‏ LLM در روسیه و حقوق بین الملل

‏ جستجو کنید برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در روسیه 2018/2019‏ حقوق بین الملل -

حقوق بین الملل

مدرک فوق لیسانس قوانین معمولا به عنوان امثال شناخته شده است، مدرک حقوق فارغ التحصیل پیشرفته است. داوطلبان اغلب در حال حاضر یک درجه اول در قانون را نگه دارید و علاقه مند در پیشبرد مطالعات خود از قانون هستند. اخذ امثال دارای تعدادی از مزایای مجزا می باشد.

چنانچه در طول مدت تحصیل، یک نفر دانشجوی حقوق تصمیم به اشتغال به حرفه ای در عرصه بین الملل بگیرد، رشته LLM در حقوق بین الملل زمینه ای استوار و محکم برای کسب دانش در این حوزه را فراهم می آورد.  

روسیه یا، همچنین رسما به عنوان فدراسیون روسیه شناخته شده است، یک کشور در شمال اوراسیا است. آموزش و پرورش در روسیه عمدتا توسط دولت ارائه شده است و توسط وزارت آموزش و پرورش و علوم تنظیم می شود. در روسیه، که طول می کشد حدود 70 درصد از زمان آموزش برای درس با یک معلم، بقیه 30٪ از حجم کار اختصاص داده شده به مطالعه مستقل از مواد هستند.

‏ رده های برتر کارشناسی های ارشد حقوق (LLM) ، حقوق بین الملل در روسیه 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد در قانون کسب و کار بین المللی و روسی

Novosibirsk State University
Campus تمام وقت September 2018 روسیه Novosibirsk

موسسه NSU فلسفه و قانون دعوت متقاضیان بین المللی برای ورود برنامه مستر به زبان انگلیسی "بین المللی و روسی قانون کسب و کار" (برنامه LLM). هدف اصلی برنامه LLM از "بین المللی و قانون کسب و کار روسیه" است به آموزش وکلا مجرب که آماده به کار به طور موثر برای نیازهای کسب و کار، شرکت های حقوقی، سازمان های غیر دولتی و ساختارهای دولتی هستند [+]

موسسه NSU فلسفه و قانون دعوت متقاضیان بین المللی برای ورود برنامه مستر به زبان انگلیسی "بین المللی و روسی قانون کسب و کار" (برنامه LLM). هدف اصلی برنامه LLM از "بین المللی و قانون کسب و کار روسیه" است به آموزش وکلا مجرب که آماده به کار به طور موثر برای نیازهای کسب و کار، شرکت های حقوقی، سازمان های غیر دولتی و ساختارهای دولتی و کسانی که قادر به ایجاد و اجرای قوانین از هستند قانون کسب و کار بین المللی و روسیه و همچنین مسائل پژوهش های حقوقی انجام کسب و کار در روسیه و در سطح جهانی. ... [-]