Filter
کارشناسی ارشد حقوق
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مقایسه کنید 2‏ کارشناسی ارشد حقوق و اخلاق حقوقی

برای بسیاری از دانشجویانی که علاقه مند به تحصیل در قانون هستند، کسب مدرک لیسانس مدرک لیسانس معمولا می توانند دانش تخصصی خود را در حوزه انتخابی خود در این زمینه کسب کنند. معمولا برای دانشجویانی که مدرک لیسانس را کسب کرده اند، برنامه LLM یکی از راه های آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در زمینه حقوق است.

LLM در اخلاق قانونی چیست؟ این نوع برنامه معمولا به پیچیدگی اخلاق در دنیای کسب و کار، به ویژه در زمینه مراقبت های بهداشتی، آموزش می دهد. از طریق مطالعات موردی و ارائه، دانش آموزان ممکن است در مورد قوانین مربوط به سلامت روان، تولید مثل، اهدای عضو و پزشکی را یاد بگیرند. دوره ها معمولا موضوعات گسترده ای مانند حقوق بشر، مسئولیت حرفه ای و روش های تحقیق را پوشش می دهند.

در حالی که در یک برنامه LLM ثبت نام می کنند، دانش آموزان معمولا مهارت های کلیدی متعددی را ایجاد می کنند که می توانند به آنها در زندگی شخصی و حرفه ای کمک کنند. مهارت های تحلیلی دانش آموزان را قادر به حرکت در قوانین پیچیده می کنند، در حالیکه مهارت های ارتباطی قوی به دانشجویان کمک می کند شبکه های خود را ایجاد و با مشتریان ارتباط برقرار کنند. مهارت های سازمان برای ساختن حرفه ها و نیز به اشتراک گذاشتن زندگی شخصی مفید است.

یک برنامه LLM به طور معمول طول می کشد یک سال برای تکمیل زمانی که به صورت تمام وقت گرفته شده است. هزینه ها با توجه به مدرسه ای که مدرک ارائه می دهد متفاوت است، زیرا هیچ دو دانشگاه دقیقا مشابه نیست، مخصوصا در مورد هزینه های تحصیل.

با پیشرفت های پزشکی که روزانه انجام می شود، تقاضا برای متخصصان حقوقی با پیشینه اخلاقی در حال افزایش است. دانش آموزان ممکن است تحلیلگران سیاست عمومی شوند یا بتوانند به عنوان مشاوران اخالق پزشکی کار کنند. بسیاری از ترجیح می دهند از دانش خود برای تدریس و تبدیل شدن به استادان اخلاق پزشکی استفاده کنند. دیگران مشاغل را به عنوان وکلای اخلاق پزشکی معرفی می کنند. بعضی ها از کار در پشت صحنه به عنوان محقق استفاده می کنند.

برای بعضی از دانشجویان، به صورت منظم در کالج های پردیس امکان پذیر نیست. ثبت نام در کلاس های آنلاین گاهی اوقات می تواند گزینه ای بهتر باشد، زیرا دانش آموزان معمولا انعطاف پذیری بیشتری نسبت به برنامه های خود دارند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

2نتایج دراخلاق حقوقی

Nottingham Trent University - Nottingham Law School

این دوره آدرس علاقه رو به رشد در رابط پزشکی، حقوق و اخلاق. با افزایش فشار بر تخصیص منابع در خدمات بهداشت ملی و بحث جاری روی ظرفیت فرد به رضایت و یا رد درمان پزشکی، است نی ... [+]

این دوره آدرس علاقه رو به رشد در رابط پزشکی، حقوق و اخلاق. با افزایش فشار بر تخصیص منابع در خدمات بهداشت ملی و بحث جاری روی ظرفیت فرد به رضایت و یا رد درمان پزشکی، است نیاز رو به رشد برای حرفه ای حقوقی واجد شرایط، با درک درستی از قانون سلامت وجود دارد.

در مورد قانون بهداشت LLM و اخلاق

این درس به بررسی اصول کلی مانند رضایت به اخلاق درمان و پزشکی، همراه با مناطق متخصص بیشتر از قانون سلامت از جمله قانون مربوط به:... [-]

بریتانیا Nottingham
سپتامبر 2019
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

سلامت فردی و جمعیت، موضوع افزایش نگرانی اجتماعی است. دستیابی به سلامت و ارائه خدمات بهداشتی موثر نیاز به نوآوری دارد. حوزه های گوناگون نقش مهمی بازی می کنند، از جمله قانو ... [+]

شرح برنامه

سلامت فردی و جمعیت، موضوع افزایش نگرانی اجتماعی است. دستیابی به سلامت و ارائه خدمات بهداشتی موثر نیاز به نوآوری دارد. حوزه های گوناگون نقش مهمی بازی می کنند، از جمله قانون.

به عنوان یک دانش آموز در این برنامه، شما موضوعاتی را که به برخی از چالش های اصلی قانونی و اخلاقی معاصر مواجه شده توسط کسانی که در پزشکی کار می کنند را بررسی کنید و آنها را در بستر اجتماعی و تاریخی خود قرار دهید. اینها موضوعاتی هستند که در زمینه ژنتیک، تولید مثل، سقط جنین، استانداردهای پزشکی، پزشکی پیوند، سلامت روان، تصمیم گیری های پیشگیرانه، کمک به خودکشی، تحقیق پزشکی و تخصیص منابع کم، بوجود می آیند.... [-]

بریتانیا Edinburgh
سپتامبر 2019
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی