close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مرور کنید 3‏ کارشناسی ارشد حقوق و قانون اتحادیه اروپا

برنامه های کارشناسی ارشد در برنامه ها مزایای بالایی را ارائه می دهند. فرصت پیشرفته تحصیلی به طور کلی طول می کشد یک یا دو سال کامل است. برنامه ها به بررسی مسائل حقوقی نزدیک تر، ارائه آموزش برای دانشجویان حقوقی می پردازند که… اطلاعات بیشتر

برنامه های کارشناسی ارشد در برنامه ها مزایای بالایی را ارائه می دهند. فرصت پیشرفته تحصیلی به طور کلی طول می کشد یک یا دو سال کامل است. برنامه ها به بررسی مسائل حقوقی نزدیک تر، ارائه آموزش برای دانشجویان حقوقی می پردازند که امیدوارند تا بیشتر به یک یا دو منطقه تمرکز می پردازند.

LLM در قانون اتحادیه اروپا چیست؟ این برنامه درجه ای نگاهی به نظام های حقوقی خاص در اتحادیه اروپا می دهد. یادگیرندگان ممکن است اقدامات اساسی و رویه ای را جستجو کنند. دوره های آموزشی ممکن است شامل مبانی اقتصادی، قانون اساسی و نهادی قانونی، و همچنین قانون اداری و کیفری باشد. قانون اتحادیه اروپا تمایل دارد قوانین ملل مختلف را عوض کند و به همه حوزه های قانون برسد.

با مشارکت در LLM در برنامه حقوق اتحادیه اروپا، محققان اغلب مهارت هایی را در زندگی شخصی و حرفه ای خود به دست می آورند. به عنوان مثال، شرکت کنندگان برنامه ممکن است درک حقوق قانونی خود را به عنوان شهروندان یک کشور خاص و به عنوان شهروندان اتحادیه اروپا درک کنند.

تعدادی از گزینه های بین المللی و آنلاین برای ثبت نام وجود دارد و هزینه ها اغلب این تفاوت ها را منعکس می کنند. برای دانشجویان آینده نگر برای در ارتباط با مؤسسات دانشگاهی مناسب است و در مورد هزینه ها و سایر نگرانی های ثبت نام بپرسید.

LLM در قانون اتحادیه اروپا مقدمه ای از رفتار حرفه ای انتظار می رود در دادگاه ها و دادگاه های حقوقی. فارغ التحصیلان ممکن است گزینه های حرفه ای را در کشور خود و یا در محل های بین المللی پیدا کنید. فرصت های شغلی به طور معمول شامل قوانین شرکت های خصوصی و خصوصی، خدمات عمومی دولتی (به عنوان مثال یک کارمند یا دیپلمات دولتی)، تجزیه و تحلیل سیاست، موقعیت های دولتی، سازمان های غیر دولتی و تحقیقات در زمینه های علمی و حقوقی است. بعضی از فارغ التحصیلان ممکن است مشاغل را در سازمان های نظارتی که با مسائل اروپایی یا وکلا در شرکت های فراملیتی مشغول به کار هستند، پیدا کنند. دیگران ممکن است به عنوان محققان کار کنند و در سمینارها و کنفرانس ها شرکت کنند.

کلاس ها بصورت آنلاین و شخصی در دانشگاه ها و موسسات دیگر در سراسر جهان در دسترس هستند. برای پیدا کردن مدرسه مناسب برای شما، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید. 

اطلاعات محدود
format_list_bulleted فیلترها
Ghent University Law School
گنت, بلژیک

LLM در قانون اتحادیه اروپا بهترین مدرک تخصص دانشکده حقوق گنت در اتحادیه اروپا را ارائه می دهد

LLM در قانون اتحادیه اروپا بهترین مدرک تخصص دانشکده حقوق گنت در اتحادیه اروپا را ارائه می دهد -
LLM
تمام وقت
10 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
 
Universidade da Coruña
یک کوروشا, اسپانیا

هدف اصلی از اتحادیه اروپا استاد توسط آموزش متخصصان واجد شرایط در اداره اروپا و مدیریت منابع اتحادیه اروپا تشکیل شده است. ... +

هدف اصلی از اتحادیه اروپا استاد توسط آموزش متخصصان واجد شرایط در اداره اروپا و مدیریت منابع اتحادیه اروپا تشکیل شده است. -
LLM
تمام وقت
اسپانیایی
سپتامبر 2021
پردیس دانشگاهی
 
Lille Catholic University - Faculty of Law
لیل, فرانسه

LL.M. در بین المللی

LLM
تمام وقت
انگلیسی, فرانسوی
سپتامبر 2021
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید