LAWSTUDIES

‏ مروری بر تمامی 5‏ کارشناسی ارشد حقوق ، حقوق خصوصی

مدرک لیسانس حقوق، LLM، بیشترین دانش پژوهان بین یک تا دو سال را به اتمام می رساند و در حال ثبت نام است. بر خلاف سایر مدارک تحصیلات تکمیلی، اکثر برنامه های LLM قبل از پذیرش نیاز به ورودی ندارند.

دانشجویان با توجه به تخصص دانش حقوقی خود می توانند از این موضوع مطلع شوند: "LLM در حقوق خصوصی چه چیزی است؟" افرادی که حقوق خصوصی را مطالعه می کنند و در رابطه با روابط حقوقی بین افراد قرار دارند. به عنوان مثال، حوزه های مورد علاقه شامل می شود، اما نه محدود به: اموال، خانواده، جانشینی و قوانین قرارداد. توسعه مهارت های نرم و استراتژی های مراقبه اغلب یک جزء حیاتی مطالعه حقوق خصوصی است، چرا که بسیاری از دانش آموزان به طور مستقیم با مشتریان ارتباط برقرار می کنند و اختلافات میان شهروندان در داخل و خارج دادگاه را حل می کنند.

دانش آموزان موفق می توانند مذاکره کننده های قابل توجهی با قلم های تحقیقاتی خوب و توانایی های تحلیلی باشند. این صفات نه تنها در بازار کار شایسته هستند، بلکه می توانند مزایای زیادی برای مدیریت اختلافات و امور مالی شخصی نیز داشته باشند.

وضعیت ثبت نام و طول دوره برنامه اغلب بر قیمت درآمد LLM در قانون خصوصی تاثیر می گذارد. سایر عوامل بالقوه شامل هزینه های تقاضا و کشور مبدأ دانش آموز است. دانش آموزان باید هزینه حضور در هر برنامه را در نظر بگیرند تا اطمینان حاصل شود که برنامه بهترین نیازهای مالی خود را برآورده کند.

در ترکیب با دکتر جوری یا LLB، فرصت های شغلی برای دانش آموزان گسترده و به طور مداوم در حال رشد است. اگر چه بسیاری از قوانین خصوصی بر روی دادرسی فرد به فرد متمرکز است، بسیاری از فارغ التحصیلان با تخصص در قانون خصوصی می توانند مشاغل در بخش تجاری به عنوان همکاران شرکت، ناظران قانونی، مشاوران شرکت و مدیران قرارداد پیدا کنند. مشاغل دیگر به صورت بالقوه در دسترس هستند که برخی از آنها ممکن است نیاز به مدارک حرفه ای مرتبط با دیگران داشته باشند شامل وکلا، طلاق، املاك، مشاورین حقوقی، برنامه ریزان املاک، مشاوران اعتماد و مدیران امور حقوقی هستند.

حقوق خصوصی تمایل دارد که بر روی مقیاس ملی متمرکز شود و در نتیجه برنامه ها، اگر چه فراوان در سطح جهان، اغلب نیاز به حداقل حضور در حضور شخصی خود را برای کسب درآمد LLM خود را در قانون خصوصی است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

5نتایج درحقوق خصوصی Filter

LL.M. در قانون خصوصی تطبیقی

l'Université de Montréal - Droit
LLM 01 August 2020 تمام وقت فرانسوی Campus

این برنامه به واقعیت یک جهان به طور فزاینده ای متصل می شود که به حقوقدانان نیاز دارد تا با قوانین مدنی و سنت های قانونی مقابله با سیستم های مختلف قانونی برخورد کند. استادان مش ...

اطلاعات بیشتر

استاد حقوق خصوصی

UAEU United Arab Emirates University
LLM آگوست 2020 تمام وقت عربی Campus

قانون خصوصی شاخه ای از قانون است که با روابط بین افراد یا نهادها روبرو است، نه روابط بین آنها و دولت. ...

اطلاعات بیشتر

برنامه های کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.)

Koc University - Istanbul Turkey
LLM سپتامبر 2020 تمام وقت انگلیسی Campus

دانشکده حقوق دانشگاه Koç قصد دارد تا حقوقدانان خلاق و پیچیده را با دوره های غنی از مطالب خود در زمینه حقوق عمومی، حقوق خصوصی و برنامه اصلی آن، که دانشجویان را قادر به پیشرفت د ...

اطلاعات بیشتر

استاد در حقوق خصوصی

Baltic International Academy
LLM 01 September 2020 تمام وقت انگلیسی روسی Campus

برنامه: خصوصی نوع قانون: برنامه مطالعه کامل

اطلاعات بیشتر

LLM در حقوق خصوصی تطبیقی ​​و اروپایی

Edinburgh Law School - The University of Edinburgh
LLM 09 September 2020 تمام وقت پاره وقت انگلیسی Campus

این برنامه با هدف شما را در درک عمیق از زمینه های اصلی حقوق خصوصی در سراسر دو سنت قانونی اروپا، قانون مشترک و مدنی به شما آموزش می دهد. ...

اطلاعات بیشتر