Filter
کارشناسی ارشد حقوق
نیوزیلند Tauranga نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ، مروری بر تمامی LLMs 2019‏ حقوق میان رشته ای سیدنی ، نیوزیلند

مدرک فوق لیسانس قوانین معمولا به عنوان امثال شناخته شده است، مدرک حقوق فارغ التحصیل پیشرفته است. داوطلبان اغلب در حال حاضر یک درجه اول در قانون را نگه دارید و علاقه مند در پیشبرد مطالعات خود از قانون هستند. اخذ امثال دارای تعدادی از مزایای مجزا می باشد.

قانون بین رشته ای زمینه تحصیلی است که به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا با توجه به اهداف شغلی خود در عرصه حقوقی، مدرک تحصیلی را در نظر بگیرند. برای مثال، دانش آموزان ممکن است در کنار قوانین مالی برای کسب موقعیت در کسب و کار مطالعه اقتصادی کنند.

نیوزیلند یک کشور جزیره ای در اقیانوس جنوب غربی اقیانوس آرام است. این کشور از لحاظ جغرافیایی شامل دو landmasses اصلی - که از جزایر شمالی و جنوبی - و متعدد جزایر کوچکتر است. دانش آموزان در خارج از کشور نیاز به داشتن ویزای دانشجویی و یک سطح معقول از پول نقد به صرف به منظور انجام یک دوره مطالعه در موسسه آموزشی نیوزیلند است. موسسات آموزشی نیوزیلند خواهد شد مقامات اداره مهاجرت مناسب اطلاع اگر یک دانش آموز متوقف به شرکت در دوره ثبت نام خود، که ممکن است پس تعلیق یا لغو ویزا که دانش آموز 'است. موسسات آموزشی اغلب نیز این ثبت نام و داده های حضور با دیگر سازمان های دولتی مسئول ارائه کمک های تبادل دانشجو الکترونیکی.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید از برنامه های LLM 2019‏ سیدنی نیوزیلند حقوق میان رشته ای

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درحقوق میان رشته ای, Tauranga

درجه های تحصیلی
محل
نیوزیلند
Tauranga
نوع تحصیل
سرعت
The University of Waikato

با یک سال کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی قوانین از دانشگاه وایکاتو شما می توانید برنامه خود را از طریق یک مجموعه از مقالههای تدریس و / یا پایان نامه تحقیقاتی خیاط. ... [+]

کارشناسی ارشد قوانین

با یک سال کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی قوانین از دانشگاه وایکاتو شما می توانید برنامه خود را از طریق یک مجموعه از مقالههای تدریس و / یا پایان نامه تحقیقاتی خیاط.

دانشکده حقوق در دانشگاه وایکاتو تاکید قوی بر روی توسعه مهارت های پژوهش. کلاس های کوچک هستند و معمولا در بحث سبک سمینار ارائه شده است. این رویکرد به آموزش در سطح پیشرفته فرصت هایی را برای شما برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه و بحث در مورد مسائل مربوط به موضوع. این به شما کمک به شما برای بهبود مهارت های ارتباطی خود و به دست آوردن دانش تخصصی. این فرصت را برای شما به شبکه با دیگران و تجدید انگیزه و اعتماد به نفس ایجاد می کند. شما همچنین می خواهید یک مقدار زیادی از یک در یک زمان با سخنرانی و یا نظارت بر هیات علمی دریافت کنید.... [-]

نیوزیلند Hamilton Tauranga
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی