HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ و مروری بر تمامی رشته های حقوق 2019‏ حقوق میان رشته ای سیدنی و نیوزیلند

فارغ التحصیلان دانشکده حقوق و وکلا به طور معمول امثال اعمال می شود برای به دست آوردن تخصص در زمینه های تخصصی قانون، مانند قانون مالیات یا قوانین بین المللی، و یا از یک منطقه عمل حرکت را به دیگری.

قانون بین رشته ای حوزه مطالعات حقوقی است که قانون و دیگر موضوعات را همراه با هدف درک متقابل چند گانه ترکیب می کند. دانش آموزان ممکن است تصمیم بگیرند که بر روی هر کدام از ترکیب های موضوعی، مانند روانشناسی و قانون برای یک دوره حقوق قانونی، تمرکز کنند.

نیوزیلند یک کشور جزیره ای در اقیانوس جنوب غربی اقیانوس آرام است. این کشور از لحاظ جغرافیایی شامل دو landmasses اصلی - که از جزایر شمالی و جنوبی - و متعدد جزایر کوچکتر است. دانش آموزان در خارج از کشور نیاز به داشتن ویزای دانشجویی و یک سطح معقول از پول نقد به صرف به منظور انجام یک دوره مطالعه در موسسه آموزشی نیوزیلند است. موسسات آموزشی نیوزیلند خواهد شد مقامات اداره مهاجرت مناسب اطلاع اگر یک دانش آموز متوقف به شرکت در دوره ثبت نام خود، که ممکن است پس تعلیق یا لغو ویزا که دانش آموز 'است. موسسات آموزشی اغلب نیز این ثبت نام و داده های حضور با دیگر سازمان های دولتی مسئول ارائه کمک های تبادل دانشجو الکترونیکی.

شامل 4000 دانش آموزان سوم و 1000 دکتری دانشمندان همیلتون اقتصاد را اداره آموزش و پرورش نقش بسیار برجسته در توسعه همیلتون ایفا کرده است. نام دانشگاه مشهور عبارتند از دانشگاه Waikato، موسسه Waikato فناوری و ته Wananga O Aoteara.

‏ همین امروز اقدام کنید و درجه های کارشناسی ارشد حقوق 2019‏ سیدنی نیوزیلند حقوق میان رشته ای

1نتایج درحقوق میان رشته ای, Hamilton Filter

کارشناسی ارشد قوانین

The University of Waikato
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات نیوزیلند Hamilton Tauranga + {تعداد} بیشتر

با یک سال کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی قوانین از دانشگاه وایکاتو شما می توانید برنامه خود را از طریق یک مجموعه از مقالههای تدریس و / یا پایان نامه تحقیقاتی خیاط.