Filter
کارشناسی ارشد حقوق
فنلاند Joensuu نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر برنامه های LLM سیدنی فنلاند 2019‏

امثال (کارشناسی ارشد از قوانین) مدرک حقوق کارشناسی ارشد شناخته شده بین المللی است. امثال قدرت فقط معمولا یک تا قانون عمل اجازه نمی دهد. در اغلب موارد، امثالدانش آموزان باید یک درجه حرفه ای کسب

LLM مدرک حقوق کارشناسی ارشد است که توسط دانشجویانی که می خواهند به تخصص در یک منطقه خاص از قانون دنبال شود. فارغ التحصیلان با این آموزش تخصصی اغلب واجد شرایط برای کار در محیط های قانونی جهانی است.

سیستم رسمی آموزش عالی فنلاند الگوی 7-3-2-2 است. دانشگاه دو سال در آموزش و پرورش فنی و حرفه ای و یا آموزش فنی و در نهایت دو سال پیش سوم طول می کشد. فنلاند همچنین دارای چندین عمومی و همچنین دانشگاه های خصوصی که دسترسی به آموزش عالی به دانشجویان فعال کرده اند.

Joensuu است در منطقه شرق فنلاند واقع شده است. این یک شهرداری در کارلیای شمالی با جمعیت بیش از 70،000 نفر است. این خانه را به دانشگاه Joensuu است.

‏ رشته های حقوق سیدنی فنلاند را ببینید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
فنلاند
Joensuu
نوع تحصیل
سرعت
University of Eastern Finland

برنامه محیط کار، منابع طبیعی و تغییرات اقلیمی در سیاست و قانون محیط زیست برنامه ریزی مدرک کارشناسی چند ساله است که دو سال است، که شامل آموزش عالی با اهداف آموزشی حرفه ای ... [+]

مروری بر برنامه

برنامه محیط کار، منابع طبیعی و تغییرات اقلیمی در سیاست و قانون محیط زیست برنامه ریزی مدرک کارشناسی چند ساله است که دو سال است، که شامل آموزش عالی با اهداف آموزشی حرفه ای است. این برنامه آموزش های پیشرفته در زمینه سیاست گذاری، قانون گذاری و ارزیابی تاثیرات تغییرات اقلیمی و مدیریت پایدار منابع طبیعی را فراهم می کند.

این برنامه بر اساس دو رشته جایگزین است:

حکومتداری منابع طبیعی وقانون محیط زیست و تغییر اقلیم.... [-]
فنلاند Joensuu
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی