Filter
کارشناسی ارشد حقوق
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید 4‏ کارشناسی ارشد حقوق و دعوی قضایی

دانش آموزانی که مدرک قانونی کسب می کنند و می خواهند دانش خود را در مورد یک منطقه خاص از قانون افزایش دهند، می توانند تحصیل LLM را دنبال کنند. این نوع مدرک لیسانس پیشرفته کمک می کند تا دانش آموزان بیشتر در مورد یک حوزه خاص از تحصیل به عنوان مورد استفاده در زمینه حقوقی بیشتر بدانند.

LLM در دادرسی چیست؟ دانش آموزانی که به سمت این درجه پیشرفت کار می کنند، معمولا دوره هایی را که مربوط به تقاضای دادرسی در حوزه حقوقی هستند، انجام می دهند. به عنوان مثال، دانش آموزان ممکن است دفاع از پرونده پیشرفته، شواهد پیشرفته، مذاکره و مدیریت منازعات، اقدام پیش از محاکمه در پرونده های جنایی و دوره های داوری را در اختیار داشته باشند. کلاس ها همچنین می توانند از طریق اخلاق در فرآیند دادرسی و جایگزینی برای دادرسی برای حل اختلافات، بروند.

یکی از مزایای اصلی درآمد LLM در دادگستری این است که دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که چگونه به طور موثر حل اختلافات بین دو طرف، که می تواند به آنها کمک کند که متخصصین قانونی موثر و کارآمد باشند. آنها همچنین ممکن است دانش خود را از شیوه های دادرسی افزایش دهند و تاکتیک های دادرسی خود را بهبود ببخشند، که می تواند به آنها کمک کند تا بیشتر در حرفه شان کسب کنند.

هیچ هزینه مشخصی برای به دست آوردن این درجه پیشرفته حقوقی وجود ندارد. این به این دلیل است که چقدر LLM در هزینه های دادرسی بستگی به بسیاری از عوامل، مانند نرخ تحصیل و اینکه آیا برنامه به صورت شخصی یا در قالب آنلاین است.

اکثر دانش آموزانی که فارغ التحصیل می شوند در زمینه دادرسی مشارکت می کنند. در حالی که برخی تصمیم می گیرند که در بخش خصوصی برای سازمان های تجاری یا افراد کار کنند، دیگران ممکن است تصمیم بگیرند که به عنوان یک مدافع عمومی برای دولت کار کنند. کسانی که این درجه را کسب می کنند نیز ممکن است تصمیم بگیرند مهارت های خود را بگیرند و از آنها استفاده کنند تا یک واسطه حرفه ای شوند که به کسب و کار و افراد کمک می کند به طور موثر درگیری ها در خارج از سیستم دادگاه حل شود.

کسانی که LLM در دادگستری کسب می کنند، ممکن است فرصت خود را برای موفقیت در حرفه خود بگنجانند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

4نتایج دردعوی قضایی

Catholic University of Central Africa

هدف از این آموزش آموزش وکالت در پرونده های دادرسی و داوری است. ... [+]

هدف از آموزش

هدف از این آموزش آموزش وکالت در پرونده های دادرسی و داوری است.

مدت آموزش

آموزش دو سال طول می کشد.

مهارت ها

صاحبان کارشناسی ارشد می توانند در مورد سوالات مداخله کنند:

دارنده استاد قادر خواهد بود در زمینه های زیر دخالت کند:دادگاه های مدنی، جنایی و اداریروش های اضطراریروش های قانونی مشترکداوری داخلی و بین المللیاختلافات تجاری خصوصی و عمومی

شرایط پذیرش

دو فرصت:... [-]

کامرون Yaounde
سپتامبر 2019
فرانسوی
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
London South Bank University

درک مفاهیم کلیدی بر سیستم عدالت کیفری انگلستان. دریافت درک عمیق و سیستماتیک از دادرسی کیفری و عدالت کیفری. ... [+]

با بیش از 30 سال تجربه، قانون LSBU آینده ی حرفه ای هزاران دانشجوی حقوق را شکل داده است.

از طریق مطالعات انتقادی و تطبیقی ​​عدالت و روند دادرسی کیفری، این دوره به شما یک درک قابل اثبات از اصول کلیدی که سیستم عدالت کیفری انگلستان را بر عهده دارد، مسائل، رویکردهای و بحث های روزمره خود را در بر می گیرد.

اگر شما فارغ التحصیل و یا در حال حاضر در زمینه عدالت کیفری کار می کنید، دانش و مهارت های علمی و عملی خود را از روند دادرسی بیشتر خواهید آموخت. این برنامه همچنین به کارکنان حقوق بشر و عوامل خط مشی کار در انگلستان یا خارج از کشور بسیار مرتبط است. پس از اتمام، شما درک عمیق و منظم از دادرسی کیفری و عدالت کیفری به دست آورده اید و قادر خواهید بود در زمینه های مختلف تمرین و تحقیق در این زمینه ها کار کنید.... [-]

بریتانیا London
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University Washington College of Law

استاد حقوق مدون (Procurement LL.M. Program) در American University Washington College of Law که توسط برنامه حمایت از محاکمه استیفن و وینشتاین مدرک قانون در نظر گرفته شده ... [+]

استاد حقوق مدون (Procurement LL.M. Program) در American University Washington College of Law که توسط برنامه حمایت از محاکمه استیفن و وینشتاین مدرک قانون در نظر گرفته شده است، ترکیبی از یک جزء آکادمیک دقیق و گستره آموزش های عملی در زمینه دادرسی است. این برنامه ارائه می دهد مجموعه ای از دوره ها، externships، و فرصت های برای تحصیل حقوقی حقوقی و به دست آوردن تجربه تدریس. تمرکز مهم Advocacy LL.M. برنامه استفاده از فناوری مدرن در دادرسی و آموزش وکالت محاکمه اخلاقی است. برنامه درسی برنامه نوآورانه به فارغ التحصیلان در آماده سازی تمام جنبه های دادرسی کمک خواهد کرد.... [-]

آمریکا Washington
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Loyola Law School

Loyola Law School توسط خبرهای ایالات متحده در حوزه آزمایشی دادگاه در رتبه نهم قرار دارد ... [+]

alt = "دانشکده حقوقی لویولا توسط رسانه های ایالات متحده در حوزه دادرسی محاکمه می شود

دانش آموزانی که این برنامه را تکمیل می کنند، فرصتی مناسب برای قرار گرفتن در معرض و تمرکز تمرین در قانون و مهارت های لازم برای آموزش به عنوان یک مدافع در یک محاکمه مدنی دارند.

alt = "لویولا همچنین یک ساختمان کامل دارد، ساختمان Girardi، به طور خاص طراحی شده است تا دانش آموزان را به بهترین و واقعی ترین تجربیات در دفاع از محاکمه ارائه دهد. این ساختمان شامل سالن دادگاه زیبای رابینسون، یک کلاس درس است که طراحی یک دادگاه واقعی ایالات متحده را تکرار می کند. جلسه دادگاه رابینسون توسط دانشجویان برای ارائه استدلال های شفاهی، بررسی متقابل شاهدان و کمک به مشتریان در موارد داستانی قبل از اعضای هیئت علمی و قضات واقعی مورد استفاده قرار می گیرد.... [-]

آمریکا Los Angeles
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی