LLM

AAU راهنمایی های علمی و پذیرش را به دانش آموزان واجد شرایط که علاقه مند به تحصیل در دانشگاه لندن LL.M. برنامه LL.M. برنامه برای دانش آموزانی که قبلا درجه اول را کسب کرده اند، باز است آموزش قانونی مورد نیاز برای مطالعه نیست.

دانشگاه لندن بیش از 54،000 دانش آموز در سراسر جهان را مطالعه می کند یکی از بیش از صد مدرک دیپلم و برنامه های گواهینامه. دانشجویان و فارغ التحصیلان سابق شامل هفت برنده جایزه نوبل، رهبران کشورهای مشترک المنافع، وزرای دولت، نویسندگان مشهور، دانشگاهیان، قضات و رهبران تجاری هستند. دانشگاه لندن دارای انجمن فعال فارغ التحصیلان است که فرصت های منحصر به فرد شبکه را ارائه می دهد.

برای درخواست پذیرش، دانشجویان آینده نگر باید مدرک کارشناسی معادل با افتخارات کلاس دوم انگلستان داشته باشند، نه لزوما در قانون، و نیازهای زبان انگلیسی را برآورده می کنند.

در حالی که دوره های LL.M در AAU آموزش داده نمی شود، کارکنان ما قادر به ارائه اطلاعات برنامه، راهنمایی و اطلاعات برنامه برای دانش آموزان مبتنی بر جمهوری چک در مورد درجه LL.M. AAU همچنین یک بسته پشتیبانی آموزشی برای یادگیرندگان مستقل طراحی کرده است.

بسته آموزشی مطالعه LL.M به دانش آموزان محلی اجازه می دهد تا دسترسی به کتابخانه، دسترسی به اینترنت AAU، یک اتاق مطالعه اختصاصی یک شبانه در یک هفته از ساعت 18:00 تا 21:00، در تعطیلات آخر هفته، شنبه ها 9: 00-17: 00 و یکشنبه 9: 00-12: 00، و خدمات کپی و چاپ.

هزینه پشتیبانی بسته آموزشی 5،000 Kc در هر ترم است و ترم های پاییز (سپتامبر تا ژانویه) و بهار (فوریه تا ژوئن) و برای دانش آموزان محلی در جمهوری چک در دسترس است. AAU ممکن است خدمات اضافی را برای دانشجویان LLM ارائه دهد، مانند حضور در جلسات لیسانس LLB، مشاوره و یا تدریس خصوصی؛ این موضوع به صورت فردی است.

LL.M. برنامه اجازه می دهد تا دانش آموزان از بیش از 30 تخصص مختلف را انتخاب و یا برای به دست آوردن درجه تحصیلی عمومی. در حالی که فقط در طول دوره تحصیل فقط چهار دوره را انجام می دهید، بیش از 40 پیشنهاد متفاوت دانشجویان ممکن است انتخاب شوند. با توجه به ماهیت برنامه خودآموزی، هر دانش آموز می تواند بر حسب علاقه خاص خود متمرکز باشد، مطالعات خود را درمورد کار و تعهدات خانه، تحصیلات تکمیلی به پایان برساند یا تحصیلات خود را بیش از پنج سال تحویل دهد.

پس از ثبت نام در دانشگاه لندن دانش آموزان با راهنمایی های درس خاص، مواد خواندن، دسترسی به پایگاه های حقوقی با ارزش و سایر منابع کتابخانه و یک انجمن آنلاین برای هر دوره ارائه خواهند شد. هر دوره به چهار بخش (A، B، C و D) تقسیم شده است. هر یک از ماژول ها با یک معاینه کتبی 45 دقیقه ای انجام می شود. هیچ امتحان شفاهی وجود ندارد و هیچ پایان نامه ای وجود ندارد. جلسات آزمون دو بار در سال، ماه و اکتبر برگزار می شود. جلسات آزمون ممکن است از بین برود، با این حال، باید در نظر داشته باشید که مطالعات باید در مدت پنج سال ثبت نام تکمیل شود. شما می توانید هزینه های مرتبط دانشگاه لندن را در وب سایت خود مشاهده کنید.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Anglo-American University

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Anglo-American University »

آخرین به روز رسانی ژوئیه 22, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
1 - 5 
پاره وقت
تمام وقت
Price
5,000 CZK
در هر ترم
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020