LLM (حقوق بشر)

عمومی

شرح برنامه

لندن کنت (و برنامه دیپلم مرتبط) به شما امکان می دهد دانش و درک قانونی خود را از طریق تخصص در یک یا چند منطقه مختلف گسترش داده و عمیق تر کنید .

بررسی اجمالی

این Pathway شما را قادر می سازد تا در سطح ملی، منطقه ای و بین المللی به بررسی حقوق بشر بپردازید. این به خصوص برای کسانی که در حال حاضر در حال کار کردن یا امید به کار در سازمان های بین المللی، سازمان های غیر دولتی، شرکت های بین المللی حقوق و امور خارجه هستند. این نیز برای کسانی که مایل به توسعه یک عمل حقوق بشر در زمینه حقوق داخلی هستند، مناسب است.

دانش آموزانی که حقوق بشر را مطالعه می کنند، تشویق می شوند که در فعالیت های مرکز حقوق بین الملل انتقادی (CeCIL) در کنت شرکت کنند. این شامل کارگاه ها، سفر به دادگاه های بین المللی و دادگاه ها و مجموعه سخنرانی مهمانان است.

دانش آموزان می توانند انتخاب کنند که یک دوره (پاییز یا بهار) در دانشگاه کانتربری ما و یکی (پاییز یا بهار) در مرکز بروکسل ما (بازگشت به کانتربری برای تکمیل پایان نامه) را انتخاب کنید برای ما در این برنامه برای تقسیم سایت. گزینه تقسیم سایت با نرخ متفاوت است. لطفا برای اطلاعات بیشتر زیر هزینه های زیر را مشاهده کنید. برنامه های در مرکز بروکسل ما در درجه اول در قانون بین المللی حقوق و حقوق بشر ارائه می شود. دانش آموزان مسؤول سازمان دهی مسکن خود در بروکسل هستند. برای اطلاعات در مورد دسترسی به اقامت کوتاه مدت در کانتربری، لطفا با اداره اقامت دانشگاه تماس بگیرید.

تحصیل برای یک استاد در حقوق (LLM) در کنت بدین معنی است که داشتن اطمینان از کسب LLM در یک منطقه متخصص قانون. LLM کنت به شما اجازه می دهد تا انتخاب خود را از Pathway باز کنید تا زمانی که شما وارد می شوید، Pathway شما توسط ماژول هایی که انتخاب می کنید تعیین می شود.

درباره دانشکده Kent Law

دانشکده Kent Law (KLS) مدرک معتبر بین المللی بحرین است. یک مرکز جهانگردی تحقیقات قانونی بحرانی در سطح جهانی، جایگاه حمایتی و فکری را برای مطالعه تحصیلات تکمیلی و تحصیلی ارائه می دهد.

مدرسه حقوق مدرک کارشناسی ارشد Kent LLM در دانشگاه کانتربری (و دو برنامه LLM تعریف شده در مرکز بروکسل دانشگاه) ارائه می دهد. برنامه های ما برای فارغ التحصیلان غیر قانونی با یک پیشینه علمی یا حرفه ای مناسب هستند که مایلند درک درستی از قانون در زمینه خود را توسعه دهند.

شما در محیط محرمانه، حمایتی و محرک فکری، با نزدیک شدن به کارکنان دانشگاهی مطالعه می کنید. KLS از تدریس های تحقیقاتی انتقادی در سراسر برنامه های ما استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که شما از تحقیقات جهانی کلاس دانشکده حقوق بهره مند شوید.

هزینه ها

هزینه تحویل این کانتربری فقط برای برنامه LLM استاندارد است. با این حال، هزینه برای گزینه تقسیم سایت ما (که در کانتربری و بروکسل تدریس می شود) با نرخ متفاوت متهم شده است.

رتبه بندی های ملی

در جدیدترین چارچوب تحقیقاتی، دانشکده Kent Law در رتبه هشتم برای شدت تحقیق در آموزش عالی تایمز قرار گرفت .

ساختار دوره

لندن کنت (و برنامه دیپلم مرتبط) به شما امکان می دهد دانش و درک قانونی خود را از طریق تخصص در یک یا چند منطقه مختلف گسترش داده و عمیق تر کنید. شما می توانید مطالعات خود را به نیازهای خاص و منافع خاص خود را برای به دست آوردن LLM یا دیپلم در یک Pathway واحد، در دو Pathways به طور مشترک، و یا با انتخاب طیف گسترده ای از ماژول ها در زمینه های مختلف قانون برای به دست آوردن LLM عمومی و یا دیپلم در قانون است.

به عنوان یک دانش آموز در LLM در کانتربری، انتخاب شما از Pathway به شکل ماژول های شما و موضوع پایان نامه شما شکل می گیرد. برای اهداف LLM در یک Pathway واحد، حداقل سه نفر از شش ماژول باید از کسانی که با آن Pathway مرتبط شده اند را با رساله خود انتخاب کنید و همچنین در آن زمینه قانون تمرکز کنید. سه ماژول دیگر را می توان از هر ارائه شده در دانشکده حقوق انتخاب کرد. همه دانش آموزان نیز از ماژول حقوقی و مهارت های نوشتن درخواست می کنند. برای اعطای یک Pathway اصلی / جزئی شما باید سه ماژول مربوط به یک Pathway را انتخاب کنید و سه Pathway دیگر را انتخاب کنید، که پایان نامه است که تعیین Pathway .

به عنوان مثال، یک دانش آموز که حداقل سه مدول را در قانون بین المللی تجاری و تکمیل یک پایان نامه در این زمینه با LLM در قانون تجارت بین المللی فارغ التحصیل می شود؛ یک دانش آموز که سه مدول جنایی جنایی و سه قانون محرمانۀ محیط زیست را تکمیل می کند و سپس یک پایان نامه که با عدالت کیفری مشغول به کار است، با LLM در قانون جرم و جنایت و قانون محیط زیست فارغ التحصیل می شود.

ماژول ها

ماژول های زیر نشان دهنده این Pathway . این لیست براساس برنامه درسی فعلی است و ممکن است سال به سال در واکنش به تحولات برنامه درسی جدید و نوآوری و تقاضای دانش آموزان تغییر کند. اکثر Pathways نیاز به مطالعه ترکیبی از ماژول های تخصصی موضوع و ماژول های دیگر Pathways دارند تا بتوانید برنامه خود را سفارشی کنید و سایر زمینه های مورد علاقه خود را که مورد علاقه شما هستند کشف کنید.

  • LW871 پلیس
  • LW843 حقوق بشر بین المللی
  • حقوق کار LW922 در یک اقتصاد جهانی
  • LW924 قوانین و مقررات جنایی اتحادیه اروپا
  • LW925 قانون میراث فرهنگی

پشتیبانی تحصیلی

محیط دوستانه و حمایتی

دانشکده Kent Law دارای یک جامعه انسانی پر جنب و جوش و فعال است که بخشی از آن توسط فرهنگ تحقیقاتی قوی و با همکاری نزدیک کارکنان و دانشجویان ما خریداری شده است. کارکنان به صورت منظم و به طور گسترده ای در نشریات، جلسات کنفرانس و کتاب ها قرار می گیرند و تحقیقات خود را در زمینه تدریس به کار می برند. دانش آموزان به طور منظم با برنامه های خود و مدیران ماژول با کارکنان در تماس هستند تا برای پاسخ دادن به هر گونه سوال و ارائه بازخورد مفید و سازنده در مورد کار ارائه شده. دانشکده حقوق دارای مقطع تحصیلی و اجتماعی فعال و فراگیر است که با سخنرانی های منظم مهمان، گفتگوها و کارگاه های آموزشی که توسط مراکز تحقیقاتی ما (که شامل مرکز حقوق بین الملل و مرکز کانت قانون برای حقوق، جنسیت و جنسیت است) برگزار می شود.

کتابخانه حقوقی برنده جایزه

کتابخانه حقوق ما مدتهاست رهبر توسعه منابع الکترونیکی برای تدریس و تحقیق حقوقی است. مجموعه گسترده حقوق و مقررات موجود در کتابخانه Templeman University به ویژه در مواد الکترونیکی بسیار قوی است و کتابخانه الکترونیکی قانون شامل تعدادی پایگاه داده قانونی است که به طور فزاینده ای ابزار ارزشمندی برای تحقیق هستند. علاوه بر این، می توانید متن هزاران مجله قانونی آنلاین را نیز ببینید. کتابدار قانون ما در اختیار شما قرار می گیرد تا از این منابع استفاده کنید و کلاس های تحقیقاتی منظم حقوقی را با دانشجویان تحصیلات تکمیلی اجرا کنید.

حمایت کردن

ما یک مؤسسه تحصیلات تکمیلی اختصاص داده ایم که از برنامه کاربردی به فارغ التحصیلی پشتیبانی می کند. دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشکده Kent Law دسترسی به اتاق محاسبات کارشناسی ارشد، محل تحصیل و اتاق مشترک با دسترسی بی سیم به اینترنت دارند.

جایزه مهارت های جهانی

تمام دانشجویانی که برای یک برنامه استاد تدریس ثبت نام کرده اند واجد شرایط درخواست یک مکان در برنامه جایزه مهارت های جهانی می باشند. این برنامه به منظور گسترش درک شما از مسائل جهانی و امور جاری و همچنین توسعه مهارت های شخصی است که قابلیت های کاری شما را افزایش می دهد.

شغل

مشاغل قابل استفاده در کل دانشگاه و در دانشکده Kent Law شما دارای پشتیبانی حرفه ای برای مشاغل و فرصت های شغلی با انتخاب گسترده ای از فرصت های شغلی، فرصت های شغلی و مذاکرات شغلی هستند. جزئیات برنامه های کارآموزی فارغ التحصیل با سازمان های غیر دولتی، موسسات خیریه و دیگر سازمان های حرفه ای برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی از طریق وبلاگ مشاغل مدرسه در دسترس هستند.

بسیاری از دانشجویان در مرکز بروکسل ما که در دوره کارآموزی شرکت می کنند، در بروکسل بلافاصله پس از فارغ التحصیلی، قراردادهایی ارائه می شود دیگران به خدمات دیپلماتیک کشور خود ملحق شده اند، وارد سازمان های بین المللی شده اند یا تصمیم گرفته اند که «مرحله ای» را در کمیسیون اروپا یا یکی دیگر از موسسات اتحادیه اروپا برگزار کنند.

فارغ التحصیلان قانون به امور مالی، تجارت بین المللی، دولت و قانون رفته اند و یا یک سازمان غیردولتی یا موسسه خیریه پیوسته یا شروع کرده اند.

کنت یک رکورد عالی برای استخدام کارشناسی ارشد دارد: دانش آموزان فارغ التحصیل کنت که در سال 2016 فارغ التحصیل شده اند، 98 درصد از کسانی که به بررسی ملی پاسخ داده بودند در طی شش ماه (DLHE) کار کرده اند.

شرایط ورود

اولین و یا 2.1 مدرک یا معادل آن، در قانون و یا یک موضوع مرتبط است. دانش آموزانی که به استاندارد 2.2 بالا می رسند نیز ممکن است در اختیار مدرسه Kent Law (KLS) قرار بگیرند. مدرسه همچنین می تواند در هنگام بررسی برنامه ها از تجربه کار مرتبط استفاده کند.

تمام متقاضیان به صورت فردی و مدارک اضافی در نظر گرفته می شوند و در هنگام رسیدگی به درخواست ها، مدارک و تجربه حرفه ای نیز در نظر گرفته می شود.

شرایط ورود به زبان انگلیسی

دانشگاه نیاز به تمام زبانهای غیر زبان انگلیسی از زبان انگلیسی دارد تا قبل از شروع یک مدرک کارشناسی ارشد به حداقل استانداردهای مهارت در زبان انگلیسی نوشته شده و گفتاری صحبت کند. بعضی از افراد نیاز به یک سطح بالاتری دارند.

نیاز به کمک با انگلیسی؟

لطفا توجه داشته باشید که اگر شما نیاز به دیدار یک شرط زبان انگلیسی، ما ارائه می دهیم تعدادی از دوره های پیش از sessional در انگلیسی برای تحصیلات دانشگاهی از طریق کنت بین المللی Pathways .

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Kent Law School is one of the leading law schools in the UK; we are ranked 13th in The Guardian University Guide 2019 for law, 11th in The Times Good University Guide 2019 and 18th in The Complete Uni ... اطلاعات بیشتر

Kent Law School is one of the leading law schools in the UK; we are ranked 13th in The Guardian University Guide 2019 for law, 11th in The Times Good University Guide 2019 and 18th in The Complete University Guide 2019. اطلاعات محدود