HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ برتر برنامه های LLM سیدنی سوئد 2019/2020‏

مدرک فوق لیسانس قوانین معمولا به عنوان امثال شناخته شده است، مدرک حقوق فارغ التحصیل پیشرفته است. داوطلبان اغلب در حال حاضر یک درجه اول در قانون را نگه دارید و علاقه مند در پیشبرد مطالعات خود از قانون هستند. اخذ امثال دارای تعدادی از مزایای مجزا می باشد.

دانش آموزانی که LLM (کارشناسی ارشد حقوق) دنبال صرف یک تا دو سال تحصیل یک منطقه خاص از قانون است. آموزش های پیشرفته آنها آنها را آماده برای کار با تخصص های مانند قوانین بین المللی و یا قانون مالیات.

سوئد، رسما پادشاهی سوئد، کشور اسکاندیناوی در شمال اروپا است. سوئد مرز نروژ و فنلاند است و به منظور دانمارک توسط پل و تونل در سراسر تنگه اورسوند متصل می شود. سوئد یک جامعه پسا صنعتی توسعه یافته با دولت رفاه پیشرفته است. استاندارد رتبه زندگی و زندگی امید به میان بالاترین در جهان است.

با بیش از 80000 نفر جمعیت، شهرستان لوند مرکز اداری شهرداری لوند، در استان اسکانیا، سوئد است. این شهرستان که دارای چندین تکنولوژی بالا پایگاه های شرکت است. لوند دارای 4 دانشگاه.

‏ رشته های حقوق سیدنی سوئد را مقایسه کنید 2019/2020‏

نتایج Filter

LLM در قانون تجارت اروپا

Lund University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات سوئد Lund

این برنامه کارشناسی ارشد در قانون کسب و کار اروپا را درک عمیق از جنبه های عملی و نظری قانون اقتصادی اروپا و بهره برداری از قوانین بازار اروپا در یک زمینه جهانی است.

LLM در حقوق بین الملل حقوق بشر

Lund University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات سوئد Lund

استاد حقوق بین الملل حقوق بشر در لند یکی از اولین برنامه های LL.M بود که به طور خاص برای تدریس دانشگاهی از یک منطقه به طور فزاینده ای پیچیده - قانون بین المللی حقوق بشر و حقوق بشر دوستانه تهیه شد.