‏ برنامه LLM در جمهوری چک از حقوق بین الملل

‏ جستجو کنید برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در جمهوری چک 2019‏ حقوق بین الملل -

حقوق بین الملل

درجه LLM یا کارشناسی ارشد حقوق یک درجه تحصیلی دانشگاهی است که اغلب از سوی دانشجویان دارای درجه کارشناسی حقوق که می خواهند در یکی از حوزه های خاص تحصیلات حقوق از تعلیمات کامل تری برخوردار گردند، دنبال می شود. برنامه های LLM پژوهش بنیان است و عمدتاً یک سال به طول می انجامد.

در عین حالیکه اخذ درجه LLM در حقوق بین الملل به طور معمول به فرد اجازه نمی دهد تا در آزمون مربوطه باهدف اشتغال در این حوزه به صورت حرفه ای شرکت نماید، لیکن این برنامه های تحصیلی دانشگاهی اغلب دانش عمیقی در اختیار دانشجویان قرار می دهد که آن را به یک سرمایه گذاری ارزشمند تبدیل می نماید.  

جمهوری چک است در قلب اروپا همسایه از اسلواکی، اتریش، آلمان و لهستان است. دانشگاه چک ارائه بلند مدت شهرت و تخصص جالب است.

‏ رده های برتر درجه های حقوق و حقوق بین الملل در جمهوری چک 2019‏

اطلاعات بیشتر

LL.M. در قانون بین المللی و اروپا

Palacky University
Campus تمام وقت September 2019 جمهوری چک Olomouc

LL.M. حقوق بین الملل و اروپایی یک برنامه کارشناسی تمام وقت حرفه ای است که به همه افراد شرکت کننده فرصت می دهد تا دانش عمیق تخصصی حقوق بین الملل و اتحادیه اروپا را بدست آورند. [+]

LL.M. حقوق بین الملل و اروپایی یک برنامه کارشناسی تمام وقت حرفه ای است که به همه افراد شرکت کننده فرصت می دهد تا به طور کامل دانش تخصصی حقوق بین الملل و اتحادیه اروپا را بدست آورند.

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره، دانش آموزان از مدرک کارشناسی (LL.M.) اهدا می شود.

این برنامه به طور معمول شامل یک دوره فشرده دوره های منظم در محل (از پایان ماه سپتامبر تا پایان ماه ژوئن) و یک دوره سوم (از سپتامبر تا دسامبر سال بعد) است که برای تکمیل LL.M اختصاص یافته است . مقاله نهایی.... [-]


استاد در قوانین بین المللی و اروپایی

Palacky University
Campus تمام وقت September 2019 جمهوری چک Olomouc

ویژگی های کلیدی 2 سال برنامه (3 ترم تمام وقت / در کلاس دوره + 1 ترم آماده سازی پایان نامه) [+]

ویژگی های کلیدی 2 سال برنامه (دوره 3 ترم تمام وقت / در کلاس + 1 ترم آماده سازی پایان نامه) رشته کارشناسی ارشد معتبر دولتی امکان به صرف بخشی از مطالعه در یکی از 40 موسسات اراسموس + شریک ما تماس نزدیک با استادان و تحریک کننده محیط زیست فرصت های بورس تحصیلی برای دانش آموزان برجسته این برنامه:

مدرن و منحصر به فرد ...

آن دانش آموزان آماده به بازتاب و تجزیه و تحلیل انتقادی روند حقوقی و سیاسی در حال حاضر از قوانین بین المللی و اروپایی آن را فراهم می تمرکز به چالش کشیدن و نوآورانه در هر دو قانون بین المللی و اروپایی و تعامل متقابل آنها ... [-]