Filter
کارشناسی ارشد حقوق
کلمبیا Bogotá نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ درباره مروری بر تمامی رشته های حقوق 2019‏ حقوق میان رشته ای سیدنی درباره کلمبیا

امثال برنامه های در طول، ارزش و مقدار متفاوت است. این برنامه به طور منظم از یک سال از مقاله تمام وقت یا دو تا سه سال تحصیل پاره وقت است. دانش آموزان اغلب دوره های خود را به یکی از دو تخصص در یک زمینه خاص، مانند قوانین بین المللی، و یا ایجاد یک دوره سفارشی از مطالعه را با توجه به منافع شخصی خود و یا نیازهای حرفه ای است.

قانون بین رشته ای مطالعه چندین موضوع است که مربوط به قانون است. محققانی که این مسیر را انتخاب می کنند، اغلب ترکیبی از مباحث به ظاهر غیر مرتبط، مانند مالی و قانون، برای ورود به بخش نیروی کار متخصص در مالیات مطالعه می کنند.

آموزش عالی در کلمبیا است در پنج زبان مشترک بین المللی یعنی انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی پرتغالی و چینی انجام می شود. این موضوع موانع زبان در این موسسات آموزش عالی در میان دیگر دانشجویان بین المللی حذف شده است.

بوگوتا دارای سیستم های گوناگون از دانشگاه ها و کالج. دانش آموزانی که آمده و یا انتخاب برای مطالعه اینجا یک انتخاب گسترده ای از گزینه های که در آن نهادهای برای پیوستن به. همه نهادهای کیفیت بالا هر چند هستند. آن را فقط انتخاب که در آن بخشی از شهرستان می خواهید به مطالعه.

‏ همین امروز اقدام کنید - برنامه های LLM 2019‏ سیدنی کلمبیا حقوق میان رشته ای

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درحقوق میان رشته ای, Bogotá

درجه های تحصیلی
محل
کلمبیا
Bogotá
نوع تحصیل
سرعت
Universidad Sergio Arboleda

برنامه LLM ارائه می دهد حرفه ای جعبه منجر به تحکیم و به دست آوردن شایستگی در دانش و مهارتهای علمی مورد نیاز در سناریو ... [+]

‏ سیدنی کلمبیا حقوق میان رشته ای ، مطالعات حقوق.

کارشناسی ارشد قوانین

برنامه LLM ارائه می دهد حرفه ای جعبه منجر به تحکیم و به دست آوردن شایستگی در دانش و مهارت حرفه ای در حال حاضر عملکرد مورد نیاز از برتری در زندگی ای که از فرآیندهای یکپارچه سازی، منطقه ای و جهانی شدن اقتصاد محیط تحصیلی . این یک تخصص است که قادر می سازد درک عمیق تر از قانون، راه باز دارد برای حل مسئله، و تجزیه و تحلیل شرایط خاص است انضباطی، میان رشته ای، و یا حرفه ای، توسط جذب و یا تصاحب دانش و مهارت کسب برای عملکرد بهتر .این خواهد شد از طریق مطالعه و شبیه سازی از موارد به دست آورد، حل مشکلات واقعی، و تجزیه و تحلیل مسائل معاصر است. این برنامه با هدف افزایش مشارکت فعال در این تحقیقات، که انتظار می رود برای تولید راه حل های اجتماعی، دولت و شرکت های بزرگ مشکلات. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد از این خواهد تحقیقات خود را در یک برنامه دکترا با یکی از کسانی که دانشگاه های خارجی که با آن دانشگاه سرجیو Arboleda توسعه داده است موافقت نامه همکاریهای علمی تعمیق. سیستم مطالعات عالی (SAE) از دانشگاه سرجیو Arboleda تحت آئین نامه به فارغ التحصیلان و غیر فارغ التحصیلان، تصویب برخی از اعتبارات در حال حاضر در برنامه های دوره کارشناسی دیگر در قانون تکمیل مجاز است.... [-]

کلمبیا Bogotá Santa Marta
ژانویه 2020
اسپانیایی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی