close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ جستجو کنید ‏ کارشناسی ارشد حقوق از حکومت نظامی

مدرک لیسانس فوق لیسانس حقوق است، همچنین دارای مدرک ML می باشد. این مقطع تحصیلی پس از تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در موسسات آموزشی در نقاط مختلف جهان است. محدوده قانونی وجود دارد که در آن درجه ی مورد نیاز برای شرکت در یک کار… اطلاعات بیشتر

مدرک لیسانس فوق لیسانس حقوق است، همچنین دارای مدرک ML می باشد. این مقطع تحصیلی پس از تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در موسسات آموزشی در نقاط مختلف جهان است. محدوده قانونی وجود دارد که در آن درجه ی مورد نیاز برای شرکت در یک کار قانونی است.

LLM در قانون رزمی چیست؟ این درجه معمولا به مسائل حقوقی درگیر درگیری های مسلحانه متمرکز است. به همین ترتیب، دوره های ابتدایی معمولا به بررسی قوانین کیفری بین المللی می پردازند و موضوعاتی نظیر تروریسم، چالش های مرزی و استفاده از نیروهای دولتی را بررسی می کنند. علاوه بر این، دانش آموزان ممکن است قادر به دنبال کردن انتخاب های مورد علاقه مانند حقوق بشر، پناهندگان و استفاده از نیروی بین المللی باشند. اگر یک پایان نامه مورد نیاز است، این می تواند دانش آموزان را فرصتی برای بیشتر موضوع خاصی را بررسی کند.

تحصیل قانون می تواند به بهبود مهارت های ارتباطی و همچنین توانایی دیدن نقاط مختلف وضعیت، کمک در زندگی شخصی و در زندگی حرفه ای کمک کند. مطالعه قوانین جنگی می تواند دانش آموزان دانش خود را گسترش دهد نه فقط از قانون بلکه از سیاست و فلسفه. این مهارت گسترده تر می تواند عملکرد در زمینه حقوقی و همچنین در دولت، شرکت های بین المللی و سازمان های بشردوستانه را بهبود بخشد.

برنامه های تحصیلی LLM با هزینه متفاوت، بسته به موسسه، محل آن، و طول برنامه ارائه شده است. در صورت مقایسه قیمت برای تکمیل هر درس، مطمئن باشید که هزینه های زندگی خود را شامل می شود، اگر شما نیاز به حرکت داشته باشید.

فارغ التحصیلان با مدرک لیسانس در رشته حقوق رزمی می توانند خود را به عنوان مشاوران حقوقی یا مشاوران، به ویژه شرکت های بین المللی، شاخه های دولتی، سازمان های بشردوستانه یا غیر انتفاعی استخدام کنند. ممکن است به وکیل تبدیل شود، بسته به مقرراتی که فارغ التحصیل می خواهد به آن عمل کند. آموزش و تحقیق فرصت های شغلی دیگر است. تخصص در یک منطقه خاص مانند مسائل بشردوستانه و یا توانایی های تقویت زبان می تواند همچنین افزایش قابلیت فروش جهانی را نیز افزایش دهد.

مدرک کارشناسی ارشد در رشته های رزمی در بسیاری از موسسات در سراسر جهان و همچنین به صورت آنلاین ارائه می شود. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
format_list_bulleted فیلترها
George Washington University, Law School
واشنگتن, آمریکا

برنامه های قانون امنیت ملی دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن نقاط قوت منحصر به فرد ما را برجسته می کند: یک دانشکده ملی شناخته شده ، یک برنامه درسی جامع ، و دسترسی به جامعه گست ... +

برنامه های قانون امنیت ملی دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن نقاط قوت منحصر به فرد ما را برجسته می کند: یک دانشکده ملی شناخته شده ، یک برنامه درسی جامع ، و دسترسی به جامعه گسترده واشنگتن دی سی ، روابط خارجی ، امنیت سایبری و جامعه حقوق ملی امنیت. در حالی که تعدادی از دانشکده های حقوق ایالات متحده یک یا دو دوره در این زمینه ها ارائه می دهند ، تعداد کمی دیگر به تعداد دوره های موجود در GW Law نزدیک می شوند. دانش آموزان می توانند بین دریافت LL.M انتخاب کنند. در قانون امنیت ملی و امنیت سایبری ، یک مدرک LL.M. در قانون امنیت ملی و روابط خارجی ایالات متحده یا MSL در امنیت سایبری. -
LLM
تمام وقت
پاره وقت
انگلیسی
سپتامبر 2021
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید