‏ دوره حقوق آنلاین در گرجستان درباره حقوق بین الملل

‏ ببینید برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در گرجستان 2018/2019‏ حقوق بین الملل -

حقوق بین الملل

امثال اولین قدم به سوی دانشگاهیان در بسیاری از کشورها است. این ارائه فرصت های زیادی برای تخصص در یک زمینه خاص و یا به انجام تحقیقات کامل. همچنین می تواند در به دست آوردن درجه سطح دکترا در قانون سودمند اثبات کند.

در عین حالیکه اخذ درجه LLM در حقوق بین الملل به طور معمول به فرد اجازه نمی دهد تا در آزمون مربوطه باهدف اشتغال در این حوزه به صورت حرفه ای شرکت نماید، لیکن این برنامه های تحصیلی دانشگاهی اغلب دانش عمیقی در اختیار دانشجویان قرار می دهد که آن را به یک سرمایه گذاری ارزشمند تبدیل می نماید.  

آموزش و پرورش در گرجستان است تا حدی برای آن دسته از مردم به دنبال آموزش و پرورش بین سنین 18 و 35 سال تامین می شود. این سیستم دانش آموزان را قادر می سازد برای به دست آوردن مهارت های عملی و دانش کمک می کند که تمام جهان با چالش های قرن 21 مواجه هستند.

‏ رده های برتر LL.Ms و حقوق بین الملل در گرجستان 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

برنامه حقوق بین الملل بین المللی

The University Of Georgia
Campus تمام وقت September 2018 گرجستان Tbilisi

تحصیل در IBL شما را از دیگر دانشجویان کارشناسی ارشد حقوق دور خواهد کرد. سطح انگلیسی شما تا حد زیادی بهبود خواهد یافت. شما تخصص در یک زمینه قانونی رو به رشد خواهید داشت. شما مهارت های تحقیق و نوشتن ارزشمند حقوقی و مهارت های اداری دهی را خواهید گرفت که برای هر وکیل ارزشمند است. و ما مجموعه ای عالی از دوره ها را داریم! [+]

این یک استاد حقوق است که هدف آن یک زمینه مهم و رشدی از قانون است. ویژگی هایی که این برنامه را منحصر به فرد می سازد عبارتند از: 1) تمرکز بر قانون تجارت بین الملل؛ 2) Intense Legal Research & Writing Curriculum؛ و 3) تجربه عملی که توسط دادگاه های حقوقی و کلینیک های حقوقی به دست آمده است.

مدیر این برنامه از ایالات متحده است. اکثر سخنرانان ما (تقریبا ¾) دارای دوره های پیشرفته ای از دانشگاه های ایالات متحده، کانادا، انگلستان یا اروپای غربی هستند. ما روش های تدریس را شبیه به آنهایی که در این حوزه های قضایی استفاده می شود، با تاکید بر کلاس های تعاملی، که در آن دانش آموزان تشویق می شوند به طور فعال شرکت کنند، و همچنین روش مطالعه مورد، متمرکز بر تحلیل تصمیم گیری های قضایی است. ... [-]