close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ نمونه 6‏ LLM برتر در برزیل را ملاحظه کنید 2021‏

LLM، که برای Legum Magister می ایستد درجه پیشرفته قانون موجود به فارغ التحصیلان از برنامه های قانون در مقطع کارشناسی، مانند برنامه های LLB است. اگر چه LLM لزوما لازم نیست برای تمرین قانون در برزیل، بسیاری از فارغ التحصیلان قانون را… اطلاعات بیشتر

LLM، که برای Legum Magister می ایستد درجه پیشرفته قانون موجود به فارغ التحصیلان از برنامه های قانون در مقطع کارشناسی، مانند برنامه های LLB است. اگر چه LLM لزوما لازم نیست برای تمرین قانون در برزیل، بسیاری از فارغ التحصیلان قانون را انتخاب کنید برای رفتن بر روی برای رسیدن به این صلاحیت پیشرفته به عنوان آن ارائه می دهد فرصت را به در یک منطقه خاص مورد علاقه تمرکز می کنند. دانش آموزان LLM در دانشگاه در برزیل نیز پیدا که آنها می توانند شبکه های حرفه ای خود را از طریق آموزش مداوم خود، هر دو در کشور و خارج از کشور.

به طور معمول شامل ترکیبی از دروس دوره، پژوهش، مطالعه عملی و کارشناسی ارشد پایان نامه 'S، برنامه های LLM در موسسات دانشگاهی در برزیل به طور معمول یک تا دو سال است. در حوزه تخصصی قانون به در در یک برنامه خاص متمرکز شده است، دانش آموزان LLM این آزادی را به را انتخاب کنید زمینه های تحقیقاتی که آنها علاقه زمانی که آنها ارسال پایان نامه خود را.

شما می توانید اطلاعات بیشتر را درخواست می شود به شما در مورد هر برنامه LLM مستقیم از یک مدرسه مورد علاقه در برزیل فقط در یک دقیقه با استفاده از فرم وب ما دستی ارسال می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه شما می توانید برای برنامه LLM در یک دانشگاه در برزیل اعمال می شود، در پایین حرکت و کلیک کنید به ادامه مطلب.

مرور هزاران مدرک حقوقی در سراسر جهان.

مطالعه حقوق درهای بسیاری را به روی بسیاری از مشاغل در سرتاسر دنیا باز می‌کند. از طریق LAWSTUDIES، دانشجویان می‌توانند دانشکده‌ها و برنامه‌های مورد نظر خود را پیدا کرده و به دنبال مدرک حقوقی مناسبی جهت تحقق رویاهای کاری خود باشند. به عنوان عضو مورد اعتماد خانواده وبسایت‌های دانشجو محور چند زبانه Keystone Academic Solution، LAWSTUDIES کلید مطالعات حقوقی در تمامی سطوح است. دانشجویان برای پیدا کردن دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، دوره‌های دستیاری حقوقی، مدارک تحصیلات عالی حقوق و سایر مدارک رشته حقوق در سرتاسر دنیا به LAWSTUDIES مراجعه می‌کنند.

انتخاب زبان