LLM - کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه لندن

عمومی

شرح برنامه

LLM اطلاعات برنامه

AUT خوشحال به ارائه جامعه وکلا در لبنان این فرصت برای گسترش تخصص حقوقی خود ساخته شده لازم است با جهانی شدن و حضور شرکت های چند ملیتی در این زمینه توسط teaming تا با دانشگاه لندن را ارائه یکی از برنامه های LLM بهترین امتیاز در است جهان است. داشتن عمل بسیاری از فعالیت های آکادمیک مشترک با دانشگاه در اروپا و ایالات متحده آمریکا بیش از 10 سال، دانشگاه صنعتی امیرکبیر به ارمغان می آورد تجربه بین المللی خود را برای اطمینان از موفقیت این برنامه در حال حاضر.

دانشگاه لندن برنامههای بینالمللی

دانشگاه لندن یکی از قدیمی ترین، بزرگترین و متنوع ترین دانشگاه ها در بریتانیا است. فدراسیون از موسسات آموزش عالی مبتنی بر تحقیق، دانشگاه لندن متعهد به کارشناسی و / یا تدریس کارشناسی ارشد با بالاترین کیفیت در یک محیط تحقیقاتی. محدوده و وسعت فعالیت در دانشگاه آن را فراهم می کند با یک شخصیت منحصر به فرد و سطح بالا از تمایز. تاسیس در سال 1858، دانشگاه لندن بین المللی راه برنامه "که قبلا به عنوان سیستم های خارجی شناخته شده" مدیریت اکثر دوره های آموزش از راه دور دانشگاه را به دانشگاه درجه لندن در دسترس به دانش آموزان در خارج از کشور اقامت که، به یک دلیل یا یکی دیگر، نمی تواند ترک خود کشورهای برای مطالعه.

امروز، بیش از 51،000 دانشجو در بیش از 180 کشور برای تحصیل در رشته بیش از 100 دانشگاه لندن مدارک تحصیلی، 88 درصد از آنها در خارج از بریتانیا وجود دارد.

امضای یادداشت تفاهم با امضا کانون وکلای بیروت در راه به سازماندهی LLM پشتیبانی سخنرانی از طریق برنامه حمایت LLM در نوار انجمن بیروت، موسسه، طبقه 3 باز می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2017

درباره این دانشگاه

The mission of AUT is to provide an innovative, TECHNOLOGY-RICH, ENTREPRENEURIAL, EXPERIENTIAL university learning environment that produces CIVICALLY ACTIVE and MARKET-READY graduates.

The mission of AUT is to provide an innovative, TECHNOLOGY-RICH, ENTREPRENEURIAL, EXPERIENTIAL university learning environment that produces CIVICALLY ACTIVE and MARKET-READY graduates. اطلاعات محدود