Filter
کارشناسی ارشد حقوق
بوقلمون Istanbul نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر برنامه های LLM سیدنی بوقلمون 2019‏

امثال برنامه های در طول، ارزش و مقدار متفاوت است. این برنامه به طور منظم از یک سال از مقاله تمام وقت یا دو تا سه سال تحصیل پاره وقت است. دانش آموزان اغلب دوره های خود را به یکی از دو تخصص در یک زمینه خاص، مانند قوانین بین المللی، و یا ایجاد یک دوره سفارشی از مطالعه را با توجه به منافع شخصی خود و یا نیازهای حرفه ای است.

LLM (کارشناسی ارشد حقوق) مدرک حقوق پیشرفته است که کمک می کند تا دانش آموزان با آموزش های حقوقی تخصصی آماده است. دوره های آموزشی اغلب پژوهش، ترم، و پایان نامه ترکیب. برنامه های LLM اغلب یک تا دو سال طول بکشد.

ترکیه، رسما به جمهوری ترکیه، یک کشور قاره است، عمدتا در آناتولی در غرب آسیا و در تراکیه شرق در جنوب شرقی اروپا واقع شده است. بسیاری از دانشگاه های ترکیه (دولتی و خصوصی) شرکت در برنامه های پان اروپایی تبادل دانشجو (سقراط، اراسموس، و مانند آن). برخی نیز موافقت نامه با دانشگاه غیر اروپایی دارند، بیش از حد.

استانبول یکی از بزرگترین متراکم شهری در اروپا با حدود 14 میلیون نفر از شهروندان است. بسیاری از دانشگاه ها در ترکیه وجود دارد واقع شده و یا حداقل دانشگاه وجود دارد. آن را نیز برای بخش خصوصی آموزش عالی و موسسات برنده جایزه شناخته شده است، به ویژه برای تحقیقات زیست پزشکی.

‏ رشته های حقوق سیدنی بوقلمون را مقایسه کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Koc University - Istanbul Turkey

دانشکده حقوق دانشگاه Koç قصد دارد تا حقوقدانان خلاق و پیچیده را با دوره های غنی از مطالب خود در زمینه حقوق عمومی، حقوق خصوصی و برنامه اصلی آن، که دانشجویان را قادر به پیش ... [+]

‏ کارشناسی های ارشد حقوق 2019‏ سیدنی بوقلمون.

چرا انتخاب یک برنامه دانشگاهی Koç University LLM از قانون عمومی یا خصوصی؟

• استادان (و مدرسان) شناخته شده جهانی که از نشریات، تحقیقات و کارهای حرفه ی حقوقی متمایز هستند.

• دوره های به روز که بر اساس دانش حقوقی قانونی ایجاد شده است.

• تحقیق و یادگیری رشته های مختلف حقوقی مبتنی بر دیدگاه های چند بعدی.

• فضایی که پیشرفت تحصیلی و حرفه ای را تحریک می کند، به این ترتیب مسائل حقوقی شامل جنبه های تطبیقی و بین المللی به طور کامل مورد بررسی قرار می گیرد.... [-]

بوقلمون Istanbul
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
12 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی