 176 در هر ماژول)
  • تثلیث ISE: ISE III با عبور از تمام چهار اجزاء

مدارک تحصیلی و ارزیابی به زبان انگلیسی باید در ابتدای برنامه تحصیلی شما بیش از سه سال باشد. آزمون زبان باید در ابتدای برنامه تحصیلی شما بیش از دوسال باشد.

مهلت درخواست

ما را تشویق می کنیم تا حداقل یک ماه قبل از ورود درخواست دهید تا زمان کافی برای پردازش درخواست شما داشته باشید. اگر شما همچنین درخواست کمک مالی می کنید یا به ویزا نیاز دارید، ما به شدت توصیه می کنیم که شما را در اسرع وقت اعمال کنید. اگر مکان هایی در دسترس داشته باشید، ممکن است درخواست های دیر رسمی را در نظر بگیریم، اما ابتدا باید از اداره پذیرش مربوطه تماس بگیرید.

نحوه درخواست

شما باید یک مرجع را با درخواست خود ارسال کنید.

آخرین به روز رسانی آوریل 2018

درباره این دانشگاه

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. اطلاعات محدود
ادینبورگ , UK آنلاین + 1 بیشتر کمتر