Filter
کارشناسی ارشد حقوق
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید ‏ کارشناسی ارشد حقوق - آئین حقوقی

استاد حقوق می تواند در کشورهای مختلف اهداف متفاوت داشته باشد. در اکثر کشورهای انگلیسی زبان، LLM به عنوان یک نگاه فنی به شاخه خاصی از قانون برای دانش آموزانی که قبلا دارای دکترای حقوقدان هستند، خدمت می کند. در کشورهای دیگر، این می تواند به عنوان درجه حرفه ای اولیه مورد نیاز برای وکیل باشد.

LLM در روند قانونی چیست؟ روند قانونی معمولا به نقش یک قانون اساسی در قانون کیفری و مراحل دادرسی اشاره دارد. محققان ممکن است به قوانین رویه بین المللی نگاه کنند یا بر روند در برخی کشورها تمرکز کنند. بسیاری از دانشگاه ها دارای دوره های مورد نیاز و انتخابی هستند. برنامه درسی اغلب از مدرسه به مدرسه متفاوت است، اما ممکن است شامل دوره هایی شبیه به پرونده های جنایی، تحقیق، قضاوت و روند کیفری، سیاست خشونت خانگی، پازل اخلاقی قانون کیفری، قانون فساد سیاسی و شرکتی و مجازات و محکومیت باشد.

داشتن یک درک بهتر از روش های قانونی می تواند فارغ التحصیل کننده یک متقاضی رقابتی تر باشد و حتی می تواند منجر به افزایش دستمزد بیشتر شود. این به علت مهارت های به دست آمده از طریق این آموزش است. دانش آموزان ممکن است ارتباطات خود، مهارت های تفکر انتقادی و رهبری را ارتقا دهند.

هزینه LLM می تواند تا حد زیادی از یک مدرسه به بعد متفاوت باشد. در بزرگ، به مدت زمان برنامه بستگی دارد. اکثر برنامه های LLM را می توان در یک سال تحصیلی تکمیل کرد. دانش آموزان باید با مدرسه مورد نظر خود تماس بگیرند تا در مورد مسائل تحصیلی سوال کنند.

LLM در روند قانونی می تواند منجر به مشاغل مختلف در صنعت قانونی شود. بعضی از دانش آموزان برای دریافت وکیل، افسران قضایی، مدافعان دادگاه، جرم شناسان، مشاوران مراجع، متخصصان قانون اساسی، افسران قضایی، قضات، واسطه ها و مشاوران، وارد شده اند. فرصت های دقیق موجود ممکن است بر اساس تحصیلات قبلی و تاریخ کار یک فرد متفاوت باشد. برخی از محققان می توانند از این درجه به عنوان پایه ای برای آموزش بیشتر استفاده کنند.

همانطور که دانش آموزان آماده اعمال می شوند، ممکن است علاقه مند باشند که یاد بگیرند که مدارس در سراسر جهان برنامه های LLM را ارائه می دهند. اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های آنلاین و یا دانشگاهی آسان است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآئین حقوقی

Grupo Tiradentes

نیاز به بهبود عملی و کسب دانش نظری جدید رانندگی و نشان دادن به متخصصان حقوقی اهمیت آموزش مداوم در اشکال مختلف آن، به خصوص با ورود به زور در سال 2016، مدنی جدید آیین دادرس ... [+]

تفاوت دوره

نیاز به بهبود عملی و کسب دانش نظری جدید رانندگی و نشان دادن به متخصصان حقوقی اهمیت آموزش مداوم در اشکال مختلف آن، به خصوص با ورود به زور در سال 2016، مدنی جدید آیین دادرسی، که در نیاز خواهد شد برای حرفه ای قانونی برای ارتقاء به صورت طرح رویه جدیدی از قانون جدید است. با مدرسه برتر قانون (ESA - OAB / AL) قرار داده شده در این واقعیت، البته تخصص در قانون رویه از مرکز تیرادنتس دانشگاه (UNIT-AL)، در همکاری، پیشنهاد فارغ التحصیل چند رشته ای، نظری و عملی، با هدف به روز رسانی و تشکیل یک حرفه ای قادر به عمل در زمینه های مختلف از قانون، با تاکید بر قانون جدید آیین دادرسی مدنی و ارتباط آن با سایر شاخههای علوم رویه. این یک طرح ابتکاری است که آن را پوشش می دهد مسائل و شیوه های ذاتی به حرفه های مختلف حقوقی. روش مورد استفاده در این دوره در ادامه به در نظر گرفتن نیازها حرفه ای وکلا و چالش های جدید در آموزش مدرک حقوق.... [-]

برزیل Aracaju
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
374 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی