LLM قوانین بین المللی و امور مالی

عمومی

شرح برنامه

چرا این دوره؟

بحران مالی و اقتصادی جهانی در سال 2008 تا به حال تاثیر بسیار زیادی در سراسر جهان است. مقررات مالی در حال حاضر اولویت برای سیاست گذاران و دولت. در نتیجه، ما به طور مداوم با توجه به الزامات مختلف حقوقی و محدودیت های زمانی که تصمیم گیری های مالی و سیاست.

این دوره با هم به ارمغان می آورد اصول حقوق، سیاست و حسابداری. شما یک درک عمیق از این اصول که زیر بنای بازارهای مالی را توسعه دهد. شما همچنین می خواهید یک چشم انداز منحصر به فرد در منطقه سرعت در حال تغییر از مقررات دست آورید.

چه شما مطالعه

شما طیف وسیعی از طبقات قانون اجباری، آموزش داده شده توسط دانشکده حقوق استراتکلاید را خواهید خواند. شما همچنین می خواهید کلاس امور مالی و حسابداری اجباری ارائه شده توسط دانشکده کسب و کار استراتکلاید دارند.

این کلاس ها خواهد موضوعاتی مانند پوشش:

  • قانون بانکداری بین المللی
  • جنبه های قانونی مقررات مالی
  • اصول امور مالی شرکت
  • حسابداری برای تجزیه و تحلیل مالی

شما همچنین می خواهید از کلاس های انتخابی که پوشش موضوعاتی مانند را انتخاب کنید:

  • قانون سرمایه گذاری بین المللی
  • قانون قرارداد تطبیقی

در ترم تابستان، شما یک پایان نامه کامل است.

تجربه کاری

ما خانه به درمانگاه قانون استراتکلاید است. کلینیک قانون یک فرصت برای شما به عنوان یک مشاور دانشجویان برای مشتریان در زندگی واقعی کار می کنند.

شما می توانید درخواست به کار در واحد قانون کسب و کار کوچک (SBLU) در کلینیک قانون. آن را به کسب و کار در گلاسکو و مناطق اطراف آن فراهم می کند طرفدار رایگان معاملاتی و حل اختلاف خدمات حقوقی.

SBLU کمک خواهد کرد صاحبان کسب و کار محلی و سازمان های درک مسئولیت های قانونی خود را. آن را نیز خواهید کسب و کار محلی کمک کند و سازمان از خود محافظت آن لازم است.

ما می خواهیم برای کمک به این کسب و کار موفق می شوند. با کمک ما آنها می توانید:

  • به نفع جامعه گسترده تر با ایجاد فرصت های شغلی
  • افزایش دسترسی به خدمات
  • تشویق کسانی که در جامعه برای پیشبرد آرمان های خود

شرایط ورود

به طور معمول یک کلاس اول و یا 2: 1 درجه افتخارات (قانون / حسابداری / امور مالی / بانکداری). ورودی نیز ممکن است ممکن است با مدارک حرفه ای مرتبط باشد.

ما را قبول 2: 2 در صورتی که تجربه کار مرتبط و قابل توجه است.

اگر یک متقاضی می کند مدرک افتخاری ندارد، ما در نظر در صورتی که تجربه کار قابل توجهی و مرتبط است.

مورد نیاز زبان انگلیسی

برای مطالعات کارشناسی ارشد، دانشگاه Strathclyde نیاز به حداقل نمره کلی از IELTS 6.5 (بدون نمره آزمون فرد زیر 6.0) یا معادل آن. آزمایشاتی که برای دو سال اعتبار دارد.

دوره های پیش از جلسه به انگلیسی موجود است.

هزینه و سرمایه گذاری

اسکاتلند / اتحادیه اروپا

2016/17 - £ 12،000

بقیه UK

2016/17 - £ 12،000

بین المللی

2016/17 - £ 19،000

فرصت های شغلی

به طور فزاینده، وکلا و دیگر متخصصان مرتبط در محیط های که خواهان درک درستی از اصول مالی و حسابداری را که زیر بنای چگونه کسب و کار عمل عامل.

مطالعه بر روی این برنامه شما را با دانش، درک و مهارت های تحلیلی مربوط به کار و یا برنامه ریزی یک حرفه ای در بانکداری و امور مالی با تمرکز بین المللی، از جمله شرکت های بین المللی قانون، بانک ها و کسب و کار، و سازمان های دولتی و غیر دولتی تجهیز.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understandin ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understanding of the world and strive to make a significant contribution to the economy, society and culture of Scotland and beyond. With one of Scotland’s top law schools, and as the country’s largest provider to teacher education, we also have significant expertise in developing the professional practice needed to equip modern societies at all levels. اطلاعات محدود