HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ نمونه ‏ LLM برتر در ایرلند را ملاحظه کنید 2019/2020‏

ایرلند است که توسط بسیاری به عنوان یکی از سنگهای قیمتی در اروپا. این کشور زیبا ارائه می دهد مناظر خیره کننده و هیچ کمبود چیزهایی برای دیدن و کار. علاوه بر این، ایرلند تا به برخی از برنامه های آکادمیک بسیار عالی برای کسب مدرک پیشرفته در قانون است. LLM در ایرلند فرصتی نه تنها برای توسعه علمی و حرفه ای، بلکه به این کشور جذاب تجربه با تاریخ غنی و فرهنگ است.

LLM در برنامه ایرلند فوق العاده در کیفیت با متخصص و دانشکده های حرفه ای می باشد. دانشجویان درآمد LLM در ایرلند خواهد یک برنامه آموزشی چالش برانگیز است که به طور کلی شامل ترکیبی از ترم دقیق، تحقیق در مورد یک موضوع مربوط به منافع، کارآموزی، و پایان نامه کارشناسی ارشد را تجربه کنند. از طریق مطالعات موردی، بررسی تئوری و عمل، و شبیه سازی مورد، دانش آموزان به دست آوردن یک LLM در ایرلند خواهد تخصص در زمینه هایی مانند قوانین بین المللی، قانون کسب و کار، امور مالی، مالیات، قانون محیط زیست، و حقوق بشر به دست آورید.

نگاهی به طریق برنامه های زیر را برای LLM در ایرلند. شما نمیتوانید آموزش و پرورش شما که به دنبالش برای پیدا کردن!

نتایج Filter

LLM در قانون رسانه ها مقایسه

Independent College Dublin
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها درخواست اطلاعات ایرلند Dublin + {تعداد} بیشتر

LL.M مقایسه قانون رسانه ها اولین و تنها البته از نوع خود که در جمهوری ایرلند ارائه شده است. این برنامه های تخصصی است که به بررسی مقررات رسانه ها در ایرلند و بین المللی است.در تحولات خاص، ایرلندی و بین المللی مربوط به محدودیت در رسانه های مختلف از قوانین حفظ حریم خصوصی، افترا، تحقیر دادگاه