‏ کارشناسی ارشد حقوق در سوئد - حقوق بین الملل

‏ مقایسه کنید برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در سوئد 2018/2019‏ حقوق بین الملل -

حقوق بین الملل

LLM یا کارشناسی ارشد قوانین را فراهم می کند مقدمه به مناطق جدیدی از علاقه به آنها و همچنین این فرصت را به در مناطق فعلی خود را از عمل تخصص بیشتر است و معمولا به کسانی که وضعیت افتخار در مطالعات حقوقی قبلی خود را به دست آورد محدود.

با وجود تمامی استانداردها، معاهدات و توافق نامه هایی که در عرصه بین الملل امروزین برقرار است، کشورها به کارشناسان حقوقی نیاز دارند تا همه چیز را صحیح و استوار نگاه دارند. به همین دلیل است که بسیاری از دانشجویان درجه LLM خود را در حقوق بین الملل اخذ می نمایند.  

سوئد بزرگترین کشورهای شمال اروپا، با جمعیتی در حدود 9.5 میلیون نفر است. این مرز نروژ و فنلاند است و به دانمارک از طریق پل تنگه اورسوند (Öresundsbron) متصل می شود. سوئد دارای یک سنت قوی بودن، کشور هنوز با احتیاط باز.

‏ رده های برتر کارشناسی های ارشد حقوق (LLM) درباره حقوق بین الملل در سوئد 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد در حقوق بشر بین الملل

Lund University
Campus تمام وقت September 2018 سوئد Lund

برای بیش از دو دهه، کارشناسی ارشد حقوق در حقوق بین الملل حقوق بشر در دانشگاه لوند است یک سرمایه گذاری تعاونی بسیار محترم بوده است [+]

برنامهی بررسی اجمالی

برای یک چهارم از یک قرن، کارشناسی ارشد حقوق در حقوق بین الملل حقوق بشر یک سرمایه گذاری تعاونی از دانشکده حقوق در دانشگاه لوند و موسسه رائول والنبرگ حقوق بشر و حقوق بشردوستانه بوده است. این باعث می شود آموزش و پرورش خود را منحصر به فرد: هیچ برنامه LL.M دیگر ارائه می دهد منابع مشترک از یک مدرسه قانون معتبر و یک نهاد حقوق بشر-اجرای گرا. و، به اعتقاد ما، هیچ برنامه LL.M دیگر تبدیل شده است تا به خوبی تثبیت با کارفرمایان در منطقه حقوق بشر است. هدف ما آموزش آگاهی به متنی خود را، رویکرد علمی، وضوح تحلیلی و مهارت های عملی به طور یکسان.... [-]