LLM کارشناسی ارشد حقوق (DL)

عمومی

شرح برنامه

جزئیات دوره

اگر شما دیپلم فارغ التحصیل در قانون، دوره کارآموزی، دوره حرفه ای یا دوره آموزش حرفه ای کاردان (BPTC) را گذرانده اید، می توانید این دوره را از هر نقطه از جهان برای تحصیل در رشته کارشناسی، با نوشتن پایان نامه در مورد خاص منطقه قانون

آموزش در روش های تحقیق ارائه شده است و شما به صورت منظم با سرپرست رساله خود تماس خواهید داشت. اگر بخواهید به یک قانون حرفه ای تدریس بپردازید یا مایل به کار در یک منطقه تخصصی از قانون یا کسب و کار باشید، این دوره به شما کمک خواهد کرد تا تخصص های مربوطه را بدست آورید.

ما نظارت پایان نامه را در طیف وسیعی از موضوعات حقوقی، از جمله قوانین تجاری، قوانین بین المللی، عدالت کیفری، قانون کار، حقوق برابر و تبعیض، قانون اتحادیه اروپا، حقوق بشر، مالکیت معنوی، عمل حرفه ای و اخلاق حرفه ای ارائه می دهیم. اگر شما به یک منطقه دیگر علاقه مند هستید، ما خوشحال خواهیم شد که این موضوع را با شما در میان بگذاریم.

تغییرات در آموزش و پرورش قانونی

آموزش و پرورش و آموزش حقوقی در حال حاضر تحت بررسی دقیق توسط تنظیم کننده های حرفه ای در بخش قانونی است. در این بررسی، مسیرهایی که در حال حاضر باز هستند و شرایط لازم برای تبدیل شدن به یک وکیل یا وکلای دادگستری مورد بررسی قرار میگیرد و شامل بازتابی در مورد تغییر و حذف مسیرهای موجود و همچنین امکان ایجاد موارد جدید است.

در حال حاضر، دانشجویان می توانند حقوق مقدماتی، قانون دیپلم فارغ التحصیل (GDL) و سپس دوره آموزش تمرین نوار (BPTC) را به عنوان مدافع دادخواهی کامل کنند، این مسیر تا تابستان 2017 بدون تغییر باقی خواهد ماند. مسیر صلاحیت قانونی یا GDL، و سپس دوره کارآموزی حقوقی برای واجد شرایط بودن به عنوان وکیل، تا تابستان 2019 باقی خواهد ماند.

هیئت نظارت بر وکلا (SRA) و هیئت استانداردهای نوار (BSB) یافته های خود را در پایان سال 2016 اعلام خواهند کرد و تصمیمات آنها بر روی مسیرهای موجود به عنوان وکیل یا وکیل محوله موثر خواهد بود.

مزایای دوره

شما توسط کارکنان با تخصص علمی و تجربه صنعت گسترده تدریس خواهید شد. شما هر روز در سال به کتابخانه ما دسترسی خواهید داشت، به طوری که می توانید مطالعات خود را درمورد تعهدات موجود خود تطبیق دهید.

شرایط ورود

سه راه برای ورود به این دوره وجود دارد، متقاضیان برای رعایت یکی از معیارهای ورود زیر:

  • دیپلم کارشناسی ارشد در یک موضوع حقوقی (GDL، LPC، BVC یا BPTC)
  • به عنوان وکیل مدافع در انگلستان و ولز به رسمیت شناخته شده است
  • به عنوان یک وکیل واجد شرایط در صلاحیت شناخته شده توسط اداره مقررات وکالت، دارای یک مدرک تحصیلی بوده است

تمام برنامه های کاربردی باید توسط مرجع، یا دانشگاهی یا حرفه ای پشتیبانی می شود.

تمام برنامه های کاربردی باید با یک فرم پیشنهاد تکمیلی همراه باشد.

همه متقاضیان باید شرایط دانشگاه زبان انگلیسی ما را برآورده کنند.

آیلتس 6.5 بدون مهارت زیر 6،0 یا یک معادل آن. این دانشگاه پشتیبانی عالی برای هر متقاضی دارد که ممکن است نیاز به انجام دوره های اضافی زبان انگلیسی داشته باشد.

متقاضیان بالغ

دانشگاه ما از متقاضیان بالغ که برنامه های بالقوه تحصیلی را نشان می دهند، تقاضا می کند. ما معمولا به شواهدی از تحصیلات اخیر دانشگاهی نیاز داریم، به عنوان مثال، تکمیل یک دوره دسترسی، با این حال ممکن است که تجارب مربوط به کار مربوطه نیز در نظر گرفته شود. لطفا توجه داشته باشید که برای برخی از دوره های حرفه ای ما همه متقاضیان باید به شرایط ورودی مورد نیاز برسند و در این موارد کار تجربه را نمی توان جایگزین کرد.

اگر می خواهید از طریق این مسیر درخواست کنید، باید به شناخت دانشگاه از سیاست آموزش قبلی توجه کنید.

لطفا توجه داشته باشید که همه متقاضیان دانشگاه باید شرایط لازم برای زبان انگلیسی استاندارد GCSE C یا معادل آن را داشته باشند، تغییرات در این مورد در مورد شرایط ورود به دوره فردی ذکر شده است.

دورنمای شغل

این دوره چشم انداز فرصت های شغلی خود را در دنیای قانونی رقابتی بهبود می بخشد. این تخصص شما را برای رفتن به مناطق تخصصی مانند قانون استخدام و یا قوانین بین المللی به شما می دهد. بسیاری از شرکت های حقوقی و اتاق های دادگستری LLM را به عنوان آموزش پیشرفته تشخیص می دهند و به این نامزدها با این شرایط احترام می گذارند. اگر شما در تلاش برای تحصیلات قانونی هستید، LLM اغلب مورد نیاز برای مدرک دکترای خود است.

  • وکیل کارآموز
  • وکیل
  • مدافع ادعا
  • استاد حقوق

مشاوره شغلی

تیم مشغول و کار حرفه ای ما مشاوره متخصص و منابع زیادی را برای کمک به شما در انتخاب و کسب اشتغال ارائه می دهد. آیا شما در اولین یا آخرین سال خود هستید، می توانید با کارکنان دفتر حرفه ای ما صحبت کنید که بتواند به شما مشاوره ای ارسال یک رزومه برای جستجوی شغل بدهد.

ماژول ها و یادگیری

ماژول هسته

  • پایان نامه

هزینه و بودجه

انگلیس و اتحادیه اروپا

شهریه سال برای دانشجویان 3000 پوند است. مبلغی که پرداخت می کنید ممکن است هر سال برای در نظر گرفتن اثرات تورم افزایش یابد.

بین المللی

شهریه سال برای دانشجویان 3000 پوند است. مبلغ پرداخت شده برای هر سال از دوره شما در این سطح ثابت است.

امکانات

پورتلند

دانشکده حقوق لیدز در پورتلند واقع شده است، نزدیک به بخش قانونی شهر. دانش آموزان ما می توانند تخصص حقوقی خود را در تسهیلات ساخته شده از جمله ساخته شده از جمله دادگاه بسیار خود ما ایجاد کنند.

محیط یادگیری مجازی

VLE به مواد دوره ای مانند فیلم ها، کتاب های الکترونیک و سایر اسناد دسترسی پیدا می کند. شما همچنین از آن برای ارسال تکالیف خود و دریافت بازخورد استفاده کنید.

کتابخانه و منابع آنلاین

کتابخانه ما 24 ساعت شبانه روز، هفت روز هفته، هر روز سال باز است و به شما امکان دسترسی به کتابهای تخصصی و مجلات، فضاهای یادگیری، کامپیوترها، امکانات چند رسانه ای و استخدام تجهیزات رسانه ای را می دهد. دهها هزار نفر از منابع دیجیتالی کتابخانه ما، از جمله کتاب های الکترونیکی، مجلات الکترونیکی و پایگاه های داده، می توانند به صورت آنلاین و در هر زمان و مکانی قابل دسترسی باشند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. اطلاعات محدود
لیدز , UK آنلاین + 1 بیشتر کمتر