LAWSTUDIES

‏ تعداد 2‏ LLM برتر در آلبانی را ملاحظه کنید 2021‏

کارشناسی ارشد حقوق، معمولا به عنوان یک مدرک LLM شناخته شده است، مرتبه علمی پیشرفته طراحی شده برای ساخت در مهارت ها و دانش در حال حاضر در کارشناسی برنامه قوانین به دست آورد. اگر چه ممکن است وکالت بدون LLM در آلبانی، بسیاری از دانش آموزان که به دنبال مدرک اضافه از LLM یک تجربه با ارزش برای تعدادی از دلایل است. برنامه های LLM تمایل به نیاز به مطالعه بیشتر روی رشته تخصصی و آنها اجازه می دهد دانش آموزان به گسترش شبکه های حرفه ای خود را در آلبانی و خارج از کشور.

برنامه های LLM به طور کلی یک تا دو سال به طول انجامد و در یک زمان و یا بخشی از اساس تمام وقت در دانشگاه در آلبانی ارائه شده است. تحقیقات، کارشناسی ارشد 'ها پایان نامه، ترم و کار عملی برخی از اجزاء است که به طور معمول برنامه درسی LLM را تشکیل می دهند در مدارس در آلبانی.دانش آموزان LLM در موسسات دانشگاهی در آلبانی می تواند در تعدادی از زمینه های قانونی تخصص، و می توانید انتخاب کنید به تمرکز تحقیقات خود را در آداب و رسوم مناطق خاص نیز هست.

اگر LLM از یک دانشگاه یا مؤسسه دانشگاهی در آلبانی همان چیزی است که شما به دنبال برای تقویت چشم انداز شغلی خود را با شرایط و مهارت های ارزشمند، و سپس پایین و خواندن بیشتر در مورد فرصت های خود را، امروز!

نتایج Filter

مدرک لیسانس تک مرحله ای در قانون با دانشگاه ایالتی Scutari Luigj Gurakuqi / ALBANIA

University of Campania "Luigi Vanvitelli"
LLM
اکتبر 2021
<
تمام وقت
<
5 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

وزارت فدرال خورشید، از آیه. 2016/2017، یک دوره جدید یکپارچه را با دانشگاه دولتی Scutari Luigj Gurakuqi (آلبانی) فعال کرده است. این دوره به دانشآموزان فرصتی برای رسیدن به درجه ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد حقوق بین الملل و تجاری (llm)

University of New York - Tirana (UNYT)
LLM
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
14&nbsp;-&nbsp;30 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این برنامه بر قانون و چارچوب قانونی حاکم بر جامعه بین المللی و همچنین مسائل حقوقی عمده پیرامون بازارهای جهانی متمرکز است. ...

اطلاعات بیشتر