Filter
کارشناسی ارشد حقوق
رومانی نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ تعداد 2‏ LLM برتر در رومانی را ملاحظه کنید 2019/2020‏

امثال برنامه های در طول، ارزش و مقدار متفاوت است. این برنامه به طور منظم از یک سال از مقاله تمام وقت یا دو تا سه سال تحصیل پاره وقت است. دانش آموزان اغلب دوره های خود را به یکی از دو تخصص در یک زمینه خاص، مانند قوانین بین المللی، و یا ایجاد یک دوره سفارشی از مطالعه را با توجه به منافع شخصی خود و یا نیازهای حرفه ای است.

LLM مدرک حقوق کارشناسی ارشد است که توسط دانشجویانی که می خواهند به تخصص در یک منطقه خاص از قانون دنبال شود. فارغ التحصیلان با این آموزش تخصصی اغلب واجد شرایط برای کار در محیط های قانونی جهانی است.

رومانی کشور واقع در تقاطع مرکزی و جنوب شرقی اروپا است، هم مرز با دریای سیاه. گرفتن به رومانی آسان از تقریبا تمام نقاط جهان، با توجه به موقعیت خود، و همچنین به عنوان این واقعیت است که آن را توسط یک آرایه از نوع و شرکت های حمل و نقل در خدمت است. دانشگاه رومانیایی ارائه انتخاب بزرگ از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در رومانیایی، انگلیسی، فرانسوی و آلمانی.

‏ درخواست اطلاعات کنید برترین درجه های حقوق در رومانی 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Danubius University

این برنامه تحصیلی مأموریتی را برای ادغام آموزش های حقوقی بدست آمده از مطالعات کارشناسی با آموزش مکمل در زمینه حقوق می دهد و دانش آموزان مهمان را فرصتی منحصر به فرد برای م ... [+]

این برنامه تحصیلی مأموریتی را برای ادغام آموزش های حقوقی بدست آمده از مطالعات کارشناسی با آموزش مکمل در زمینه حقوق می دهد و دانش آموزان مهمان را فرصتی منحصر به فرد برای مطالعه قوانین اروپایی در زمینه بین رشته ای قانون، سیاست و فلسفه از طریق درک اصول، سياست ها و قوانيني که اساس نظام قضايي است که هنوز در حال توسعه است.

اهداف خاص هدف این مطالعه:

شکل گیری و بهبود منابع انسانی، که در زمینه حقوق بسیار واجد شرایط است، با هماهنگی با الزامات ادغام رومانی به اتحادیه اروپا، از طریق افزایش کیفیت آموزش، توسعه دانش، تعمیق، انطباق، توسعه و بهبود دانش حاصل در دوره کارشناسی مطالعات؛ تشکیل منابع انسانی واجد شرایط در زمینه حقوق اروپا و سیاست اروپا؛ آغاز کار در زمینه اجرای قراردادهای تجاری بین المللی با درج عمق دانش حقوق اروپا؛ شناخت کیفیت اروپا از محصولات و خدمات به منظور ادغام در اتحادیه اروپا؛ دانستن مرحله توسعه و هماهنگ سازی سیستم استاندارد ملی، مطابق با الزامات سازمان های استاندارد اروپا و بین المللی؛ آغاز دانش آموزان در زمینه افزایش منابع مالی اروپا و ترویج مشارکت در تبادل ارزش های بین المللی. در میان موضوعات مورد مطالعه در این برنامه می توان نام: شناخت و اجرای تصمیمات در فضای قانونی اتحادیه اروپا، روش قانونی اتحادیه اروپا، قرارداد کار در قانون مقایسه شده، همکاری حقوقی اروپا در مسائل مربوط به پرونده های مدنی. ... [-]
رومانی Galați
سپتامبر 2019
انگلیسی,رومانیایی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of South Wales Online Programmes through UNICAF

دوره آموزشی LLM دانشگاه ویلز شما یک رویکرد انعطاف پذیر را برای تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد که در آن شما می توانید برنامه کارشناسی ارشد خود را با توجه به نیازهای خاص و آرز ... [+]

LLM (کارشناسی ارشد قوانین)

دوره آموزشی LLM دانشگاه ویلز شما یک رویکرد انعطاف پذیر را برای تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد که در آن شما می توانید برنامه کارشناسی ارشد خود را با توجه به نیازهای خاص و آرزوهای حرفه ای خود خلق کنید. شما می توانید طیف گسترده ای از موضوعات حقوقی، از جمله قوانین تجاری، قوانین تجارت بین المللی، قوانین رقابت، قانون استخدام و قانون مالکیت معنوی را بررسی کنید.

هدف آموزشی ... [-]
رومانی Bucharest
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی