LLM

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

اطلاعات و منابع COVID-19

AAU راهنمایی های علمی و پذیرش را به دانش آموزان واجد شرایط که علاقه مند به تحصیل در دانشگاه لندن LL.M. برنامه LL.M. برنامه برای دانش آموزانی که قبلا درجه اول را کسب کرده اند، باز است آموزش قانونی مورد نیاز برای مطالعه نیست.

دانشگاه لندن بیش از 54000 دانشجو در سراسر جهان در یکی از بیش از صد برنامه مختلف مدرک ، دیپلم و گواهینامه تحصیل می کند. دانشجویان و فارغ التحصیلان سابق شامل هفت برنده جایزه نوبل ، رهبران کشورهای مشترک المنافع ، وزیران دولت ، نویسندگان مشهور ، دانشگاهیان ، قضات و رهبران تجارت هستند. دانشگاه لندن دارای یک انجمن فارغ التحصیلان فعال است که فرصت های منحصر به فرد شبکه ای را ارائه می دهد.

برای درخواست پذیرش، دانشجویان آینده نگر باید مدرک کارشناسی معادل با افتخارات کلاس دوم انگلستان داشته باشند، نه لزوما در قانون، و نیازهای زبان انگلیسی را برآورده می کنند.

در حالی که دوره های LL.M در AAU آموزش داده نمی شود، کارکنان ما قادر به ارائه اطلاعات برنامه، راهنمایی و اطلاعات برنامه برای دانش آموزان مبتنی بر جمهوری چک در مورد درجه LL.M. AAU همچنین یک بسته پشتیبانی آموزشی برای یادگیرندگان مستقل طراحی کرده است.

بسته آموزشی مطالعه LL.M به دانش آموزان محلی اجازه می دهد تا دسترسی به کتابخانه، دسترسی به اینترنت AAU، یک اتاق مطالعه اختصاصی یک شبانه در یک هفته از ساعت 18:00 تا 21:00، در تعطیلات آخر هفته، شنبه ها 9: 00-17: 00 و یکشنبه 9: 00-12: 00، و خدمات کپی و چاپ.

هزینه بسته پشتیبانی مطالعه 5000 کیلو گرم در هر ترم است که ترم های آنها پاییز (سپتامبر تا ژانویه) و بهار (فوریه تا ژوئن) است و برای دانشجویان محلی در جمهوری چک در دسترس است. AAU ممکن است خدمات اضافی را به دانشجویان LLM ارائه دهد ، مانند شرکت در حسابرسی در جلسات LLB به صورت پیشنهادی ، مشاوره فردی یا تدریس. اینها منوط به تمهیدات فردی است.

LL.M. برنامه اجازه می دهد تا دانش آموزان از بیش از 30 تخصص مختلف را انتخاب و یا برای به دست آوردن درجه تحصیلی عمومی. در حالی که فقط در طول دوره تحصیل فقط چهار دوره را انجام می دهید، بیش از 40 پیشنهاد متفاوت دانشجویان ممکن است انتخاب شوند. با توجه به ماهیت برنامه خودآموزی، هر دانش آموز می تواند بر حسب علاقه خاص خود متمرکز باشد، مطالعات خود را درمورد کار و تعهدات خانه، تحصیلات تکمیلی به پایان برساند یا تحصیلات خود را بیش از پنج سال تحویل دهد.

پس از ثبت نام در دانشگاه لندن دانش آموزان با راهنمایی های درس خاص، مواد خواندن، دسترسی به پایگاه های حقوقی با ارزش و سایر منابع کتابخانه و یک انجمن آنلاین برای هر دوره ارائه خواهند شد. هر دوره به چهار بخش (A، B، C و D) تقسیم شده است. هر یک از ماژول ها با یک معاینه کتبی 45 دقیقه ای انجام می شود. هیچ امتحان شفاهی وجود ندارد و هیچ پایان نامه ای وجود ندارد. جلسات آزمون دو بار در سال، ماه و اکتبر برگزار می شود. جلسات آزمون ممکن است از بین برود، با این حال، باید در نظر داشته باشید که مطالعات باید در مدت پنج سال ثبت نام تکمیل شود. شما می توانید هزینه های مرتبط دانشگاه لندن را در وب سایت خود مشاهده کنید.

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

Founded in Prague in 1990, Anglo-American University (AAU)*, is the oldest private institution of higher education in the Czech Republic. We pride ourselves on providing a personalized and distinctive ... اطلاعات بیشتر

Founded in Prague in 1990, Anglo-American University (AAU)*, is the oldest private institution of higher education in the Czech Republic. We pride ourselves on providing a personalized and distinctive university education in the English language. Utilizing the best from American and British academic traditions, AAU educates future leaders and global citizens in a multicultural setting of students and faculty from over 60 different countries. اطلاعات محدود