LLM / MSc در سیاست و مدیریت محیط زیست

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

مسائل زیستمحیطی از جمله مهمترین فاجعه در سراسر جهان است. این که آیا در ارتباط با تغییرات آب و هوایی، از دست دادن تنوع زیستی و یا آسیب زیست محیطی، راه حل ها در سیاست و حکومت برای کاهش، تطبیق، کاهش یا جلوگیری از تاثیرات مهم ضروری است. این مدرک کارشناسی ارشد این نگرانی ها را مطرح می کند و راه حل های بالقوه را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد تا مهارت ها و تخصص های لازم برای ایجاد یک تاثیر پایدار و مثبت بر روی این سیاره داشته باشید.

در این دوره، شما می توانید درک خوبی از سیاست های محلی و ملی و بین المللی محیط زیست و حکومت. آن را به چالش های قانونی، اقتصادی، علمی و سیاسی مطرح می کند که به شما در درک یکپارچه از مسائل مربوط می شود که به طور قابل توجهی توانایی های شما را افزایش می دهد.

دلیل اصلی برای مطالعه با ما

# 1 شما می توانید مهارت ها و دانش را به طور موثر برای فرصت های شغلی در بخش محیط زیست در حال رشد به طور موثر رقابت

# 2 از دانش و راهنمایی های متخصصان و سیاست گذاران محترم سیاست محیط زیست و حکومتداری بهره مند شوید

# 3 شما می توانید این فرصت را برای شناسایی سیاست های موثر محیط زیست و راه حل های حکومتی تمرکز کنید

اهداف دوره

این دوره کارشناسی ارشد:

  • شما را به موضوع سیاست و حاکمیت زیست محیطی معرفی می کند
  • درک و آگاهی از مسائل معاصر در این منطقه را توسعه دهیم
  • یک آموزش دقیق و فکری به چالش کشیدن را در سطح پیشرفته در زمینه مسائل زیست محیطی به عنوان آماده سازی یا تقویت حرفه ای در این زمینه ارائه دهید
  • توسعه تفکر انتقادی مستقل خود، تحقیق و نوشتن مهارت به سطح کارشناسی ارشد
  • توانایی های خود را برای مشارکت و توسعه سیاست در یک رشته بین رشته ای گسترده و به طریقی که نه تنها مربوط به حوزه باریک حکومتداری محیط زیست ملی است، بلکه همچنین به طیف وسیعی از تنظیمات بین المللی مناسب است

تدریس به رهبری پژوهش

کارکنان دانشگاهی ما در سرتاسر جهان برای تحقیقات ابتکاری خود شناخته شده اند و کارشناسان در زمینه های خود هستند. کار آنها به خوبی در نشریات ملی و بین المللی، در کنفرانس های علمی در سراسر جهان و در رسانه ها به نمایش گذاشته شده است.

شما همچنین از نمایشگاه های صنعتی که معمولا توسط نمایندگان سازمان های غیر دولتی محیط زیست و سازمان های بین المللی که بر مسائل زیست محیطی تمرکز می کنند، بهره مند می شوند.

جزئیات دوره

این دوره چند رشته ای است و متشکل از 6 واحد تدریس است که توسط کارکنان در دانشکده های هنر و علوم انسانی، علوم طبیعی و مدرسه مدیریت استرلینگ تحویل داده می شود. شما ترکیبی از مؤسسات متخصص را در هر دو ترم می گیرید و همچنین یک پایان نامه 10،000 کلمه ای را در ماه های تابستان کامل کنید.

درس دادن

همه ماژول ها از طریق جلسات آموزش و یادگیری گروهی به شما ارائه می شود که به شما فرصت های عالی برای تعامل با کارکنان و توسعه مهارت های ارتباطی را از طریق بحث و ارائه مسائل کلیدی ارائه می دهد. شما ملزم به حضور در جلسات هفتگی دو ساعته هستید. مشارکت فعال خواهد شد در کلاس تشویق می شود، و شما ممکن است مورد نیاز برای آماده سازی یک نمایش کوتاه در مورد موضوع انتخاب خود را در هر یک از ماژول - هر چند این به طور معمول ارزیابی نمی شود.

شما همچنین مطالعات مستقل را انجام خواهید داد و به طور گسترده ای از منابع مختلف - به ویژه برای پایاننامه خود مطالعه کنید. این قطعه کار شما را با فرصت برای تولید تحقیقات مستقل در منطقه انتخاب شده شما فراهم می کند.

این دوره بخشی از برنامه "ساختن بسیاری از کارشناسی ارشد" است که به شما امکان می دهد تا کار خود را با استفاده از یک پروژه مبتنی بر کار برای پایان نامه خود شروع کنید. این پروژه براساس راه حل متمرکز خواهد شد و نیازهای پژوهشی واقعی در یک سازمان را در بر می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه، به ساخت بیشتر وبسایت های مجلات بروید.

ارزیابی

ماژول ها با ترکیبی از دوره های آموزشی و معاینه ارزیابی می شوند.

مدیر دوره

دکتر توماس مینزر

thomas.muinzer@stir.ac.uk

دکتر Annalisa Savaresi

annalisa.savaresi@stir.ac.uk

کارمندان کلیدی

کارکنان آموزش دوره شامل مجموعه ای از کارشناسان از رشته های مختلف است:

دکتر Annalisa Savaresi - مدرس حقوق و قوانین محیط زیست

دکتر توماس ماینزر - مدرس حقوق محیط زیست و حقوق عمومی

پروفسور گاوین کوچولو - استاد قانون محیط زیست و امور عمومی

پروفسور سیمون مارشدن - رئیس امور انرژی

پروفسور دیوید کوپلستون استاد بخش علوم زیستی و محیط زیست

پروفسور نایجل ویلبی - استاد ارشد

هزینه ها - 2018/2019

  • خانه / اتحادیه اروپا: 6،300 پوند
  • در خارج از کشور: 15،250 پوند
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. اطلاعات محدود