Filter
کارشناسی ارشد حقوق
رومانی Galați نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر برنامه های LLM سیدنی رومانی 2019/2020‏

درجه LLM یا کارشناسی ارشد حقوق یک درجه تحصیلی دانشگاهی است که اغلب از سوی دانشجویان دارای درجه کارشناسی حقوق که می خواهند در یکی از حوزه های خاص تحصیلات حقوق از تعلیمات کامل تری برخوردار گردند، دنبال می شود. برنامه های LLM پژوهش بنیان است و عمدتاً یک سال به طول می انجامد.

LLM (کارشناسی ارشد حقوق) درجه کارشناسی ارشد برای دانشجویان به تحصیل قانون است. این است که معمولا برای حرفه ای ها قانون و دانشجویانی که می خواهند به دست آوردن دانش در یک میدان قانون های تخصصی مانند قوانین بین المللی و یا مالیات طراحی شده است.

رومانی کشور واقع در تقاطع مرکزی و جنوب شرقی اروپا است، هم مرز با دریای سیاه. گرفتن به رومانی آسان از تقریبا تمام نقاط جهان، با توجه به موقعیت خود، و همچنین به عنوان این واقعیت است که آن را توسط یک آرایه از نوع و شرکت های حمل و نقل در خدمت است. دانشگاه رومانیایی ارائه انتخاب بزرگ از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در رومانیایی، انگلیسی، فرانسوی و آلمانی.

‏ رشته های حقوق سیدنی رومانی را بیابید 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
رومانی
Galați
نوع تحصیل
سرعت
Danubius University

این برنامه تحصیلی مأموریتی را برای ادغام آموزش های حقوقی بدست آمده از مطالعات کارشناسی با آموزش مکمل در زمینه حقوق می دهد و دانش آموزان مهمان را فرصتی منحصر به فرد برای م ... [+]

این برنامه تحصیلی مأموریتی را برای ادغام آموزش های حقوقی بدست آمده از مطالعات کارشناسی با آموزش مکمل در زمینه حقوق می دهد و دانش آموزان مهمان را فرصتی منحصر به فرد برای مطالعه قوانین اروپایی در زمینه بین رشته ای قانون، سیاست و فلسفه از طریق درک اصول، سياست ها و قوانيني که اساس نظام قضايي است که هنوز در حال توسعه است.

اهداف خاص هدف این مطالعه:

شکل گیری و بهبود منابع انسانی، که در زمینه حقوق بسیار واجد شرایط است، با هماهنگی با الزامات ادغام رومانی به اتحادیه اروپا، از طریق افزایش کیفیت آموزش، توسعه دانش، تعمیق، انطباق، توسعه و بهبود دانش حاصل در دوره کارشناسی مطالعات؛ تشکیل منابع انسانی واجد شرایط در زمینه حقوق اروپا و سیاست اروپا؛ آغاز کار در زمینه اجرای قراردادهای تجاری بین المللی با درج عمق دانش حقوق اروپا؛ شناخت کیفیت اروپا از محصولات و خدمات به منظور ادغام در اتحادیه اروپا؛ دانستن مرحله توسعه و هماهنگ سازی سیستم استاندارد ملی، مطابق با الزامات سازمان های استاندارد اروپا و بین المللی؛ آغاز دانش آموزان در زمینه افزایش منابع مالی اروپا و ترویج مشارکت در تبادل ارزش های بین المللی. در میان موضوعات مورد مطالعه در این برنامه می توان نام: شناخت و اجرای تصمیمات در فضای قانونی اتحادیه اروپا، روش قانونی اتحادیه اروپا، قرارداد کار در قانون مقایسه شده، همکاری حقوقی اروپا در مسائل مربوط به پرونده های مدنی. ... [-]
رومانی Galați
سپتامبر 2019
انگلیسی,رومانیایی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی