LLM در LegalTech

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

بررسی دوره

LLM در LegalTech شما را در خط مقدم یک رشته با رشد سریع قرار می دهد و فرصت های شغلی مهیج را برای ایجاد قدرت فن آوری در حرفه حقوقی باز می کند.

هوش مصنوعی و فناوریهای مرتبط با آن نقش سریع در عمل قانونی ایفا می کنند. این برنامه کارشناسی ارشد مبتکرانه و موضوعی به شما مهارت می دهد تا این فناوری جدید را بفهمید و از آن استفاده کنید ، نوآوری کنید و «LegalTech» را به کار بگیرید.

شما بررسی خواهید کرد که چگونه فناوری هایی مانند هوش مصنوعی (AI) و Blockchain بر خدمات حقوقی تأثیر می گذارند. شما همچنین می توانید با سیستم های هوش مصنوعی ، توسعه برنامه ها و راه حل های LegalTech ، کار راحت با Big Data ، و درک چالش های قانونی و نظارتی مرتبط با فناوری ، این فرصت را داشته باشید.

چرا LegalTech در سوانزی؟

به عنوان دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده حقوق هیلاری رودهام کلینتون ، شما با عضویت در یک دانشکده حقوق شناخته شده در سطح جهان ، با محیطی پر رونق دانشگاهی متعهد به تعالی در تدریس و تحقیق و ارائه یک تجربه دانشجویی استثنایی خواهید بود.

Swansea University برای کیفیت تحقیقات در انگلیس در رتبه 26th و رتبه 22 برای تأثیر تحقیقات (REF 2014)

تجربه LegalTech شما

شما می توانید دانش و تجربه خود را برای تبدیل شدن به یک وکالت یا یک پزشک متخصص خدمات حقوقی قرن بیست و یکم بدست آورید ، بتوانید از فن آوری های مختلفی برای کمک به رویه قانونی استفاده کرده و نوآوری را در این حرفه هدایت کنید.

شما همچنین از طریق این موارد یاد خواهید گرفت:

 • سخنرانی های مهمان توسط پزشکان متخصص در LegalTech؛
 • یادگیری در محل کار از طریق کار داوطلبانه و / یا مکان ها.
 • مشارکت در پروژه های تحقیقاتی مشترک با شرکای تحقیقاتی؛
 • تعامل با مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشکده در قانون (CIEL).

خواهید فهمید که چگونه هوش مصنوعی به قانون اعمال می شود و چگونه قانون برای هوش مصنوعی اعمال می شود.

شما مفاهیم هوش مصنوعی را فرا خواهید گرفت و با ابزارهای هوش مصنوعی کار می کنید تا راه حل های LegalTech خود را توسعه داده ، تجربه کار با داده های بزرگ و کوچک را بدست آورید و دانش خود را در تمرین های عملی کاربردی به کار گیرید.

این دوره طیف وسیعی از مهارت ها و تجربیات را در اختیار شما قرار می دهد که دانش حقوقی شما را تکمیل می کند و بینشی در رابطه با چگونگی ارتباط تفکر محاسباتی با فرآیندهای قانونی به شما ارائه می دهد.

فرصت های استخدام LegalTech

فارغ التحصیلان LLM در LegalTech برای موقعیت های تحریک کننده و پاداش دهنده از موقعیت مناسبی برخوردار هستند. آینده شما می تواند در نقش سنتی یا تخصصی مانند:

 • وکیل
 • دانشمند حقوقی
 • مهندس حقوقی
 • مدیر پروژه حقوقی
 • مدیر ریسک قانونی
 • تکنسین حقوقی

شرایط ورود

اگر از فن آوری حقوقی پرشور هستید، می خواهیم از شما بشنویم!

این دوره با هدف فارغ التحصیلان رشته حقوق و پزشکان شاغل در تمام سطوح حرفه حقوقی برگزار می شود. از دانش آموزان این برنامه انتظار نمی رود تجربه قبلی در زمینه برنامه نویسی یا کار با فناوری را تجربه کنند.

ما از برنامه های کاربردی توسط دانشجویان آینده نگر از سراسر جهان استقبال می کنیم. در حالت ایده آل شما 2: 1 درجه در قانون را نگه دارید، اگر چه ما نامزدها با 2: 2 بر اساس عملکرد کلی و واحد ماژول خود را در نظر بگیرند. نامزدهای با تجربه مربوطه نیز به شدت تشویق به درخواست می شوند.

اگر زبان انگلیسی اولین زبان شما نباشد ، در یک مدرک معتبر زبان انگلیسی مانند آزمون آیلتس (با نمره کلی حداقل 6.5 و حداقل 6.0 در هر مؤلفه) به یک پاسپورت قابل قبول نیاز خواهید داشت.

فرصت های شغلی و مشاغل

فرصت های شغلی و کارآفرینی آکادمی کارآفرینی Swansea (SEA) شما را در هر مرحله از سفر حرفه ای خود به شما کمک می کند تا آینده ای روشن را ایجاد کنید.

خدمات پشتیبانی حرفه ای ما عبارتند از:

 • کارگاه های کارفرما، مذاکرات کارفرمایان، رویدادهای سفارشی و نمایشگاه های شغلی
 • مشاوره و راهنمایی فردی از مشاوران حرفه ای حرفه ای
 • کمک به پیدا کردن شغل، کارآموزی، اشتغال و فرصت های داوطلبانه
 • دسترسی به منابع اطلاعاتی در طیف گسترده ای از موضوعات مدیریت حرفه ای
 • سرمایه گذاری برای حمایت از فرصت های کارآموزی دانشجویی و رویدادهای انجمن دانشجویی / باشگاه.

ما نیز تا دو سال پس از فارغ التحصیل شدن، کمک و مشاوره برای فارغ التحصیلان Swansea University ارائه می دهیم.

اشتغال در دانشکده حقوق

دانشکده حقوق با داشتن یک مأمور اختصاصی در زمینه اشتغال و جایگاه ، برای پیشبرد اشتغال فارغ التحصیلان از یک رویکرد پیشگیرانه استفاده می کند. این مدرسه طیف وسیعی از مکانهای کاری محلی ، ملی و بین المللی ، دوره های حرفه ای ، مشاوره و پشتیبانی را برای شما در توسعه مهارتهای مورد نیاز برای دستیابی به جاه طلبی های خود ارائه می دهد.

فارغ التحصیلان ما به حرفه های مختلفی می روند که شامل:

وکالت ، مهندس حقوقی ، مدیر پروژه حقوقی ، دانشمند داده حقوقی ، مدیر ریسک حقوقی ، تکنسین حقوقی.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2019

درباره این دانشگاه

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... اطلاعات بیشتر

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. اطلاعات محدود
سوانسی , دبی + 1 بیشتر کمتر