Filter
کارشناسی ارشد حقوق
امارات متحده عربی نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ببینید برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در امارات متحده عربی 2019/2020‏ حقوق میان رشته ای -

درجه LLM یا کارشناسی ارشد حقوق یک درجه تحصیلی دانشگاهی است که اغلب از سوی دانشجویان دارای درجه کارشناسی حقوق که می خواهند در یکی از حوزه های خاص تحصیلات حقوق از تعلیمات کامل تری برخوردار گردند، دنبال می شود. برنامه های LLM پژوهش بنیان است و عمدتاً یک سال به طول می انجامد.

قانون بین رشته ای حوزه مطالعات حقوقی است که قانون و دیگر موضوعات را همراه با هدف درک متقابل چند گانه ترکیب می کند. دانش آموزان ممکن است تصمیم بگیرند که بر روی هر کدام از ترکیب های موضوعی، مانند روانشناسی و قانون برای یک دوره حقوق قانونی، تمرکز کنند.

آموزش و پرورش در امارات متحده عربی دارای مزایای آن: خورشید، دریا، شن و ماسه، درآمد معاف از مالیات پس از فارغ التحصیلی و برخی از بهترین دانشگاه ها در علاوه بر خلیج region.In، تعدادی از دانشگاه های بسیار رتبه مستقر در کشورهای دیگر دانشگاه شعبه در امارات متحده عربی.

‏ رده های برتر LL.Ms درباره حقوق میان رشته ای در امارات متحده عربی 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درحقوق میان رشته ای, امارات متحده عربی

University of Dubai

کالج قوانین ارائه می دهد یک LLM با دو رشته دو و همچنین به دانش آموزان گزینه برای کسب LLM با غلظت دو با ترکیب هر دو رشته. ... [+]

LLM

کالج قوانین ارائه می دهد یک LLM با دو رشته دو و همچنین به دانش آموزان گزینه برای کسب LLM با غلظت دو با ترکیب هر دو رشته.

چرا LLM در دانشگاه دبی؟ LLM با UD طراحی شده است برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای موفقیت در کار در هر دو سازمان قانونی و غیر قانونی است. این برنامه افزایش تفکر انتقادی، افزایش مهارت های ارتباطی شفاهی و کتبی و همچنین مهارت های زبان انگلیسی، بهبود تصمیم گیری در یک محیط جهانی که به سرعت در حال تغییر، و تقویت استفاده از دانش و مهارت در زمینه حل مسئله. این برنامه LLM را می توان در 12 ماه به پایان رسید. روند آموزشی شامل ترکیبی از کلاس درس و دادگاه تمرینی و contextualized مبتنی بر مورد یادگیری در دنیای واقعی به ارائه تجربه عملی ارزش افزوده و کمک به دانش آموزان وقت خود را به طور موثر استفاده کنید. بخش آموزش آنلاین از این دوره آموزشی خواهد شد با استفاده از پلت فرم MOODLE افزایش یافته است. LLM با دو غلظت منحصر به فرد به منظور پاسخگویی به نیاز برای حرفه ای ها در این مناطق. علاوه بر این، برنامه طراحی شده است به اجازه پذیرش از دانش آموزان با هر مدرک کارشناسی از دانشگاه معتبر واجد شرایط لازم است. برنامه درسی UD LLM با کیفیت بالا و با تاکید بر یادگیری اعمال یکپارچه شده است. LLM با توسط به خوبی واجد شرایط تحویل داده، تمرین اعضای هیات علمی ... [-]
امارات متحده عربی دبی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی