Filter
کارشناسی ارشد حقوق
آمریکا California Los Angeles نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ - مروری بر تمامی کارشناسی های ارشد حقوق (LLM) 2019‏ حقوق کیفری سیدنی - آمریکا

فارغ التحصیلان دانشکده حقوق و وکلا به طور معمول امثال اعمال می شود برای به دست آوردن تخصص در زمینه های تخصصی قانون، مانند قانون مالیات یا قوانین بین المللی، و یا از یک منطقه عمل حرکت را به دیگری.

حقوق جزا یک رشته تحصیلی است که در آن دانشجویان در خصوص سیستم قضائی کیفری، حقوق کیفری و تئوری هایی در زمینه رفتار کیفری می آموزند. این رشته تحصیلی مناسب افرادی است که در نظر دارند وارد شغلی در حوزه های اجرایی قانون شوند.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

علاوه بر این که در منزل خود به هالیوود افسانه ای، لس آنجلس دومین شهرستان در ایالات متحده و بزرگترین در ایالت کالیفرنیا است. این میزبان بازی های المپیک دو بار قبل و به 80 منطقه و محله تقسیم شده است. این شهرستان به خانه به سه دانشگاه های دولتی و یک میزبان از دیگر موسسات است.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید - درجه های حقوق 2019‏ سیدنی آمریکا حقوق کیفری

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درحقوق کیفری, Los Angeles

درجه های تحصیلی
محل
آمریکا
California
Los Angeles
نوع تحصیل
سرعت
Loyola Law School

دانش آموزانی که تخصص ویژه LLM در عدالت کیفری را تکمیل می کنند، فرصتی مناسب برای در معرض و تمرکز مطالعه در قانون و مهارت های لازم برای آموزش به عنوان یک مدافع برای تعقیب ک ... [+]

alt = "تیم های برجسته لويولا، دانش آموزان با تجربه و آموزه های دینی و مهارت های گسترده در حوزه های حمايت، همیشه" alt = "" Loyola apart "را در آموزش مهارت های قانونی قرار داده اند. اخیرا، تخصص ویژه عدالت کیفری ایجاد شده است تا اطمینان حاصل شود که دانشجویان علاقه مند به قانون کیفری یک تجربه علمی جامع و منحصر به فرد دارند.

دانش آموزانی که تخصص را تکمیل می کنند، فرصتی بی نظیر برای مواجهه با تمرکز و مطالعه متمرکز در قانون و مهارت های لازم برای آموزش به عنوان یک مدافع در یک دادستانی یا محیط دفاع خواهند داشت. جزء مهمی از تخصص، تجربه یکپارچه فشرده است که تمام دانش آموزان در یک تمرین یا کلینیک شرکت می کنند تا آنها بتوانند مهارت های آموخته شده را به اختلافات واقعی زندگی ببینند.... [-]

آمریکا Los Angeles
آگوست 2019
تمام وقت
1 year
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی