HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ بیابید برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در ایالات متحده آمریکا 2019/2020‏ حقوق کیفری -

LLM یا کارشناسی ارشد قوانین را فراهم می کند مقدمه به مناطق جدیدی از علاقه به آنها و همچنین این فرصت را به در مناطق فعلی خود را از عمل تخصص بیشتر است و معمولا به کسانی که وضعیت افتخار در مطالعات حقوقی قبلی خود را به دست آورد محدود.

LLM جرم شناسی طراحی شده است به شما یک درک جامع از حقوق بشر ارائه می دهند. پس از اتمام LLM در جرم شناسی، شما قادر خواهد بود برای تعیین دانش عمق قانون اساسی و نظریه های مربوط به جرم شناسی.

آموزش و پرورش در ایالات متحده است که عمدتا توسط بخش دولتی ارائه شده، با کنترل و بودجه که از سه سطح: ایالتی، محلی، و فدرال، در آن منظور.نیازهای معمول برای تحصیل در سطح آموزش عالی در ایالات متحده شامل مقاله خود را پذیرش (همچنین به عنوان بیانیه ای از هدف و یا بیانیه ای شخصی شناخته می شود)، متن سوابق، توصیه نامه / مرجع، آزمون زبان

‏ رده های برتر درجه های حقوق از حقوق کیفری در ایالات متحده آمریکا 2019/2020‏

3نتایج درحقوق کیفری, آمریکا Filter

LLM در حقوق بین الملل کیفری

Case Western Reserve University School of Law
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها درخواست اطلاعات آمریکا کلیولند + {تعداد} بیشتر

تمرکز بر قوانین بین المللی و دادرسی کیفری، حقوق بشردوستانه بین المللی و حقوق امنیت ملی است. externship ترم دوم برای دانشجویان شروع در ترم.

LL.M در قانون بین المللی جنایی

UNH Franklin Pierce School of Law
آنلاین تمام وقت 12 - 60 ماهها درخواست اطلاعات آمریکا کنکورد

شما می خواهید با دامنه وسیع تر قوانین بین المللی کیفری روبرو شوید. تمرین وکلا در مورد آخرین تحولات مربوط به چشم انداز قوانین بین المللی کیفری یاد می شود.

استاد حقوق (LLM) - تخصص جنایی جنایی

Loyola Law School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال ژانویه 2020 آمریکا لس آنجلس

دانش آموزانی که تخصص ویژه LLM در عدالت کیفری را تکمیل می کنند، فرصتی مناسب برای در معرض و تمرکز مطالعه در قانون و مهارت های لازم برای آموزش به عنوان یک مدافع برای تعقیب کیفری یا محیط دفاع خواهد داشت.