$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مروری بر تمامی ‏ کارشناسی ارشد حقوق ، زبان انگلیسی حقوقی

یک استاد حقوق (LLM) یک مدرک تحصیلی در یک منطقه متمرکز آموزش است. بسیاری از این برنامه ها مبتنی بر تحقیق هستند، و فارغ التحصیلان با راه های اختیاری برای آینده در آموزش و پرورش ارائه می کنند. تکمیل LLM می تواند چشم انداز های شغلی… اطلاعات بیشتر

یک استاد حقوق (LLM) یک مدرک تحصیلی در یک منطقه متمرکز آموزش است. بسیاری از این برنامه ها مبتنی بر تحقیق هستند، و فارغ التحصیلان با راه های اختیاری برای آینده در آموزش و پرورش ارائه می کنند. تکمیل LLM می تواند چشم انداز های شغلی را افزایش دهد، علاوه بر عوامل مانند سال های انباشت تجربه قانونی و شهرت مدرسه قانون انتخاب شده.

LLM در زبان حقوقی چیست؟ محدوده مطالعاتی شامل مهارت های حقوقی و زبان است و دوره ها ممکن است شامل مطالعه قوانین مدنی و کیفری، قوانین اقتصادی، حقوق عمومی عمل و قوانین بین المللی باشد. دانش آموزانی که در این برنامه شرکت می کنند ممکن است در مورد اصول نظام حقوقی ایالات متحده، و یا حمایت از عمل و مهارت های شنیداری یاد بگیرند. این برنامه ممکن است برای محققانی باشد که امیدوار هستند که شرایط قانونی خود را گسترش دهند تا شامل کسانی شوند که نیاز به تمرین در ایالات متحده دارند.

دانش آموزانی که در LLM در برنامه حقوقی انگلیسی مشارکت می کنند، اغلب فرصتی برای اصلاح استفاده از اصطلاحات قانونی و آشنا شدن با قوانین فراملیتی دارند. کسانی که زبان مادری زبان انگلیسی نیستند، ممکن است در این برنامه شرکت کنند تا زبان انگلیسی قانونی و اصول قانون آمریکا را بهبود ببخشند.

هزینه LLM بر اساس مدرسه متفاوت است و برنامه طولانی است. دانش آموزان آینده نگر باید با دقت گزینه های خود و هر مدرسه را بررسی کنند تا اطمینان حاصل کنند که یک برنامه مناسب برای نیازهای آنها را داشته باشد.

فارغ التحصیلان با LLM در زبان حقوقی انگلیسی ممکن است در زمینه های محدود، مانند دادرسی کیفری یا قانون مالی بین المللی تمرکز کنند. شرکت کنندگان برنامه همچنین می توانند از درجه ای که از یک حوزه قانون به سمت دیگر حرکت می کنند استفاده کنند. فارغ التحصیلان ممکن است وکلای مالکیت معنوی یا حل اختلافات بین المللی در مورد کشورهای انگلیسی زبان و کشورهای غیر انگلیسی صحبت کنند. این درجه همچنین ممکن است چشم انداز کار را در زمینه های پژوهشی و علمی باز کند.

برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در سراسر جهان ارائه شده است. برنامه های آنلاین در دسترس هستند، ارائه دانش آموزان برای شرکت در مدارس معتبر بدون حرکت از یک کشور به دیگری. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Indiana University Maurer School of Law
بلومینگتون, آمریکا

برنامه دو ساله LLM with English for law یک برنامه دو مرحله ای برای متقاضیانی است که هنوز شرایط لازم برای تسلط به زبان انگلیسی برای پذیرش مستقیم در برنامه استاندارد LLM را ندار ... +

برنامه دو ساله LLM with English for law یک برنامه دو مرحله ای برای متقاضیانی است که هنوز شرایط لازم برای تسلط به زبان انگلیسی برای پذیرش مستقیم در برنامه استاندارد LLM را ندارند. -
LLM
تمام وقت
2 سال ها
انگلیسی
ژانویه 2023
پردیس دانشگاهی