اقتصاد دیجیتال LLM

عمومی

5 مکان موجود

شرح برنامه

دانشگاه Anglia Ruskin

بررسی اجمالی

مسایل حقوقی و سیاستی را که توسط اقتصاد دیجیتال مطرح شده است ، استاد کنید. مهارت های استراتژیک کسب و کار استراتژیک و همچنین دانش حقوقی پیشرفته را برای تبدیل شدن به یک رهبر استراتژیک تجارت دیجیتال یا پزشک قانونی ایجاد کنید.

 • استاد حقوق بین الملل پیشرفته در زبان انگلیسی ، در کنار پزشکان حقوقی از حوزه های قضایی و سوابق مختلف.
 • بهره مندی از کلاس های کوچک: از حمایت نزدیک برخوردار شوید و دوستی های مادام العمر برقرار کنید.
 • تحصیل در مرکز ربع قانونی کمبریج ، در نیمه راه بین تاج و دادگاه شهرستان.
 • به دانشکده حقوق با دانش آموزان راضی بپیوندید: دانشجویان کارشناسی ارشد ما در سالهای 2015 و 2016 بیشترین رضایت انگلیس را داشتند *
 • داوطلب کلینیک حقوقی ما: تئوری حقوقی را با کمک به اعضای جامعه عملی کنید
 • مشاوره و راهنمایی دست اول را از یک متخصص در مورد طرح مربیگری ما دریافت کنید
 • دسترسی به کتابخانه حقوقی Squire University کمبریج

* راهنمای کامل دانشگاه 2015 و جدول دانشگاه لیگ تایمز و یکشنبه تایمز 2016

مهارت های حقوقی و تجاری خود را به سطح پیشرفته بکشید

در اقتصاد دیجیتال LLM ما مهارتهایی را برای تبدیل شدن به یک رهبر استراتژیک تجارت دیجیتالی ، قادر به راهنمایی شرکت ها ، سازمان ها و دولت ها برای به کار بردن پتانسیل اقتصاد دیجیتال و در عین حال حمایت از حقوق قانونی آنها ، فراهم خواهید کرد.

استدلال حقوقی ، تجزیه و تحلیل انتقادی ، مهارت های تحقیق و داوری مستقل همه شما اعمال می شود ، زیرا شما با کسب اطلاعات دقیق در مورد عمده مسائل حقوقی و سیاسی در قلب اقتصاد دیجیتال به دست می آورید.

مضامین اساسی را بیاموزید و تخصص دهید

با تمرکز بر چالش ها و فرصت های عصر مدرن ، ماژول های اصلی ما شما را با عمل به قانون در زمینه هایی مانند ارتباطات ، رقابت ، مالکیت معنوی و داده ها آشنا می کنند.

در ماژول های اختیاری ما می توانید در جهانی سازی و تجارت جهانی ، قانون رقابت بین المللی ، حاکمیت شرکت ها یا قانون تجارت فراملی تخصص داشته باشید.

در پایان دوره ، شما از تمام مهارت ها و دانشی که آموخته اید برای تحقیق و تکمیل یک پروژه بزرگ در حوزه اقتصاد دیجیتال که مورد علاقه شماست ، استفاده می کنید.

از کلاس های کوچک بهره مند شوید

همه ماژول های ما شامل کار سمینار گروهی کوچک هستند که با مطالعه مستقل تکمیل می شوند و به شما امکان می دهند هر یک از یک موضوع را یکجا حل و فصل کنید و تمایز مشخصی بین آنها ایجاد کنید. کلاسهای کوچک ما به شما امکان می دهد از مدرسان پشتیبانی اختصاصی دریافت کرده و با دانشجویان دیگر خود دوستی نزدیک برقرار کنید.

از متخصصان متنوعی پشتیبانی دریافت کنید

در طول دوره ، از کارمندان اختصاصی و متخصص در زمینه های خود پشتیبانی و مشاوره دریافت خواهید کرد. اینها شامل رهبر دوره ، تام صربی و دکتر ساریتا پاتیل وولهاوس (هر دو پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه کمبریج به عنوان وکلا در شهر لندن مشغول به کار بودند). دکتر آنا كگلویچ اشتفك (نویسنده متون برجسته در زمینه تجارت تجاری) و استاد روهان كاریاووسام (محقق هاروارد فولبرایت و عضو گروه مشاوره E15 در مورد پروژه جاده كمربندی چین).

کارشناسی ارشد حقوق بین الملل به زبان انگلیسی

حقوق انگلیسی پایه و اساس بسیاری از سنت ها و اصول قانونی در سراسر جهان ، به ویژه در آمریکا و کشورهای مشترک المنافع مانند هند ، مالزی و نیجریه را فراهم می کند. مطالعه حقوق بین الملل به زبان انگلیسی به شما می دهد بینش بی نظیری در مورد چگونگی شکل گیری دستور زبان ، و همچنین مهارت های پیشرفته به زبانی که در سراسر جهان استفاده می شود.

شغل

مهارت های قابل انتقال

LLM ما به شما در توسعه مهارت های حرفه ای قابل انتقال از جمله استدلال منطقی ، تحلیل انتقادی ، تحقیق و داوری مستقل و همچنین درک درک متقابل پیچیده بین زیرساخت ها ، محتوا ، رقابت ، سیاست های اجتماعی ، مجازات و تجارت در عرصه جهانی دیجیتال ، و ظرفیت بیشتر برای ارتباطات حقوقی

این مهارت ها شما را برای تمرین های بین المللی و تحقیقات دانشگاهی در بالاترین سطح آماده می کند اما به نقش های دیگری که در اقتصاد دیجیتال و دانش متمرکز هستند مانند مشاوران حقوقی / تجاری یا محققان با سازمان های غیر دولتی یا شرکت های خصوصی یا مشاوره مستقل نیز قابل انتقال هستند.

وقایع و فرصتهای اشتغالزایی

داوطلب کلینیک حقوقی ما شوید و مهارتهای حقوقی خود را در یک زندگی واقعی تمرین کنید. در کنار وکلای محلی کار کنید ، و به افرادی که دسترسی محدود به منابع قانونی دارند ، توصیه های تبلیغی ارائه دهید.

به برنامه مشاوره ما بپیوندید: با یک متخصص از یک شرکت حقوقی منطقه ای برای دریافت مشاوره و راهنمایی دست اول همکاری کنید.

خدمات اشتغالزایی ما همچنین بسیاری از رویدادهای متمرکز مانند نمایشگاه های حرفه ای مخصوص دانشجویان حقوق را برپا می کند.

ماژول ها و ارزیابی

ماژول هسته

 • قانون در متن جهانی
 • اقتصاد دیجیتال
 • روشهای تحقیق حقوقی
 • پروژه تحقیقاتی بزرگ (LLM)
 • قانون مالکیت معنوی و رسانه های اجتماعی

ماژول های اختیاری

 • جهانی سازی و تجارت جهانی
 • قانون رقابت در متن بین المللی
 • حاکمیت شرکتی
 • قانون تجاری بین المللی

ارزیابی

شما پیشرفت خود را از طریق ترکیبی از مقالات کتبی ، تکالیف حل مسئله و ارائه ارائه می دهید.

همه دانشجویان ماژول های اصلی ما را می گیرند ، اما توجه داشته باشید که در دسترس بودن ماژول های اختیاری منوط به تقاضا است.

هزینه دوره

 • دانشجویان انگلستان و اتحادیه اروپا ، 2019/20 (در هر سال): 8،500 پوند
 • دانشجویان بین المللی که از سال 2019/20 شروع می شوند (در هر سال): 13،100 پوند

شرایط ورود

 • درجه یک ، با افتخارات ، در یک موضوع مرتبط و در حداقل طبقه بندی نهایی درجه پایین (2: 2) یا معادل آن.
 • اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، انتظار می رود که یک سطح گواهینامه حداقل مهارت حداقل 6.5 (سطح آکادمیک) یا معیار زبان انگلیسی معادل، همانطور که توسط دانشگاه Anglia Ruskin شناخته شده است، نشان داده شود.
آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

EduPlanet has more than 10 years of experience on international education, founded in England, United Kingdom. Is a service provider of educational consultancy, one of the best options in the market f ... اطلاعات بیشتر

EduPlanet has more than 10 years of experience on international education, founded in England, United Kingdom. Is a service provider of educational consultancy, one of the best options in the market for students who want to develop their careers and pursue further education abroad. Members of ANEX (Colombia), English UK and recognised by British Council in England اطلاعات محدود
هاتفیلد , مکزیکوسیتی , بوگوتا , سالفورد , حمام , کمبریج , لندن , نورثمپتون , میامی , تمپا , هوستون , آتلانتا + 11 بیشتر کمتر