‏ برنامه کارشناسی ارشد حقوق در قزاقستان و حقوق بین الملل

‏ جستجو کنید برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در قزاقستان 2018/2019‏ حقوق بین الملل -

حقوق بین الملل

LLM یا کارشناسی ارشد قوانین را فراهم می کند مقدمه به مناطق جدیدی از علاقه به آنها و همچنین این فرصت را به در مناطق فعلی خود را از عمل تخصص بیشتر است و معمولا به کسانی که وضعیت افتخار در مطالعات حقوقی قبلی خود را به دست آورد محدود.

چنانچه در طول مدت تحصیل، یک نفر دانشجوی حقوق تصمیم به اشتغال به حرفه ای در عرصه بین الملل بگیرد، رشته LLM در حقوق بین الملل زمینه ای استوار و محکم برای کسب دانش در این حوزه را فراهم می آورد.  

جمهوری قزاقستان یک کشور آسیای میانه است. این بزرگترین کشور محصور در خشکی است. سیستم آموزش و پرورش جهانی و اجباری است. اولیه (اشکال 1-4)، به طور کلی پایه (به شکل 5-9)، و آموزش و پرورش در سطح ارشد (اشکال 10- 11 یا 12): این است که به 3 فاز، یعنی تقسیم شده است.

‏ رده های برتر دوره های کارشناسی ارشد حقوق از حقوق بین الملل در قزاقستان 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

برنامه LL.M

KIMEP University
Campus September 2018 قزاقستان Almaty

LL.M در حقوق بین الملل یک برنامه دوره ی یک ساله است که دانش تخصصی از قوانین بین المللی را برای متخصصان حقوقی و تجاری درگیر در معاملات حقوقی بین المللی می گذارد. [+]

درباره LL.M

LL.M در حقوق بین الملل یک برنامه دوره ی یک ساله است که دانش تخصصی از قوانین بین المللی را برای متخصصان حقوقی و تجاری درگیر در معاملات حقوقی بین المللی می گذارد. KIMEP University LL.M را در زمینه حقوق بین الملل ایجاد کرد که نیاز به ادامه تحصیلات قانونی در بازار قزاقستان دارد. برنامه درسی توسعه داده شد تا دانش آموزان فرصت افزایش سطح مهارت های عملی خود را در حالی که عمیق دانش قانونی نظری خود را. دانش آموزان مهارت های خواندن و تفسیر متون حقوقی را بدست می آورند، سیاست های اساسی قوانین حقوقی را به طور انتقادی بررسی می کنند و استدلال های نوشته شده و شفاهی را براساس استدلال صحیح آماده می کنند. برنامه درسی دوره های معمول را به طور کلی در دوره های LL.M در سراسر جهان با کسانی که با رژیم حقوقی خاص قزاقستان مقابله می کنند، که پیش شرط سرمایه گذاری مستقیم خارجی را تشکیل می دهند، در بر می گیرد.... [-]