HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ بیابید 11‏ کارشناسی ارشد حقوق از حقوق کیفری

گرفته شده از واژه لاتین "Legum Magister"، LLM مدرک کارشناسی ارشد که نشان دهنده تمرکز علمی تخصصی در یک زمینه خاص از قانون است. جرم شناسی مطالعه جرم و جنایت پیشگیری و مجازات آن است، و. LLM در عدالت کیفری است به طور معمول یک سال برنامه تحصیلی پیشرفته، که به کنکاش در جرم و عدالت، جرم و جنایت بین المللی، پزشکی قانونی، علت و معلول، موافقت، "رئوس actus"، "مردانه ریآ" و اشکال مختلف از جرائم، در میان افراد دیگر .

مزایای LLM در عدالت کیفری چه هستند؟

LLM در عدالت کیفری می تواند درک دانش آموز از این منطقه خاص از قانون را بالا ببرد. دانش آموختگان از LLM در برنامه های تحصیلی قانون عدالت کیفری بسیار بعد از دانش تخصصی خود را در رشته خود به دنبال، علاوه بر اعتبار قانون قبل از خود (به عنوان مثال: کارشناسی حقوق یا مدرک دکتر).

چقدر هزینه را به LLM در عدالت کیفری؟

LLM در برنامه عدالت کیفری در دانشگاه در سراسر جهان ارائه شده است. همانطور که با تمام برنامه های درجه قانون، هزینه های مطالعه به طور قابل توجهی متفاوت است. فرصت های سرمایه گذاری ممکن است از برخی از مدارس در قالب کمک هزینه تحصیلی و یا حق الزحمه. این مهم است که با موسسات دانشگاهی فردی با توجه به هزینه های LLM تیک بزنید.

LLM در شرایط عدالت کیفری چه هستند؟

اکثر دانشگاه انتظار می رود که متقاضیان به LLM در عدالت کیفری خواهد در حال حاضر مدرک لیسانس حقوق، مدرک دکتر یا معادل تکمیل کرده اند. بسیاری از LLM در برنامه عدالت کیفری هستند تحقیق مدار، نیاز دانش آموزان برای تکمیل پایان نامه، در حالی که دیگران از ترم لازم تشکیل شده است.

کدام حرفه با LLM در عدالت کیفری؟

دانش آموختگان از LLM در برنامه های مدرک حقوق عدالت کیفری رفتن به کار در شرکت های حقوقی، پیشگیری از جرم، نیروی پلیس، تحقیقات جرم شناسی، دادگاه جنایی ملی و بین المللی و بیشتر. LLM سطح بیشتری از پیشرفت تحصیلی است که استخدام یک حرفه ای حقوقی واجد شرایط بهبود است.

چگونه به ثبت نام در LLM در عدالت کیفری؟

دانشگاه در سراسر جهان به طور فزاینده ای با استفاده از امکان سنجی تکنولوژیکی برای ارائه دوره های آنلاین به LLM در نامزدهای مدرک حقوق عدالت کیفری. اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های LLM جرم شناسی. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

11نتایج درحقوق کیفری Filter

LLM جنایی عدالت

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا ناتینگهام + {تعداد} بیشتر

این دوره، ارائه یک رویکرد متمایز متنی به عدالت کیفری، این دوره جنبه های نظری، مقایسهای و بین المللی پرونده جنایی و نظام کیفری را بررسی می کند.

LLM بین المللی جنایی و اختلافات مسلحانه

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا ناتینگهام + {تعداد} بیشتر

در این دوره، بررسی این قانون که پیش از آن، در طی و پس از یک درگیری مسلحانه مورد استفاده قرار می گرفت، به بررسی مسائل جاری و چالش های مدرن به قانون و سیاست های جنگ و عدالت می پردازد.

LLM جنایی عدالت و جریمه تغییر

University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 12 - 24 ماهها درخواست اطلاعات بریتانیا گلاسکو + {تعداد} بیشتر

LLM / MSc در عدالت کیفری

LLM در حقوق بین الملل کیفری

Case Western Reserve University School of Law
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها درخواست اطلاعات آمریکا کلیولند + {تعداد} بیشتر

تمرکز بر قوانین بین المللی و دادرسی کیفری، حقوق بشردوستانه بین المللی و حقوق امنیت ملی است. externship ترم دوم برای دانشجویان شروع در ترم.

استاد حقوق (LL.M.) در جرم و جنایت transnational و عدالت

UNICRI United Nations Interregional Crime and Justice Research Institute
پردیس دانشگاهی تمام وقت 8 ماهها درخواست اطلاعات ایتالیا تورین

استاد حقوق (LL.M.) در جرم و جنایت transnational به طور خاص برای حرفه ای جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاه که مایل به تخصص در زمینه های حقوق کیفری مقایسه، حقوق بشر، حقوق بشر، جنایت های فراملی و عدالت انتقالی است طراحی شده است.

LLM در قانون کیفری و عدالت کیفری

Edinburgh Law School - The University of Edinburgh
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا ادینبورگ + {تعداد} بیشتر

این برنامه فرصت ایده آل برای مطالعه بحث های معاصر در هر دو قانون کیفری و عدالت کیفری را در سطح پیشرفته ارائه می دهد. مجموعه گسترده ای از دوره های ما کمک خواهد کرد که شما را در درک مفاهیم و نظریه های کلیدی که اساس قوانین کیفری و عدالت کیفری و نحوه عملکرد آنها در عمل هستند را درک کنید.

LLM (عدالت بین المللی جنایی)

University of Kent, Kent Law School
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 12 - 28 ماهها درخواست اطلاعات بریتانیا کانتربری + {تعداد} بیشتر

دادگستری بین المللی جنایی به ویژه کسانی که کار می کنند، قصد کار دارند یا علاقه مند به رشته های عدالت کیفری بین المللی و بین المللی، عدالت کیفری و حقوق بشر بیشتر از همه علاقه مند هستند.

LLM در حقوق بین الملل: جنایت، عدالت و حقوق بشر

University of Birmingham - College of Arts and Law
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها سپتامبر 2020 بریتانیا بیرمنگام + {تعداد} بیشتر

برای کسانی که به دنبال درک عمیق تر از ساختارهای به طور فزاینده جهانی که عدالت کیفری را بر عهده دارند و همچنین مسائل دقیق تر به چالش کشیدن ساختارهای عدالت کیفری، این دوره فرصت های یادگیری منحصر به فرد را ارائه می دهد و انتخاب خوبی برای کسانی است که به دنبال فرصت های قانونی در سراسر جهان هستند.

LLM در قانون کیفری و عدالت کیفری

University of Birmingham - College of Arts and Law
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها سپتامبر 2020 بریتانیا بیرمنگام + {تعداد} بیشتر

این Pathway به نقاط قوت تحقیقات مدرسه حقوق بیرمنگام در زمینه قوانین کیفری و عدالت کیفری متکی است. قانون جرایم مربوط به ادعای بالقوه تهاجمی از قدرت توسط دولت است: اگر شما به پیروی از قانون نرسیدید مجازات می شوید. این Pathway ، تجزیه و تحلیل جامع از روند جنایی را از طریق تجزیه و تحلیل قانون، پایه های فلسفی آن و عمل آن در عمل ارائه می دهد.

LL.M در قانون بین المللی جنایی

UNH Franklin Pierce School of Law
آنلاین تمام وقت 12 - 60 ماهها درخواست اطلاعات آمریکا کنکورد

شما می خواهید با دامنه وسیع تر قوانین بین المللی کیفری روبرو شوید. تمرین وکلا در مورد آخرین تحولات مربوط به چشم انداز قوانین بین المللی کیفری یاد می شود.

استاد حقوق (LLM) - تخصص جنایی جنایی

Loyola Law School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال ژانویه 2020 آمریکا لس آنجلس

دانش آموزانی که تخصص ویژه LLM در عدالت کیفری را تکمیل می کنند، فرصتی مناسب برای در معرض و تمرکز مطالعه در قانون و مهارت های لازم برای آموزش به عنوان یک مدافع برای تعقیب کیفری یا محیط دفاع خواهد داشت.