HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ - مروری بر تمامی کارشناسی های ارشد حقوق 2019‏ حقوق میان رشته ای سیدنی - بلاروس

مدرک فوق لیسانس قوانین معمولا به عنوان امثال شناخته شده است، مدرک حقوق فارغ التحصیل پیشرفته است. داوطلبان اغلب در حال حاضر یک درجه اول در قانون را نگه دارید و علاقه مند در پیشبرد مطالعات خود از قانون هستند. اخذ امثال دارای تعدادی از مزایای مجزا می باشد.

قانون بین رشته ای حوزه مطالعات حقوقی است که قانون و دیگر موضوعات را همراه با هدف درک متقابل چند گانه ترکیب می کند. دانش آموزان ممکن است تصمیم بگیرند که بر روی هر کدام از ترکیب های موضوعی، مانند روانشناسی و قانون برای یک دوره حقوق قانونی، تمرکز کنند.

در بلاروس، آموزش و پرورش دانشگاه بالاترین سطح از پیگیری های آموزشی دانشگاهی است. این شهر همچنین دارای یک سطح بعد از دبیرستان اضافی، فراهم می کند که دیگر آموزش های حرفه ای مرتبط. پس از تحصیل در مقطع لیسانس، سیستم آموزش و پرورش به شما می دهد یک فرصت برای ادامه تحصیل خود را به منظور گسترش پیگیری دانشگاهی خود را به استادان و یا سطوح درجه دکترا.

ارسال این مرکز آموزشی ارشد در بلاروس است. این موسسات متعدد آموزش عالی، که از دانشگاه های بزرگ ملی را تشکیل می دهند. موسسات آموزش عالی در رشته هر رشته را می توان در این شهر یافت می شود.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید و درجه های LLM 2019‏ سیدنی بلاروس حقوق میان رشته ای

1نتایج درحقوق میان رشته ای, Minsk Filter

کارشناسی ارشد حقوق

International University
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت سپتامبر 2019 بلاروس Minsk

دانشکده حقوق در سال 1994 تاسیس شد. از آن زمان تا کنون بیش از 2500 متخصص که در حال حاضر در سازمان های دولتی و خصوصی به عنوان وکلا، وکلا و notaries مشغول به تحصیل هستند، سخنرانی می کنند در موسسات عالی آموزش عالی، و به عنوان افسران در دادستانی عمومی و سازمان های اجرای قانون کار می کنند.