HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ مرور کنید برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در بلاروس 2019/2020‏ حقوق میان رشته ای -

امثال اولین قدم به سوی دانشگاهیان در بسیاری از کشورها است. این ارائه فرصت های زیادی برای تخصص در یک زمینه خاص و یا به انجام تحقیقات کامل. همچنین می تواند در به دست آوردن درجه سطح دکترا در قانون سودمند اثبات کند.

قانون بین رشته ای حوزه مطالعات حقوقی است که قانون و دیگر موضوعات را همراه با هدف درک متقابل چند گانه ترکیب می کند. دانش آموزان ممکن است تصمیم بگیرند که بر روی هر کدام از ترکیب های موضوعی، مانند روانشناسی و قانون برای یک دوره حقوق قانونی، تمرکز کنند.

در بلاروس، آموزش و پرورش دانشگاه بالاترین سطح از پیگیری های آموزشی دانشگاهی است. این شهر همچنین دارای یک سطح بعد از دبیرستان اضافی، فراهم می کند که دیگر آموزش های حرفه ای مرتبط. پس از تحصیل در مقطع لیسانس، سیستم آموزش و پرورش به شما می دهد یک فرصت برای ادامه تحصیل خود را به منظور گسترش پیگیری دانشگاهی خود را به استادان و یا سطوح درجه دکترا.

‏ رده های برتر مطالعات حقوق ، حقوق میان رشته ای در بلاروس 2019/2020‏

1نتایج درحقوق میان رشته ای, بلاروس Filter

کارشناسی ارشد حقوق

International University
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت سپتامبر 2020 بلاروس مینسک

دانشکده حقوق در سال 1994 تاسیس شد. از آن زمان تا کنون بیش از 2500 متخصص که در حال حاضر در سازمان های دولتی و خصوصی به عنوان وکلا، وکلا و notaries مشغول به تحصیل هستند، سخنرانی می کنند در موسسات عالی آموزش عالی، و به عنوان افسران در دادستانی عمومی و سازمان های اجرای قانون کار می کنند.