HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ برتر برنامه های LLM سیدنی آلبانی 2019‏

LLM یا کارشناسی ارشد قوانین را فراهم می کند مقدمه به مناطق جدیدی از علاقه به آنها و همچنین این فرصت را به در مناطق فعلی خود را از عمل تخصص بیشتر است و معمولا به کسانی که وضعیت افتخار در مطالعات حقوقی قبلی خود را به دست آورد محدود.

کسانی که دارای مدرک تحصیلی حرفه ای در قانون می تواند دارای تحصیلات دانشگاهی پیشرفته در کارشناسی ارشد از قانون و یا LLM دنبال کنند. به این دوره، شما باید یک درجه اول در قانون و همچنین تجربه گسترده درست داشته باشد. این است که در طیف وسیعی از کشور از سراسر جهان ارائه شده است.

آموزش عالی در آلبانی 13 دانشگاه های دولتی ارائه می گردد. یکی از تازه ترین دانشگاه دورس، که در ماه سپتامبر 2006. افتتاح شد دانشگاه ورزشی در تیرانا (Universiteti من Sporteve من Tiranës) که قبلا آکادمی تربیت بدنی و ورزش، از سال 2010. دانشگاه هنر یک زمانی است آکادمی هنرهای زیبا (Akademia E Arteve) از سال 2011. علاوه بر این، 46 دانشگاه خصوصی و دانشکده عامل در آلبانی وجود دارد. همه دانشگاه های چند دانشکده. به اصطلاح "مدارس غیر دانشگاه " را برنامه آموزش عالی از دو سال.

گردشگران معمولا پیدا کردن تیرانا شهرستان جالب و جذاب، با زندگی شب پر جنب و جوش. انگلیسی به سرعت در حال به دست آوردن بخار به عنوان زبان دوم در تیرانا با جوانان اما بسیاری از ساکنان مسن تر نیز صحبت ایتالیایی.

‏ رشته های حقوق سیدنی آلبانی را جستجو کنید 2019‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد حقوق بین الملل و تجاری (llm)

University of New York - Tirana (UNYT)
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 14 - 30 ماهها سپتامبر 2019 آلبانی Tirana + {تعداد} بیشتر

این برنامه بر قانون و چارچوب قانونی حاکم بر جامعه بین المللی و همچنین مسائل حقوقی عمده پیرامون بازارهای جهانی متمرکز است.