LLM عمومی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

دانشگاه در حال مشاهده شیوع Coronavirus (COVID-19) و تأثیر آن است ، و تمام تلاش خود را برای ایجاد امنیت و اطمینان خاطر دانشجویان آینده انجام می دهد. برای کسب اطلاعات دقیق تر ، ما به طور مرتب سوالات متداول خود را برای دانشجویان آینده به روز می کنیم تا از مشاوره جدیدترین استفاده کنید.

LLM عمومی دانشکده حقوق بیرمنگام به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که کدام بخش های قانون بیشتر مربوط به حرفه آینده شما هستند و ماژول هایی را انتخاب کنید که به شما بیشتر علاقه دارند. این Pathway ایده آل است اگر شما مایل به کسب دانش و مهارت های کارشناسی ارشد بدون محدود کردن خودتان به یک بخش خاص از قانون هستید.

این Pathway یکی از وسیع ترین گزینه های موجود در انگلستان را با بیش از 30 ماژول در دسترس ، شما را قادر می سازد درجه ای منحصر به فرد متناسب با آرزوهای شغلی آینده خود ایجاد کنید.

Pathway LLM عمومی اجازه می دهد تا شما را به مطالعه در ماژول در سراسر طیف گسترده ای از موضوعات در دسترس است. این Pathway به ویژه برای کسانی که در معرض تعدادی از رشته های حقوقی قرار دارند، مناسب است و تخصص شما را در اختیار شما قرار می دهد و مهارت ها و دانش مورد نیاز برای حرفه ای قانونی را فراهم می کند.

چرا این درس را مطالعه کن

  • تحصیل در یک دانشکده برتر جهانی حقوق - دانشکده حقوق بیرمنگام یکی از 20 دانشکده برتر حقوق انگلستان (رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS توسط موضوع 2019) است که نشان دهنده تعالی ما در تدریس و تحقیقات برتر جهان است.
  • انتخاب ماژول - یکی از گسترده ترین محدوده های ماژول LLM موجود در انگلستان است
  • پیوندهای حرفه ای - فرصت ها شامل نمایشگاه سالانه قانون و بازدید از بنگاه های پیشرو است

ماژول ها

شما یک برنامه مدولار (مجموع 180 اعتبار) را دنبال می کنید که شامل 6 مدرک تدریس می شود (20 واحد هر یک) و پایان نامه 15000 کلمه (60 واحد)؛ دومی در پایان سال تحصیلی ارائه می شود.

دانش آموزان در Pathway LLM عمومی، شش ماژول را از محدوده در دسترس در سراسر تمام Pathways LLM را انتخاب کنید و ارسال یک پایان نامه در مورد موضوع خود را انتخاب کنید.

یادگیری و تدریس

Pathways LLM بیرمنگام برای ارائه یک تحلیل عمیق در مورد موضوعات مهم حقوقی طراحی شده است. ماژول ها هر 20 اعتبار در ارزش هستند ، شامل 10 سمینار دو ساعته برای دانش آموزان قادر به توسعه تخصص قابل توجهی در هر زمینه از قانون است.

دوره LLM 12 ماه طول می کشد و از سپتامبر تا سپتامبر اجرا می شود. تمام Pathways LLM همان ساختار اساسی را دنبال می کنند:

  • در قسمت اول از این دوره، شما را شش 20 ماژول های اعتباری: محدوده در دسترس بستگی به Pathway شما تصمیم به دنبال. ارزیابی در این ماژول ها، توسط مقاله یا معاینه رسمی، در ماه مه و ژوئن است.
  • در بخش دوم این دوره، تحقیق شما و پایان نامه 15000 کلمه در مورد موضوع انتخاب شده تحت نظارت یک عضو از کارکنان بنویسید.

الگویی مدرسه حقوق

در ابتدای دوره، یک برنامه جامع استقبال و تشویق برای کمک به شما در حل و فصل و به دست آوردن درک از LLM بیرمنگام وجود دارد. شما خود را با شیوه های مختلفی که می توانیم در طول سال از شما پشتیبانی می کنیم آشنا کنیم تا اطمینان حاصل شود که دوره LLM شما یک تجربه هیجان انگیز و با ارزش است.

دانش آموزان می توانند برای ماژول ها قبل از ورود و همچنین در آغاز سال تحصیلی ثبت نام کنند. به عنوان بخشی از فرآیند القاء، شما می توانید این فرصت را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماژول های موجود در دسترس و انتخاب هایی که مربوط به منافع شما است.

تحصیل در نیمه وقت

همه LLM Pathways ممکن است گرفته شده پاره وقت و در طی یک دوره دو سال به پایان. این نوع مطالعه به ویژه برای متصدیان و وکالتانی که مایل به ترکیب کارآموزی حرفه ای با تحصیلات دانشگاهی هستند، به دست آوردن امتیاز CPD در روند مناسب است.

کلاس های دانش آموزان نیمه وقت در LLM بین 9 صبح تا 6 بعد از ظهر برگزار می شود و دانشجویان معمولاً بین 2 تا 4 ساعت تدریس در هر هفته دارند. هزینه ها همانند تمام وقت مطالعه هستند اما بیش از دو سال تقسیم می شوند.

برای دانش آموزانی که از خارج از انگلستان هستند، فرصتی برای القائات برای آشنا شدن با سیستم حقوقی انگلستان وجود خواهد داشت، زیرا این مبنای ماژول های ارائه شده را تشکیل می دهد. انگلیسی برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند طیف وسیعی از پشتیبانی در خواندن و نوشتن انگلیسی آکادمیک.

شرایط ورود

متقاضیان باید دارای مدرک لیسانسی خوب در مقطع لیسانس یا مدرک دیپلم دیگری باشند که با گذراندن دوره امتحان عمومی حرفه ای افزایش یافته است.

دانش آموزان بین المللی

شرایط علمی: ما طیف وسیعی از مدارک تحصیلی را از کشورهای مختلف می پذیریم که از راهنمای مفید ما در زیر استفاده می کند تا ببینیم چه مدرک هایی را از کشور شما می پذیریم.

الزامات زبان انگلیسی: برای این دوره ، ما برای IELTS 7.0 با حداقل 5.5 در هر باند یا PTE با 67 در هر چهار مهارت درخواست می کنیم. اگر پیشنهادی از مکانی برای تحصیل به شما ارائه شده است و شرایط زبان را برآورده نمی کنید ، می توانید در دوره پیش دانشگاهی اهداف علمی دانشگاهی در انگلیسی ما ثبت نام کنید - اگر دوره را با موفقیت پشت سر بگذارید ، می توانید زبان را تحقق بخشید. بدون نیاز به گرفتن مدرک زبان.

IELTS 7.0 با کمتر از 6.5 در هر باند معادل است:

  • تافل: 95 به طور کلی با حداقل 22 در هر گروه
  • پیرسون تست انگلیسی (PTE): 67 علمی در هر چهار مهارت
  • کمبریج انگلیسی (امتحانات گرفته شده از سال 2015): پیشرفته یا مهارت - حداقل نمره کلی 185 ، با کمتر از 176 در هر مؤلفه
آخرین به روز رسانی اوت 2020

درباره این دانشگاه

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allo ... اطلاعات بیشتر

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allows your research to flourish. Located in the Arts building at the main Edgbaston campus, our team of academic and operational staff are on hand to offer support and advice whenever you need it. اطلاعات محدود